Gość: Gryf
IP: *.nitka.net.pl
08.10.03, 20:29
W dniu wczorajszym widzialem patrol Strazy Miejskiej ktory "nakladal" mandat
[tak sadze?]na wlascicielke psa ktory zalatwial sie na boisku Szkoly
Podstawowej nr 1.Jezu cos sie dzieje czy juz jestesmy europejczykami? Czy w
koncu cos sie zmieni w naszej "slowianskiej" mentalnosci? Oby!
W sklepach zoologicznych bez problemow mozna zakupic [niestety bardzo drogie
10 szt ok 6zł] worki papierowe na psie odchody.
Kto szuka usprawiedliwien, gdy widzi czyny?