Dodaj do ulubionych

Tekst pani Jacyny-Witt o dyskryminacji

22.01.09, 21:52
Podpisuję się pod tym tekdtem w całości. I nie dlatego,że jestem z
PIS, ale dlatego, że często nie głoszę tego publicznie bo obawiam
się ostracyzmu towarzyskiego. Przyjmuję z usmiechem głupkowate
docinki na temat Prezydenta RP czy moherów, bo "tak wypada".
Opowiadam się za Polska XXI bo to taki PiS - soft, a nie stać mnie
widocznie na tak wyraziste poglady, jak autorkę tego tekstu :((

www.jacyna-witt.pl/index.php?m=blog&bm=5&bpm=18&blog=244&lg=1
Kasa czyni cuda, ale rzeczywiście to niestety nie tylko kwestia
kasy.
Obserwuj wątek
    • januszcz Re: Tekst pani Jacyny-Witt o dyskryminacji 22.01.09, 21:58
      CZłowiecze, co ty bredzisz. Polska XXI - opanowana przez Opus Dei.
      Chcesz z deszczu pod rynne?

      J.
      • tateti Re: Tekst pani Jacyny-Witt o dyskryminacji 22.01.09, 22:09
        Ale o co ci chodzi? Masz jakieś obsesje? Ja nie mam, mie szukam
        spisku ani Opus Dei,ani Hamasu ani Mossadu tylko szukam swojego
        miejsca w polityce.I nie jest to na pewno PO,patrząc na chłopców
        którzy rządzą naszym województwem ani SLD bo brak tolerancji dla
        komunistów wyssałem z mlekiem matki, do PIS głupio się przyznać
        więc zostaje mi Polska XXI ale szanuje pania Jacynę-Witt za
        bezkompromisowość.
        • januszcz Re: Tekst pani Jacyny-Witt o dyskryminacji 22.01.09, 22:16
          Ja akurat też szanuję, ale z wątpliwościami. Napisałem komentarz na
          jej blogu i nie wyświetlił się, niestety. Cenzura? - Jakie to
          pisowskie...

          A komentarz był taki:

          Dobra z Pani niewiasta, ale z... PiS, niestety. Szkoda, że Pani
          związała się z tą formacją, która już się wystarczająco
          skompromitowała. Z pewnością, jak w każdej partii, są w PiSie
          uczciwi i porządni ludzie, jak Pani, ale czy porządni ludzie wiążą
          się z Kaczyńskimi? Czy popierają takich ludzi jak Brudziński czy
          Ziobro? Czy identyfikują się z kimś takim jak poseł Kurski?

          Wiem, że są ludzie, którzy dla osiągnięcia, często zbożnych celów,
          gotowi są podpisać nawet pakt z diabłem. Pani nie musi...

          J.
          • beatrix13 Re: Tekst pani Jacyny-Witt o dyskryminacji 22.01.09, 22:20
            januszcz napisał:


            > Wiem, że są ludzie, którzy dla osiągnięcia, często zbożnych celów,
            > gotowi są podpisać nawet pakt z diabłem. Pani nie musi...
            ...................
            zbożne cele i pakt z diabłem stoją w sprzeczności doktrynalnej,
            a jakbyś prześledził formacje polityczne , przez które przeszła
            Jacyna-Witt to wiedziałbyś,że ona musi,żeby zaspokoić swoje ambicje
            • Gość: maciek Re: Tekst pani Jacyny-Witt o dyskryminacji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.09, 22:27
              Przez które przeszła?
              • beatrix13 Re: Tekst pani Jacyny-Witt o dyskryminacji 22.01.09, 22:29
                np. UW
            • Gość: maciek Re: Tekst pani Jacyny-Witt o dyskryminacji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.09, 22:29
              czekaj,znalazłem.
              "Kiedyś należałam do Unii Wolności, później byłam bezpartyjną radną
              miejską. Teraz jestem radną Sejmiku Województwa
              Zachodniopomorskiego. Startowałam z listy wyborczej PiS i – choć
              nie należę do partii - zostałam przewodniczącą klubu radnych Prawa
              i Sprawiedliwości, bo zdobyłam w wyborach samorządowych największą
              ilość głosów w województwie."
              To o tą wielość chodzi?to niewiele
              • beatrix13 Re: Tekst pani Jacyny-Witt o dyskryminacji 22.01.09, 22:31
                a w międzyczasie dostała się do rady miasta z hasłem "POLITYKOM
                DZIĘKUJEMY":))
                • Gość: maciek Re: Tekst pani Jacyny-Witt o dyskryminacji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.09, 22:32
                  no to co?
            • januszcz Re: Tekst pani Jacyny-Witt o dyskryminacji 22.01.09, 22:33
              beatrix13 napisała:

              > januszcz napisał:
              >
              >
              > > Wiem, że są ludzie, którzy dla osiągnięcia, często zbożnych
              celów,
              > > gotowi są podpisać nawet pakt z diabłem. Pani nie musi...
              > ...................
              > zbożne cele i pakt z diabłem stoją w sprzeczności doktrynalnej,
              > a jakbyś prześledził formacje polityczne , przez które przeszła
              > Jacyna-Witt to wiedziałbyś,że ona musi,żeby zaspokoić swoje ambicje
              >
              ===============
              Czasem tak bywa, że ludzie mają potrzebę działania i ja to rozumiem,
              tylko dlaczego do diaska w PiS? To jest dla mnie zupełnie niepojęte.
              Przecież ta partia to wypisz, wymaluj komuna w czystej postaci z
              wodzem na czele. Z pewnością Pani Małgosia już o tym się przekonała,
              więc niech ucieka z tej wodzowskiej partii gdzie pieprz rośnie. Z
              pożytkiem dla siebie i kto wie czy i nie dla nas.

              J.
              • Gość: writer PiS jest bardziej demokratyczne niż PO IP: *.chello.pl 22.01.09, 22:39
                każdy kto zna choć trochę te dwie partie w Szczecinie nie ma cienia wątpliwości.
                W PO jest totalitarny zamordyzm.
                W kraju PiSowi dorobiono gębę a ten nie potrafi się przeciwstawić. Czas jednak pracuje na korzyść pisu i Jacyna to wie
        • Gość: aproPO Re: Tekst pani Jacyny-Witt o dyskryminacji IP: *.globalconnect.pl 23.01.09, 14:05
          Bezkompromisowość Jacyny??? No wolne żarty!! Zapisała sie kobitka do
          PiSu gdy zanosiło się,że po wygranych wyborach w 2005 roku Kaczyńscy
          mieli zamiar rzadzić w Polsce nie krócej niz PZPR :-))).Firma Jacyny
          sporo zarobiła dzieki zleceniom "z urzedu" miała nadzieje na
          kontynuację,tu malutkie bezprzetargowe zleconko,Owdzie nastepne-nie
          ma to jak dobre koneksje.Patrzcie jakie to dzisiaj "bezkompromisowe"
          babsko.Zadena Jacyna a tym bardziej Witt nie ma szans na
          prezydenturę!
    • Gość: maciek Re: Tekst pani Jacyny-Witt o dyskryminacji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.09, 22:36
      www.rp.pl/artykul/9157,251324__Jak_pogodzic_leczenie_z_zyskiem_.html

      Czyżby pani Małgorzacie o tego szczecińskiego naukowca chodziło?
      • tateti Re: Tekst pani Jacyny-Witt o dyskryminacji 22.01.09, 23:14
        Jest to bardzo mozliwe ale ten tekst jest chyba z wczoraj więc może
        chodzi o kogoś innego.
    • Gość: ZED Jacyna gorsza od reklam Viagry IP: *.ipspace.xilinx.com 23.01.09, 05:30
      kobieto, przestan spamowac to forum.

      chcesz wiedziec dlaczego jestescie dyskryminowani? bo wprowadziliscie polske na
      skraj faszyzmu. mowisz o dobrych rzeczach jakie niby pis zrobil? hitler tez
      zrobil dla niemcow pare dobrych rzeczy, ale przy okazji od cholery zlych. i tak,
      jest na was pietno i miejmy nadzieje pozostanie. a caly tekst to wielkie
      zdziwienie, ze wdeplo sie w kupe i ludzie sie odsuwaja. bo niby dlaczego mieliby
      kogos dyskryminowac, ze wdepnal w kupe?
      • Gość: Benek Re: Jacyna gorsza od reklam Viagry IP: *.chello.pl 23.01.09, 15:45
        Gość portalu: ZED napisał(a):
        > chcesz wiedziec dlaczego jestescie dyskryminowani? bo wprowadziliscie polske na
        > skraj faszyzmu

        Nożesz Qrwa! Co za POjeb! Czy ty człowieku sam się czytasz zanim wciśniesz [wyślij]?
        • Gość: ZED Re: Jacyna gorsza od reklam Viagry IP: *.ipspace.xilinx.com 24.01.09, 12:50
          a ty przespales ostatnich pare lat? neonazista zostal wicepremierem z
          nadania pis wiec kto tu jest pojebem, ja czy twoi idole.

          najlepiej byc slepym na historie...
    • kotbehemot6 Re: Tekst pani Jacyny-Witt o dyskryminacji 23.01.09, 08:17
      Biedactwo. Czyzby sie zorientowała,ze w PIS nie zrobi KARIERY????? Postawiła na
      złego konika. Droga Pani MJW-nie da sie zrobic omletu nie rozbijając jaj. Skoro
      chciała Pani byc kojarzona z PiS i osiagnąc swoje cele pod ich szyldem to nie
      nijak nie da się teraz uniknąć kkonsekwencji z tym zwązanych. Trudno.
      Radziabym raczej się zastanowić dlaczego to ludzie kojarza PiS w taki
      nieprzychylny sposób, po czym schylic łepek i troszkę sie ukorzyć.
      • Gość: as Re: Tekst pani Jacyny-Witt o dyskryminacji IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.09, 08:57
        Przecież ona w PIS zrobiła karierę wręcz zdominowała tę
        partię.Smieszne sa zarzuty o partii wodzowskiej. A która nie jest
        wodzowska , moze SLD bo ma akurat 2 frakcje 2 wodzów i tez to jest
        złe.Głosowałwem na krzystka i PO w wyborach bo myslałem że to jest
        partia proinwestycyjna wystarczy popatrzeć co się nie dzieje na
        gruntach miejskich dużo mówienia i wydawania kasy na promocję a brak
        pracy u podstaw bo jest niemedialna. Niestety okazało się że tak nie
        jest a przy tym jeszcze te aferki co chwila i właściwie zwijanie
        instytucji miejskich ( szkoły, przedszkola , komunikacja , służba
        zdrowia).Czy wiecie ze krzystek wstrzymał budowę obwodnicy
        sródmiejskiej na 2 lata na rzecz budowy dalszego etapu nic nie
        zrobił.Zresztą jakim był urzednikiem u jurczyka dopiero teraz
        wychodzi w postaci licznych procesów przegrywanych przez miasto.
        • Gość: ZED Re: Tekst pani Jacyny-Witt o dyskryminacji IP: *.ipspace.xilinx.com 24.01.09, 13:00
          to co mowisz o tej obwodnicy to sa bzdury. poczytaj wiecej na ten
          temat, procedur przetargowych, wynikow to zobaczysz kto wstrzymywal i
          dlaczego.


    • Gość: cafe mądry tekst IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.09, 08:32
      Nie jestem za PiS ale ten tekst mnie poruszył.Dużo w nim prawdy o
      nas samych i naszej nietolerancji na poglądy innych oraz płytkości
      sądów i opinii opartych na "autorytetach" i mediach.
      • kotbehemot6 Re: mądry tekst 23.01.09, 08:33
        Mój boże....zwolennicy PiS-u mówiący o tolerancji..... dawno się tak z rana nie
        uchachałam. :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
        • Gość: egur Re: mądry tekst IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.09, 08:40
          Śmiech poranny jak łzy panny, więc uważaj, bo skoro ranek śmiawy to
          cały dzień łzawy :(
        • Gość: egur Re: mądry tekst IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.09, 08:42
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=70&w=90194425
          Możesz sobie pośmiać się z tego pana, jak już zacząłeś się śmiać.On
          zdaje się jest z PO?
          • kotbehemot6 Re: mądry tekst 23.01.09, 08:48
            Łuczak nie zasługuje na śmiech. W swoim czasie wyraziłam opinie na temat tego pana.
            Zresztą co ma Łuczak do MJW?????
            I z tego co wiem juz nie jest w PO i nie ronił łeż,ze jest dyskryminowany z
            powodu przynalezności do .
            • Gość: egur Re: mądry tekst IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.09, 08:53
              Ty też jesteś dyskryminowany przez swojego partnera w związku i
              wypłakujesz się na forum?
              • kotbehemot6 Re: mądry tekst 23.01.09, 08:55
                ?????????? Wydaje mi się,ze masz powazny problem ze soba sprowadzajć dyskusję do
                relacji damsko-męskich. No, ale każdy według swojej miarki. Cóz.
        • Gość: egur Re: mądry tekst IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.09, 08:45
          <Czuję się dyskryminowana ze względu na poglądy. I nie są to
          poglądy skrajne, czy nie przystające do demokratycznego świata,
          skoro wyznaje je 25 proc. naszego społeczeństwa. Prawo i
          Sprawiedliwość jest legalną partią, a w parlamencie zasiada 159
          posłów z tego ugrupowania.>

          www.jacyna-witt.pl/index.php?m=blog&bm=5&bpm=18&blog=244&lg=1
          A ile poparcia ma twój warszawski ulubieniec Paweł Piskorski co to
          teraz montuje ekipę na eurowybory bo mu europejska kasa posmakowała?

          • kotbehemot6 Re: mądry tekst 23.01.09, 08:51
            jakaś zawiść Cię zżera z samego rana czy co?? daj sobie spokój . I obacz jakie
            poparcie miało PiS przed wyborami, a jakie ma teraz. jak sie posatwiło na nie
            tego konika co trzeba, albo tez inni jakoś nie byli chętni do przygarnięcia pod
            skrzydełka ( ciekawe czemu), to teraz trza w pokorze cierpieć, a nie rzucać sie
            jak pchła na grzebieniu.
            • Gość: egur Re: mądry tekst IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.09, 08:52
              Teraz ma wieksze ale co to ma do rzeczy?
              • kotbehemot6 Re: mądry tekst 23.01.09, 08:54
                jak widzę, jeszce żyjesz w krainie marzeń sennych. czas na pobudkę!!! Do pracy!!!!!
              • kotbehemot6 Re: mądry tekst 23.01.09, 08:58
                sondaz.wp.pl/kat,27417,wid,8700161,wiadomosc.html?ticaid=175f9
                Wbij sobie PiS poparcie w google i oczytaj , to sie moze obudzisz. tak na dzien
                dobry.
                a teraz czas zając się czyms powaznym a nie MJW i nabijaniem jej postów, więc
                mimo wszytsko miłego dnia
          • Gość: aproPO Re: mądry tekst IP: *.globalconnect.pl 23.01.09, 14:24
            Pani J-W ma bardzo nieprecyzyjne poglądy,dlaczego się dziwi,że jej
            nie potrafią inni zrozumieć.Przeczytałem "manifest",w którym autorka
            przedstawia się jako przedsiebiorca i twierdzi,że do PiS zapisała
            się,bo zgodnie z linią partii każdy przedsiębiorca powinien sam
            sobie radzić nie licząc na nikogo.Otóż pani J-W wielokrotnie radziła
            sobie w firmie własnie licząc na kogoś(czyt.polityków),a najbardziej
            widać,że ideologia PiSowską jest jej głęboko obca bo chyba żadna
            partia w Polsce nie jest tak "socjalistyczna" jak PiS.Wg PiS
            przedsiębiorcy to "mordytymoje",państwo powinno kontrolować
            wszystko,wszystkich a przedsiębiorców w szczególności.Obecny kryzys
            to dla pisowców dowód na to,że kapitalizm się nie sprawdza i trzeba
            jak najszybciej wzmocnić rolę państwa.Kaczyńscy budując IV RP mieli
            na mysli powrót do PRLbis ze sobą w roli sekretarzy Komitetu
            Centralnego.Niech pani J-W nie lamentuje ale przedstawi konkretne
            propozycje dla Szczecina i możliwości realizacji.W przeciwnym
            przypadku jest tylko drugim Joachimem Bredzińskim!
        • sobiepan1 Re: mądry tekst 23.01.09, 09:01
          ja to pękam ze śmiechu, gdy słyszę "tolerancja" z ust tego rudego Chlebowskiego.gdy on mówi o tolerancji to tak jakby mówił o ignorancji. jest zajebisty!

          Sobiepan
          ...jestem sobie panem; wójtem, plebanem...
    • Gość: egur Re: Tekst pani Jacyny-Witt o dyskryminacji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.09, 08:54
      Racja!
    • andreas.007 Dyskryminacja a dyskryminacja polityczna... 23.01.09, 09:15
      Pojecie, ktore uzywa pani MJW to nie dyskryminacja,
      ale dyskryminacja polityczna - jak kiedys byłe ekonomia polityczna,
      ktora nic nie miala wspolnego z ekonomia...

      Pani MJW niestety juz tak siedzi w ukladzie,
      ze nie widzi prawdziwej dyskryminacji.

      Pani MJW pisze, ze w PiS jest wielu madrych ludzi,
      a ja powiem wiecej - wielu madrych jest w PO, SLD,
      ale najwiecej jest poza tymi partyjniactwami!

      Lubie pania MJW, bo widze ja czesto na polu...
      ale zauwazam, ze swoja dyskryminacje zaweza tylko
      do partyjniactw, a czemu nie powie, ze wlasnie wielu madrych
      jest poza PiS i PO czy SLD lub PSL...

      Czemu nie zawalczy, by siegano po tych ludzi, ktorzy stanowia
      znaczna bardzo wiekszosc tego spoleczenstwa, a nadto
      nieskonczona baze ludzi madrych i uczciwych -
      sama jednak zamyka sie tylko do partyjniactw, walczac o PiS.

      A przeciez nie jest czlonkiem tej partii -
      niech bedzie oredowniczka wszystkich szczecinian,
      a nie tylko z PiS!

      Pani MJW domaga sie nie dyskryminowania PiSu,
      a ja domagam sie nie dyskryminowania Polaków, szczecinian
      tych którzy nie chcieli, nie zdecydowali, nie maja potrzeby
      spolitycznienia sie przez legitymacje...
      a sa pomijani i traktowani jak rzeczy w tych walkach o wladze
      miedzy niestety tylko partyjniakami...

      Nawet mi juz nie chodzi w tej chwili o ordynacje,
      nie chodzi mi juz o parytety, ale dlaczego bez wzgledu
      na wyniki pracy na stanowiska w Policach, w Zarzadzie Portu
      wybiera sie ludzi z klucza partyjnego -
      przeciez tam rzadzic powinna ekonomia,
      a nie ekonomia polityczna!

      Dlaczego tu nie zauwaza sie, ba
      powiem DYSKRYMINUJE Polaków, szczecinian?

      Czy nie ma juz uczciwych, majacych wiedze i doswiadczenie,
      kto kupiłby mieszkanie uczciwie,
      kto nie byłby zamieszany w jakies afery korupcyjne,
      kto piastujac jakies stanowiska nie naraził swoimi decyzjami
      instytucji w imieniu ktorej negocjował na straty milionowe,
      a kto moze sie poszczycic dobrymi decyzjami, przynoszacymi zysk????

      To oni sa dyskryminowani - przez PO, przez PiS, SLD, PSL...
      pani MJW tylko stoi po jednej stronie zła,
      a sa ludzie w wiekszosci, znacznej wiekszosci,
      którzy nie chca przejśc tam i sa z tego powodu dyskryminowani.



      DLATEGO WLASNIE MOJE PYTANIE,
      BO STALE WYBIERAMY, PRZEBIERAMY W PRZEGNIŁYCH JABŁKACH!

      Grzebiemy w skrzyni, w ktorej same zgniłki,
      umaczani w ukladach, w aferach mieszkaniowych,
      przekupni, patrzacy za interesem swojej komuny partyjnej...
      wybieramy tylko miedzy nimi i wyciagamy -
      jakiegos moze mniej podgnilego albo bardziej!

      A czy nie ma nikogo uczciwego?
      Sa a jakze, ale poza ta skrzynia ze zgnilkami!
      Bo jak wiesz jabłko zarazone zgnilizna zaraza innych...
      a w skrzyni leza obok siebie i gnija!
      • Gość: antya Re: Dyskryminacja a dyskryminacja polityczna... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.09, 09:26
        bełkot bez sensu.Skup się
        • andreas.007 Re: Dyskryminacja a dyskryminacja polityczna... 23.01.09, 09:34
          no widzisz - postepujesz DOKLADNIE tak samo,
          jak ci na ktorych skarzy sie pani MJW.
          Bronisz jej stosujac te same metody,
          ktore stosuja jej przeciwnicy... polityczni.

          "Każdy przecież ma prawo do głoszenia swojego zdania, oczywiście w
          ramach obowiązującego porządku prawnego."

          "Zbyt otwarta deklaracja może skończyć się przylepieniem
          łatki „moheru” czy „oszołoma”. "

          Alez nie krepuj sie napisz pod moim adresem kilka wyzwisk...
          ja nie czuje sie dyskryminowany tylko przez zwolennikow pani MJW,
          bo wiem, ze oni sa tacy sami, jak ci z PO, SLD, PSL...
          • Gość: aga Re: Dyskryminacja a dyskryminacja polityczna... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.09, 09:42
            dla robali skrzynka zgnilizny to spécialité de la maison - nie
            dziwi, że tak do niej ciągną
          • andreas.007 Re: Dyskryminacja a dyskryminacja polityczna... 23.01.09, 09:47
            No wal, bo juz pisałes przeciez... do mnie...

            "ale ty głupi jesteś "
            "tepys jak ch.."

            To sa zdania w dyskusji uzyte przez nicki
            popierajace na forum pania MJW - czy pani MJW nie czuje,
            ze jej zwolennicy dyskryminuja dokladnie w taki sam sposób innych?

            Byc moze, gdyby pani MJW została prezydentem,
            to te osoby zostana VIPami decydentami i beda stosowali
            takie metody wobec innych na jakie uskarza sie pani MJW.

            Ale moze ja robia bład zakladajac, ze pani MJW kobiece łzy
            uzywa tylko jako propagandowy chwyt?
        • januszcz Re: Dyskryminacja a dyskryminacja polityczna... 23.01.09, 15:42
          Gość portalu: antya napisał(a):

          > bełkot bez sensu.Skup się
          =============
          Bardzo sensowne właśnie.

          J.
          • Gość: --- Re: Dyskryminacja a dyskryminacja polityczna... IP: *.chello.pl 23.01.09, 15:55
            Oczywiście, że sensowne, a tekst tej pani w istocie jest o tym,
            że jej zdaniem eksperci nie dostrzegają w PIS tego co ona dostrzegła,
            w związku z tym są jacyś co najmniej dziwni, a w ogóle to nie wiadomo
            czy są ekspertami skoro nie współpracują z PIS i z nią...
            i że to obraza majestatu jest lekceważyć PIS i ją,
            zatem powstaje pytanie bardziej ogólne :
            Czy można być ekspertem jeżeli jest się poza PIS ?
            i w ogóle czy można myśleć jeżeli nie jest się w PIS i innej partii, bo przecież
            wszyscy muszą pracować na rzecz i z namaszczenia partii i polityków !!! ale to
            chyba już było .....
            • andreas.007 Re: Dyskryminacja a dyskryminacja polityczna... 24.01.09, 14:16
              no własnie - kazda sroczka swój ogonek chwali!


              Pani MJW chwali PiS... normalna procedura partjniacka.
              Chwali sie swój ogonek, a zle mowi o innych.
      • Gość: kiełbaska Socjalizm Tak - wypaczenia Nie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.09, 09:28
        W PZPR też było wielu mądrych i w SB też, i co z tego? Mądrzy jak
        piertuszka rosną wszędzie, ale co się dziej kiedy trafiają do zupy?
        Nadają jej smak. Jedynie smak. Wiadomo najadasz się kiełbaską i
        kluskami.

        A kluski najlepsze są z jabłkiem i miodem, może być cynamon (nie
        musi). I tylko nie dodawaj pietruszki!!!
        • andreas.007 Re: Socjalizm Tak - wypaczenia Nie! 23.01.09, 10:10
          Tak, madrych jest wielu - tylko dlaczego nie trafiaja do tej zupy,
          by nadac jej dobry smak - bo by zmienili smak wladzy?
    • as9943 Stoczniowcy to był elektorat PO 23.01.09, 10:16
      teraz PUP organizuje im kursy strzyzenie psów.Urzedy obsadzone przez
      PO mają sie dobrze i innym POtrafią zrobić dobrze
    • anamar wiadomo. 23.01.09, 13:43
      tateti napisała:

      > Podpisuję się pod tym tekdtem w całości.


      no,wiemy przecież!
      • Gość: mruuuuuu absztyfikant IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.09, 13:59
        No przecież ty jako kolbehemot już na tym wątku dużo nabździłeś,
        więc jeszcze ci się chce!?
        Polecam:
        www.colonix.pl/index.php?gclid=CJWb44DfpJgCFQ5GQwodzEyUnA
        U ciebie co z jelit to i z głowy!
      • Gość: yeti Re: wiadomo. IP: *.chello.pl 23.01.09, 17:00
        trzeba mieć niezłą schizę aby włazić sobie samemu w d...
        • Gość: mikesz Re: wiadomo. IP: 79.191.254.* 23.01.09, 18:26
          Bo abstyfikant to schizofrenik!
      • beatrix13 tateti = Jacyna-Witt 23.01.09, 20:35
        doprawdy nie wiem czemu pod pseudo na forum pisze,przecież nie ma
        czego sie wstydzic;-)
        • tateti odp..l się 23.01.09, 23:51
          Już ci raz to napisałem i teraz powtarzam,bo nie lubię chamstwa,
          kure...twa i absztyfikant.
          Podpisz się frajerze imieniem i nazwiskiem jak chcesz, ale na forum
          jestesmy anonimowi i g...o ci do tego kim jestem.
          Pozostałych forumowiczów przepraszam, ale ten frajer wyjatkowo
          wyprowadza mnie z nerw swoimi prymitywnymi insynuacjami. Ma jakąś
          fobię na punkcie p.Jacyny-Witt i wszędzie węszy jej osobę.
          • Gość: ZED Goska nie klnij IP: *.ipspace.xilinx.com 24.01.09, 13:01
            politykowi nie wypada :)
            • tateti odpier...l się też 24.01.09, 14:34
              Śmieszne zagrania piarowski majace na celu odwrócenie uwagi od
              meritum. I PO co? I tak p. Jacyna-Witt zostanie prezydentem
              Szczecina.
              • Gość: ZED goska no co ty, ty prezydentem? IP: *.ipspace.xilinx.com 24.01.09, 17:55




                • tateti już co POwiedziałem :))))) 24.01.09, 18:26
                  odpierd...l się :))))
              • beatrix13 Re: odpier...l się też 24.01.09, 19:22
                tateti napisała:

                >I tak p. Jacyna-Witt zostanie prezydentem Szczecina.

                .......................
                polecam lekturę "Chorego z urojenia"
              • andreas.007 Re: odpier...l się też 24.01.09, 19:28
                tateti napisała:
                I tak p. Jacyna-Witt zostanie prezydentem Szczecina.
                ====================

                Akurat po panu Runowiczu, Jurczyku czy Krzystku...
                widac, ze zostac prezydentem miasta moze preawie kazdy!
                Zadnych kwalifikacji ani umiejetnosci nie trzeba,
                nawet wiedzy prawniczej czy menedzerskiej lub ekonomicznej!
                Wystarcza chęci...
                • Gość: lambda Re: odpier...l się też IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.09, 23:33
                  mówisz o sobie?
                  • Gość: eston Re: odpier...l się też IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.09, 00:29
                    on mówi żeby mówić.Koszmar jakiś!
                    • andreas.007 Re: odpier...l się też 25.01.09, 02:51
                      wiesz, ze pani MJW pisze o Tobie...
                      a Ty mówisz o niej?
                      • andreas.007 MJW musi byc strasznie samotna? 25.01.09, 16:41
                        Eston napisał, gdy wspomnialem o ciekawym filmie...
                        "Ty musisz być bardzo samotny że z każdą pierdołą lecisz na forum.
                        Koszmar jakiś! "

                        Zobacz o czym pisuje pani MJW:

                        2008-01-03
                        wszędzie zima

                        Paskudnie zimno. Brrr… Odzwyczaiłam się od zimna i mrozu, ostatnie
                        zimy wyjątkowo nas rozpieszczały. Niedawno w sklepie widziałam
                        sanki, ale się ucieszyłam! To takie miłe wspomnienie dzieciństwa i
                        przedmiot o znaczeniu historyczno-obyczajowym. Kupię Markowi jr.,
                        niech ma! Ale dopiero jak wróci do Polski, w Irlandii śniegu
                        praktycznie nie ma. W zasadzie to w Polsce jest już jak w Irlandii.
                        Śniegu też nie ma...
                        • andreas.007 Re: MJW musi byc strasznie samotna? 25.01.09, 16:59
                          2008-08-24
                          Dziś są moje urodziny!


                          Dzisiaj są moje urodziny!
                          Skończyłam 52 lata. Martwić się czy cieszyć? Ja tam się cieszę, bo z
                          jeden strony mam wszystko, o czym można marzyć (o ile marzenia
                          dostosowuje się do sytuacji), a z drugiej strony mam jeszcze wiele
                          marzeń do zrealizowania. Oczywiście moje marzenia niekoniecznie są
                          kompatybilne z marzeniami innych, ale tak jest świat poukładany:)
                          Marzenia 52 letniej kobiety (jak każdej zresztą) można podzielić na
                          rozważne i romantyczne. Rozważne, to oczywiście abyśmy zdrowi byli,
                          natomiast romantyczne są trudniejsze do sprecyzowania. Romantyzm w
                          moim wydaniu można podzielić na publiczny i prywatny. Publiczny
                          romantyzm, to wspaniali ludzie u władzy, dla których najważniejsza
                          jest Polska. Mój romantyzm nie sięga poza granice kraju, bo w tym
                          wypadku jestem lokalna a nie globalna. Natomiast romantyzm prywatny
                          to…
                          ====================

                          Eston - jak sadzisz czy z kazda duperela
                          pani MJW leciec musi do ludzi w necie?


                          Ja akurat nie osadzam pani MJW za takie teksty
                          tak jak Ty osadzasz innych, tu mnie...
                          Uwazam, ze moze pisac ona i ja co chcemy - w granicach prawa,
                          a jak komus to przeszkadza, to moze nie czytac -
                          Eston Ty tez mozesz nie czytac,
                          ale jak pisze pani MJW nie musisz przylepiac kazdemu
                          od razu metki OSZOŁOMA!
                          • Gość: proszę cię opanuj się!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.09, 17:59
                            nie widzisz paranoiku różnicy? pani Jacyna-Witt pisze NA SWOIM
                            blogu a ty zaśmiecasz swoimi wymiotami publiczne forum!!!!!
                            • andreas.007 Pani MJW pisze o Tobie zrozum to! 25.01.09, 18:09
                              Człowieku pani MJW jest politykiem,
                              a jej blog, to nie blog jakiegos "paranoika"...
                              to WYPOWIEDZI RADNEJ SEJMIKU!
                              Człowieku TO O TOBIE PISZE PANI MJW!

                              Jestes taki sam jak osoby, o których pisze
                              obrzucasz innych wyzwiskami i DYSKRYMINUJESZ!
                              • andreas.007 Re: Pani MJW pisze o Tobie zrozum to! 25.01.09, 18:16
                                To TY zasmiecasz to forum próbujac obrzucac ludzi wyzwiskami,
                                ma racje pani MJW, ze partyjniactwo niszczy to miasto!
                                Pani MJW pisze o Tobie, tylko Ty akurat jestes z PiS....
                                • Gość: ZED andreas ma racje IP: *.ipspace.xilinx.com 25.01.09, 19:47
                                  wyjatkowo popre andreasa

                                  forum jest do tego by pisac o tym co dotyczy szczecinian, nie
                                  koniecznie calosci, takze pojedynczych. jak sie nie chce, nie trzeba
                                  podejmowac watku zaczetego przez innych. widac inni odpowiadaja wiec
                                  ich te "pierdoly" interesuja.

                                  co innego uzywanie bloga dla emocjonalnego ekshibicjonizmu i taniej
                                  propagandy.
                                  • Gość: hmmmm Re: andreas ma racje IP: *.chello.pl 25.01.09, 19:50
                                    Gość portalu: ZED napisał(a):
                                    > co innego uzywanie bloga dla emocjonalnego ekshibicjonizmu

                                    Domorosły psycholog się znalazł.

                                    > i taniej propagandy.

                                    Twojej propagandzie na rzecz platfusów trudno dorównać.
                                  • andreas.007 Re: andreas ma racje 25.01.09, 21:23
                                    ZED, bo mozna sie nie zgadzac z czyimis pogladami, opiniami,
                                    przeciez nikt nie ma wyłacznosci na racje - mozna sie mylic,
                                    ale sztuka jest zrozumiec, ze inni moga miec odmienne zdanie,
                                    powiem wiecej - niekoniecznie musza sie mylic... ;)

                                    Prezentuje swoje zdanie, ale to nie znaczy, ze mam racje,
                                    bo to weryfikuje czas... nam maluczki pozostaje sie tylko
                                    wzajemnie rozumiec lub nie - prosze tylko nie zrozum mnie źle!
                                    • Gość: proszę cię! opanuj się!!!!! IP: 79.191.254.* 25.01.09, 22:00
                                      nieeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!
                                      znowu ten bełkotliwy smark z nosa!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                • Gość: proszę cię! opanuj się!!! IP: 79.191.254.* 25.01.09, 19:56
                                  ja nie jestem z pisu piździsu i innego popapraństwa!!! ja po prostu
                                  nie mogę patrzeć jak w większośći wątków oblepiasz swoim smarkiem
                                  każdą wypowiedź!!! jest mi niedobrze!!!!!
    • tateti Re: Tekst pani Jacyny-Witt o dyskryminacji 24.01.09, 00:05
      Tekst bardzo dobry - stop - nie zwracać uwagi na idiotów - stop -
      pozdrawiam elektorat PiS - over
      • Gość: marek Re: Tekst pani Jacyny-Witt o dyskryminacji IP: *.chello.pl 24.01.09, 00:53
        Ale tu jadu widzę, ale! Pytam ? Tak wprost? Co złego uczyniła wam
        Pani Małgorzata Jacyna Witt? Moim zdaniem, nie ukradła mieszkania
        komunalnego, chociaż jak by chciała to by mogła, ale się do bandy
        nie przyłączyła! To raz, po drugie, to Kobieta uczciwa, po trzecie,
        kocha Szczecin teraz, a nie w 2050 roku, jak już nie będziemy żyli!
        I po czwarte, jest ładniejsza od obecnego Prezydenta, po piąte
        dotrzyma, dnego słowa Mieszkańcom Szczecina, że stadion Pogoni, nie
        będzie w Łmiankach, po szuste, w końcu, że nasze dzieci będą leczone
        w centrum Szczecina, w ,z wielkim szacunkiem to mówię!: w Szpitalu
        Św. Wojcciecha, którego to personel daże i wspominam osobisą wielka
        estymą, konkluduję, nie ma lepszego kandydata na przyszłego
        Prezydenta Miasta Szczecin, niż Pani Małgosia. A na pewno Was nie
        wyroluje, że Wasze dzieci nagle będą szkoły miały zlikwidowane, tak
        jak, postanowiła nauczycielka Pana Piotra, więc warto !
    • absztyfikant Nie rycz mała, nie rycz, ja znam te wasze numery 24.01.09, 00:50
      pis.szczecin.pl/galeria/max/1.JPG
    • absztyfikant Po 44%, Pis 17%, Sld 7%, Psl 5%, CHF 3,0 PLN 24.01.09, 01:25
      I to by bylo na tyle;)
      • Gość: bigdik Re:I to by bylo na tyle;) IP: 91.194.90.* 24.01.09, 01:41
        absztyfikant napisał:
        Po 44%, Pis 17%, Sld 7%, Psl 5%, CHF 3,0 PLN

        Mój penis - 22cm :-) - I dopiero to by bylo na tyle
      • Gość: endy a ile twój Paweł Piskorski? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.09, 09:55
        PiS ma 17%
        Nie można tak budować Polski! Zdecydowanie protestuję przeciwko
        dyskryminowaniu osób popierających Prawo i Sprawiedliwość, bo
        części elit przeszkadza poparcie i utożsamianie się tylko z tą
        partią. Ta część elit, przy współpracy z mediami, doprowadziła do
        sytuacji, gdy w badaniu opinii publicznej migamy się od odpowiedzi,
        jakie są nasze preferencje wyborcze, gdyż wzbudzono w nas poczucie
        wstydu za własne poglądy. Niby, że sami sobie jesteśmy winni, bo
        nasze poglądy nie są dobre? A dlaczego? Każdy przecież ma prawo do
        głoszenia swojego zdania, oczywiście w ramach obowiązującego
        porządku prawnego.


        A ile ma twój Paweł Piskorski? 0,01%?
        • Gość: pt Re: a ile twój Paweł Piskorski? IP: *.tor-proxy.org 24.01.09, 09:59
          Jego Piskorski ma pare milionow - tyle ile sie nachapal :))
      • Gość: aysy Re: Po 44%, Pis 17%, Sld 7%, Psl 5%, CHF 3,0 PLN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.09, 12:42
        czego to ma dowodzić?pamiętam jak twój rząd millera i komuchów miał
        52 procent.czego chcesz próbujesz dowodzić?
    • Gość: propis Re: Tekst pani Jacyny-Witt o dyskryminacji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.09, 11:14
      www.rp.pl/artykul/61991,252938.html
      Pani Małgorzato, nie jesteśmy sami! Jako młody, wykształcony i z
      dużego miasta jestem zwolennikiem PiS i podpisuję się pod wywiadem
      z Gintrowskim i Pani tekstem. Powodzenia w następnych wyborach!
      • Gość: vg Re: Tekst pani Jacyny-Witt o dyskryminacji IP: *.chello.pl 24.01.09, 14:08
        młody, wykształcony, po politologii lub innej socjologii,
        powodzenia ...
        • Gość: kiełbaska Dyskryminacja w Polsce to racja stanu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.09, 20:02
          Albo stanika, ale mniejsza o to. Oczywiście dyskryminacja polityczna
          to norma w Polsce. A jeżeli chodzi o mnie to, jadę na PO gdzie się
          tylko da (zresztą na inne partyjne kanapy również) i jakoś nikt nie
          postrzega mnie jako oszołoma. Głoszę wszem i wobec oczywisty fakt:
          partia to miejsce dla ludzi bez osobowości, albo nędzników (zdarzają
          się zbłądzeni).
          • andreas.007 Pani MJW skarzenie, to jakby bokser skarżył 25.01.09, 03:00
            Narzekanie pani MJW, to jakby bokser lejacy po mordzie innego
            skarzył sie, ze ten drugi w ringu go bije...

            Gorzej pani MJW, bici sa normalni ludzie
            nie bedacy bokserami, a to oni dostaja i placa za wszystko jeszcze!
          • andreas.007 Pani MJW skarzenie, to jakby bokser skarżył 25.01.09, 03:00
            Narzekanie pani MJW, to jakby bokser lejacy po mordzie innego
            skarzył sie, ze ten drugi w ringu go bije...

            Gorzej pani MJW, bici sa normalni ludzie
            nie bedacy bokserami, a to oni dostaja i placa za wszystko jeszcze!
    • Gość: aysy Re: Tekst pani Jacyny-Witt to nietrafna diagnoza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.09, 06:57
      pis to definicyjny wręcz przykład tradycyjnych polskich,straconych
      szans.przykład typowych dla naszych cech narodowych,
      niezrealizowanych dobrych chęci wizjonerów nie potwierdzonych
      przynoszącą owoce pracą lub skreślonych nieudacznictwem.kaczyński
      popełnił poważny błąd uważając, że ludzie w jego otoczeniu chcą coś
      zrobić.nie,panie jarosławie ci ludzie chcą tylko piastować funkcje
      za kilka do kilkunastu tysięcy miesięcznie i nic tak naprawdę nie są
      w stanie zrobic bo sa patentpowane lenie i nieudacznicy.tym
      bardziej,że większość z tych ludzi za wyjątkiem kilku
      rodzynków,przed działalnościa w pis nic nie osiągnęła.
      natomiast ma rację jacyna,że istnieje cos w rodzaju represji wobec
      wszelkich ludzi,którzy robili coś dla pis.są to represje silniejsze
      niż te wobec aktywistów pzpr i ub.
      • Gość: kiełbaska Re: Tekst pani Jacyny-Witt to nietrafna diagnoza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.09, 17:03
        Gość portalu: aysy napisał(a):

        > pis to definicyjny wręcz przykład tradycyjnych polskich,straconych
        > szans.przykład typowych dla naszych cech narodowych,
        > niezrealizowanych dobrych chęci wizjonerów nie potwierdzonych
        > przynoszącą owoce pracą lub skreślonych nieudacznictwem.kaczyński
        > popełnił poważny błąd uważając, że ludzie w jego otoczeniu chcą
        coś
        > zrobić.nie,panie jarosławie ci ludzie chcą tylko piastować funkcje
        > za kilka do kilkunastu tysięcy miesięcznie i nic tak naprawdę nie

        > w stanie zrobic bo sa patentpowane lenie i nieudacznicy.tym
        > bardziej,że większość z tych ludzi za wyjątkiem kilku
        > rodzynków,przed działalnościa w pis nic nie osiągnęła.
        > natomiast ma rację jacyna,że istnieje cos w rodzaju represji wobec
        > wszelkich ludzi,którzy robili coś dla pis.są to represje
        silniejsze
        > niż te wobec aktywistów pzpr i ub.


        Pieprzysz jak partyjniak.
        • Gość: proszę cię opanuj się!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.09, 17:57
          a ty jak paranoik!!! forum opanowane przez paranoika andreasa!!!!!!!
    • Gość: wega obiektywnie o innych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.09, 09:39
      www.jacyna-witt.pl/index.php?m=blog&bm=5&bpm=18&blog=245&lg=1
      MJW z PIS popiera Ankę Kornacką, brawo za odwagę i obiektywizm :)
      • Gość: --- Re: obiektywnie o innych IP: *.chello.pl 25.01.09, 11:48
        na chwilę opary absurdalnej ambicji opadły no i
        popełniło się przypadkiem jakąś refleksję ...
        • Gość: --- Re: obiektywnie o innych IP: *.chello.pl 25.01.09, 12:08
          a i tak bez sensu ...
      • beatrix13 Re: obiektywnie o innych 25.01.09, 13:50
        Gość portalu: wega napisał(a):

        > www.jacyna-witt.pl/index.php?m=blog&bm=5&bpm=18&blog=245&lg=1
        > MJW z PIS popiera Ankę Kornacką, brawo za odwagę i obiektywizm :)

        .........................
        odwagą i obiektywizmem nazywasz popieranie koleżanki przez koleżankę?
        • andreas.007 Re: obiektywnie o innych 25.01.09, 14:16
          Beste przecież wyraźnie pani MJW napisała,
          że powinna głosować na panią Marie Kaczynska - wiadomo,
          ale odważnie głosuje na szczecinianke, kolezanke.
          Oczywiście obiektywizm też tu jest, bo obiektywnie,
          to pani Anka (widać znajomą piszącego W tej formie)
          Powinna dostać głos a nie pani Maria.
          Masz dwa w jednym.
          • Gość: twarda wazelina Re: obiektywnie o innych IP: *.chello.pl 25.01.09, 21:49
            Wiele lat temu startowałem z UPRu jak wtedy dostałem od wszystkich siekierą w
            plecy, to do tej pory nie mogę jej wyciągnąć.
            Na każdego przychodzi siekiera, na socjalistów z PO już tylko patrzeć.
    • Gość: blisko XXI Re: Tekst pani Jacyny-Witt o dyskryminacji IP: 79.191.254.* 25.01.09, 23:29
      www.polskaxxi.pl/Aktualnosci/Komentarze/Potwor-na-uniwersytecie

      A tutaj jest właśnie przykład jak w obecnej Polsce działa system
      rządów autokratycznych układu: albo jesteś z nami - masz wszystko,
      albo jesteś przeciw nam - giń.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka