Dodaj do ulubionych

Niesamowite , widzialem to na wlasne oczy !!!

IP: *.nitka.net.pl 08.10.03, 20:29
W dniu wczorajszym widzialem patrol Strazy Miejskiej ktory "nakladal" mandat
[tak sadze?]na wlascicielke psa ktory zalatwial sie na boisku Szkoly
Podstawowej nr 1.Jezu cos sie dzieje czy juz jestesmy europejczykami? Czy w
koncu cos sie zmieni w naszej "slowianskiej" mentalnosci? Oby!
W sklepach zoologicznych bez problemow mozna zakupic [niestety bardzo drogie
10 szt ok 6zł] worki papierowe na psie odchody.



Kto szuka usprawiedliwien, gdy widzi czyny?
Obserwuj wątek
    • Gość: przecinack Re: Niesamowite , widzialem to na wlasne oczy !!! IP: 81.210.44.* 08.10.03, 20:48
      a na jasnych bloniach zdarza sie, ze wlascicielka
      pieska zbiera w reklamoweczke to, co piesek zostawi
      po sobie, jeszcze z pewna taka niesmialoscia, ale zawsze...
      • Gość: Hector Re: Niesamowite , widzialem to na wlasne oczy !!! IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 08.10.03, 21:48
        Gryfie, ale z Ciebie optymista, Straż Miejska zapewne wlepiła mandat
        człowiekowi za coś innego, np. że nie miał obuwia sportowego na boisku, ale nie
        za to ze pies narobił, albo był to ich kolega a oni spisywali numery telefonów
        do innych znajomych którzy handluja tanimi produktami jumanymi z Niemiec
        OBUUUUDŹ SIIIIEEEE ! Przeciez mieszkasz w Polsce....a zresztą żyj w świecie
        ułudy, to przynajmniej mniej boli niz rzeczywistość:-(
        • swarozyc Re: Niesamowite , widzialem to na wlasne oczy !!! 08.10.03, 21:57
          gryf, nie obrazaj mnie...
          • Gość: Gryf Re: Niesamowite , widzialem to na wlasne oczy !!! IP: *.nitka.net.pl 08.10.03, 22:15
            swarozyc napisał:

            > gryf, nie obrazaj mnie...

            ..........a niby dlaczego mialbym Ciebie obrazac Swarozycu?



            Kto szuka usprawiedliwen, gdy widzi czyny?
            • swarozyc Re: Niesamowite , widzialem to na wlasne oczy !!! 08.10.03, 22:20
              to nie wiesz co piszesz? Obrazasz moje uczucia narodowe...
              • Gość: Gryf Re: Niesamowite , widzialem to na wlasne oczy !!! IP: *.nitka.net.pl 08.10.03, 22:32
                swarozyc napisał:

                > to nie wiesz co piszesz? Obrazasz moje uczucia narodowe...

                Boze Wszechmogacy,Jezu Chryste Cierpiacy to Tobie "biega"o nasza slowianska
                mentalnosc.Czyzes juz tak przesiakl skandynawskim stylem myslenia , zes
                zapomnial o NASZEJ slowianskiej mentalnosci.HHHHHHHHHuuuuuuuuuurrra!!!!



                Kto szuka usprawiedliwen ,gdy widzi czyny?
                • swarozyc Gryf 08.10.03, 22:38
                  Swiadomy Slowianin dba o swa Ojczyzne i miasto ukochane i nie pozwala
                  czworonogom jak rowniez pijanym dwunogom ich zanieczyszczac uryna tudziez
                  ekstrementami...:-)
                  • Gość: stasiek Re: Gryf IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 09.10.03, 16:16
                    swarozyc napisał:

                    > Swiadomy Slowianin dba o swa Ojczyzne i miasto ukochane i nie pozwala
                    > czworonogom jak rowniez pijanym dwunogom ich zanieczyszczac uryna tudziez
                    > ekstrementami...:-)

                    Przepraszam, że się wtrącam w pachnącą ..... ekskrementami, Swarożycu,
                    ekskrementami po polsku odchodami!
        • Gość: Gryf Re: Niesamowite , widzialem to na wlasne oczy !!! IP: *.net.pl 08.10.03, 22:03
          Gość portalu: Hector napisał(a):

          > Gryfie, ale z Ciebie optymista, Straż Miejska zapewne wlepiła mandat
          > człowiekowi za coś innego, np. że nie miał obuwia sportowego na boisku, ale
          nie
          >
          > za to ze pies narobił, albo był to ich kolega a oni spisywali numery
          telefonów
          > do innych znajomych którzy handluja tanimi produktami jumanymi z Niemiec
          > OBUUUUDŹ SIIIIEEEE ! Przeciez mieszkasz w Polsce....a zresztą żyj w świecie
          > ułudy, to przynajmniej mniej boli niz rzeczywistość:-(

          Oj Hector, Hector to czy chcesz czy nie byla snakcja karna za "przestepstwo"
          polegajace na wyproznieniu sie tego psa na boisku SP1.
          A niewiesz przypadkiem, gdzie podzial sie nasz Swarozyc? Pozdrp;-)



          Kto szuka usprawiedliwien, gdy widzi czyny?
    • sandmann Re: Niesamowite , widzialem to na wlasne oczy !!! 08.10.03, 23:05
      No nareszście się coś rusza !!!
      Zapraszam Panów Strażników na uliczki Pogodna i radzę bloczki z mandatami
      załadować na ciężarówkę (będzie sporo pracy) :-))
      • Gość: e.beata Re: Niesamowite , widzialem to na wlasne oczy !!! IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 09.10.03, 15:22
        A jakby na początek było za daleko to zapraszamy pod okna siedziby ;-).
        A przy okazji jesienny spacerek po parku, wystarczy do orłów. Są tam jeszcze
        tabliczki z pieskiem na smyczy ;-) ?
    • Gość: kuralesna Re: Niesamowite , widzialem to na wlasne oczy !!! IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 09.10.03, 15:44
      skoro sprzątanie po własnym zwierzątku jest takie wstydliwe -podnieść podatek i
      zatrudnić gówniarza! (tak fachowca od brudnej roboty nazywają w Krakowie)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka