Dodaj do ulubionych

O prezentach, które pozostają w pamięci

23.12.08, 21:27
Myślę że Jacek Piechota po raz kolejny będzie startował na
prezydenta Szczecina, już nie jako polityk ale jak biznesmen. Wiem
to z dobrze poinformowanego źródła, natomiast Arłukowicz obecnie
jest wystawiany na zająca, ale sam o tym nie wie.
Obserwuj wątek
    • Gość: ktoś Re: O prezentach, które pozostają w pamięci IP: 212.160.77.* 24.12.08, 09:21
      od tego i innych komuchów uchowaj nas Panie!
      • jack_sparrow_pl Re: O prezentach, które pozostają w pamięci 24.12.08, 09:27
        Gość portalu: ktoś napisał(a):

        > od tego i innych komuchów uchowaj nas Panie!

        Gdy wieczorne zgasną zorze, zanim głowę do snu złożę, modlitwę moją
        zanoszę, Bogu Ojcu i Synowi. Dopie...ie sąsiadowi! Dla siebie o
        nic nie proszę, tylko mu dosrajcie, proszę! Kto ja jestem? Polak
        mały! Mały zawistny i podły! Jaki znak mój? Krwawe gały! Oto wznoszę
        swoje modły do Boga, Marii i Syna! Zniszczcie tego sku...syna!
        Mojego rodaka, sąsiada, tego wroga, tego gada! Żeby mu okradli
        garaż, żeby go zdradzała stara, żeby mu spalili sklep, żeby dostał
        cegłą w łeb, żeby mu się córka z czarnym i w ogóle, żeby miał
        marnie! Żeby miał AIDS-a i raka, oto modlitwa Polaka!"
    • Gość: podjazd Re: Gośka! Boisz się? IP: *.globalconnect.pl 24.12.08, 09:25
      tateti napisała:

      > Myślę że Jacek Piechota po raz kolejny będzie startował na
      > prezydenta Szczecina, już nie jako polityk ale jak biznesmen. Wiem
      > to z dobrze poinformowanego źródła, natomiast Arłukowicz obecnie
      > jest wystawiany na zająca, ale sam o tym nie wie.

      Zaczynasz już czarną kampanię? W Wigilię? Wstydź się! :))
      • Gość: gość Re: Gośka! Boisz się? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.12.08, 11:00
        Gość portalu: podjazd napisał(a):

        > Zaczynasz już czarną kampanię? W Wigilię? Wstydź się! :))

        Gośka się boi że polegnie w starciu z czerwonym Jackiem, ale
        wygrana kogokolwiek z tych dwóch osób to będzie katastrofa dla miasta.
        Gośka nie nadaje się na to stanowisko a rządy SLD już w Szczecinie
        przerabialiśmy z wiadomym skutkiem.
        • Gość: mąż Gośki Gośka niczego się nie boi! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.08, 12:20
          Gośka jest z tych co niczego się nie boi!
          Gośka nie boi się pająków i myszy, kryzysu światowego, zmarszczek
          wkoło oczu, nie boi się jak dziecko zachoruje i jak mam zły humor.
          Gośka jest super o czym zawiadamiam was ja, mąż Gośki od czterech
          lat!
          • Gość: Foxterier Re: Gośka niczego się nie boi! IP: *.chello.pl 24.12.08, 13:27
            Jak co roku jakiś luj musi na okrasę Świąt Bożego Narodzenia ,zrobić wywiad z
            komuchami. Nie trzeba było się jego pytać co dostał , tylko co dał innym.
            Na przykład mordercy Voglowi podczas ich wspólnej kolacji ?
            W Szczecinie jest jeszcze sporo kresowiaków , może ich spytać jak spędzali
            wigilie na zsyłce w Workucie lub w więzieniu w stanie wojennym.
      • Gość: Plastek Re: Gośka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.08, 14:19
        Gośka nie ma i nie będzie miała pieniędzy na wybory.Pieniądze w tym systemie
        maja tylko partie wyborcze.PIS nie wystawi jej na kandydata na prezydenta.Urwie
        im się ze smyczy a więc inwestycja może być nieopłacalna.
        • Gość: egon Re: Gośka? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.08, 00:01
          Obama też nie miał pieniędzy i wygrał.Pieniądze są u ludzi i jeżeli
          ludzie uwierzą że można poprzez nie tylko glos wyborczy ale także
          kasę wesprzeć swojego kandydata to Gośka kasę będzie miała.A poza
          tym skąd wiesz że nie ma kasy?
    • Gość: Plastek Re: O prezentach, które pozostają w pamięci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.08, 14:15
      Piechota w finale będzie kandydatem zarówno PO jak i SLD.Wygra.Niestety.
      • Gość: Foxterier Re: O prezentach, które pozostają w pamięci IP: *.chello.pl 24.12.08, 15:08
        Na dwa lata przed wyborami to można jedynie w nocniku namieszać, bo nie którzy
        chętni mogą jeszcze na Kaszubskiej wylądować.
        • Gość: Plastek Re: O prezentach, które pozostają w pamięci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.08, 15:58
          Ktoś od Netzla czy Lipca?
          • Gość: Foxterier Re: O prezentach, które pozostają w pamięci IP: *.chello.pl 24.12.08, 16:13
            Nezl i lipiec nie są związani z naszym miastem.
            Zajmij się swoim karpiem , bo Napieralski powiedział ,że nie będzie miał litości.
            • Gość: Plastek Re: O prezentach, które pozostają w pamięci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.08, 16:20
              Ziejesz siarą w święta
              • Gość: smalicholewka Re: O prezentach, które pozostają w pamięci IP: *.podgorny.cz 24.12.08, 16:36
                Gość portalu: Plastek napisał(a):

                > Ziejesz siarą w święta

                od kiedy wy starozakonni swietujecie boze narodzenie?
                • Gość: Plastek Re: O prezentach, które pozostają w pamięci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.08, 16:39
                  każdy świętuje co chce i jak chce.Oszołomy interesują się tym co i kto świętuje.
                  Ludzie cywilizowani uważają to u człowieka za rzecz drugorzędną.Pędż do Rydzyka
                  na wykłady o starozakonnych.Ponoć wypijali krew zamordowanym katolickim dzieciom:)
                  • Gość: darek Re: O prezentach, które pozostają w pamięci IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.08, 18:44
                    jestes nieźle walnięty plastek
                    --------------------------------
                    tiny.pl/6kdd
    • Gość: lepaszef zenada IP: 87.192.252.* 25.12.08, 12:56
      ale wy macie zero w glowach:) taki sobie artykulik o prezentach otrzymanych a wy
      juz wyciagacie polityke, zydow i jakies afery:)) nie macie zycie, ze sie
      onanizujecie takimi debilstwami?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka