tateti
22.01.09, 21:52
Podpisuję się pod tym tekdtem w całości. I nie dlatego,że jestem z
PIS, ale dlatego, że często nie głoszę tego publicznie bo obawiam
się ostracyzmu towarzyskiego. Przyjmuję z usmiechem głupkowate
docinki na temat Prezydenta RP czy moherów, bo "tak wypada".
Opowiadam się za Polska XXI bo to taki PiS - soft, a nie stać mnie
widocznie na tak wyraziste poglady, jak autorkę tego tekstu :((
www.jacyna-witt.pl/index.php?m=blog&bm=5&bpm=18&blog=244&lg=1
Kasa czyni cuda, ale rzeczywiście to niestety nie tylko kwestia
kasy.