andreas.007
15.07.08, 15:11
Tak zeby gotowke zdeponowac bezpiecznie,
na dobry procent oczywiscie,
ale takze o bezpieczne i szybkie transakcje internetowe...
Ja do tych czas korzystałem z PEKAO SA z zubrem,
ale nie jestem zadowolony, a w mBanku zadowolony jestem
z netowych operacji, ale nie maja oddzialu w Szczecinie.