Dodaj do ulubionych

Który bank polecacie...

15.07.08, 15:11
Tak zeby gotowke zdeponowac bezpiecznie,
na dobry procent oczywiscie,
ale takze o bezpieczne i szybkie transakcje internetowe...

Ja do tych czas korzystałem z PEKAO SA z zubrem,
ale nie jestem zadowolony, a w mBanku zadowolony jestem
z netowych operacji, ale nie maja oddzialu w Szczecinie.
Obserwuj wątek
    • anamar divadlo... 15.07.08, 15:57
      andreasie...ty-podający się za biznesmena z wieloletnim doświadczeniem, szefa
      własnej dobrze prosperującej firmy, właściciel luksusowych podrasowanych
      beemek,mercedesów,vanów i czego tam jeszcze...bywalec salonów,pól
      golfowych,ekskluzywnych restauracji,podróżujący światowiec, koneser whisky i
      cygar,uroczy playboy, lekarz,dziennikarz i nauczyciel ( na pewno o czymś
      zapomniałam)radzisz się na forum-jaki bank wybrać???
      • Gość: aysy Re: divadlo... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.08, 16:08
        ...zakompleksiały kundelek.
        • anamar Re: divadlo... 15.07.08, 16:16
          Gość portalu: aysy napisał(a):

          > ...zakompleksiały kundelek.


          o nie!tak bym go nie nazwała!na swój sposób jest nawet sympatyczny...
        • andreas.007 Re: divadlo... 15.07.08, 16:43
          nie widze dwoch wpisów, a wiec zapewne Anamar
          napisała to co wypisuje zazwyczaj, czyli NIC wartego przeczytania!

          Zmarły tragicznie profesor Geremek
          z takimi indywiduami wlasnie walczył,
          którzy potrafia tylko napluc na wszystko...!
          • Gość: nie.kpij Re: który bank IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.08, 16:57
            andreas.007 napisał:

            > nie widze dwoch wpisów, a wiec zapewne Anamar
            > napisała to co wypisuje zazwyczaj, czyli NIC wartego przeczytania!

            Absolutnie zgadłeś!

            Ad meritum:
            BZW BK(ten od reklamy z Clees'em) jest dość interesujący.
            • andreas.007 Re: który bank 15.07.08, 17:00
              ja od 18 lat w zasadzie w jednym banku byłem,
              nigdy mnie nie intersowała zmiana, ale postanowilem jednak...
              • gradus2004 Re: który bank 15.07.08, 17:05
                tez jestem w byczku ale jakos mi sie nie chce zmieniac... mimo, ze mnie
                wnerwiaja czasem i sa w miare drodzy. Musze przyznac za to, ze elektroniczna
                bankowosc funkcjonuje u nich duzo lepiej niz np. w najwiekszym banku niemieckim ;)

                Wnerwia mnie troche to, ze Wlosi sobie na nas za darmo kase robia a praktycznie
                nic nie zainwestowali. Wnerwia mnie tez to, ze obiecywali w Szczecinie centrale
                banku hipotecznego grupy PEKAO ale juz o tym zapomnieli (to bylo jak wlaczano
                PBKS do PEKAO). Wnerwia mnie, ze za kazdy glupi przelew place kase mimo, ze
                miesieczna oplata tez calkiem duza jest... ale jakos przywiazuje sie chyba do
                takich rzeczy jak bank czy np. numer telefonu i nic z tym nie robie :)
    • esmeralda_2 Re: Który bank polecacie... 15.07.08, 17:35
      WBK
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka