lemisiaque 06.04.09, 23:27 Myślę, że jakby było się czym pochwalić, to pani Katarzyna Wolska by się pochwaliła ;-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: fj Tieto zatrudni ponad stu informatyków IP: *.cust.tele2.pl 06.04.09, 23:37 To musi być straszna tajemnica to wynagrodzenie! Straszna! Ciekawe czy w tych "30 krajach" też wynagrodzenie jest tajemnicą? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Stoczniowcy na informatyków!!! IP: 91.144.8.* 06.04.09, 23:52 Niech ich przekwalifikują! Jest pole do popisu dla obiecywaczy-urzędasów! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Re: Tieto zatrudni ponad stu informatyków IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.04.09, 08:44 Początkujący dostaje 1800 na łapę. Jak każda duża firma, to zwykły kurnik, wyrobnia. Każdy ma własną grzędę i znosi jajka dla Pana. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: quest Tieto zatrudni ponad stu informatyków IP: 62.233.172.* 07.04.09, 09:41 To nie informatykow potrzebuja tylko programistów. Proszę o korektę nagłówka. Odpowiedz Link Zgłoś
wredny_menel Re: Tieto zatrudni ponad stu informatyków 07.04.09, 14:55 Według publiki, koder(programista) to informatyk ;D to tak samo jak motorniczy tramwaju, to pewnie elektryk ;D PS Jak wiadomo są optycy, są mechooptycy - to taki góralski zawód - obtykanie chałupy mchem prze zimą ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Darek płacą grosze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.09, 10:08 A płacą grosze. Wykorzystują kryzys. Każdy informatyk programista wie że do Tieto nie warto pukać. Szukają taniej siły roboczej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwazar Re: płacą grosze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.09, 11:15 tam sie dostaja do pracy informatycy-frajerzy taka jest opinia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michal Re: płacą grosze IP: *.chello.pl 07.04.09, 17:04 A jednak sie dostaja. Wiadomo od czegos trzeba zaczac? Co w tym zlego? A jeszcze jak mozna miec fajny pakiet socjalny, to dlaczego nie sprobowac? Czyzbys wszyscy swiezo konczacy studia az tyle wiedzieli, ze powinni zarabiac 10k? Bez jaj. Oferta pracy w Tieto jest w wiekszosci skierowana do absolwentow,z biegiem czasu swoje zarobia. A fakt jest taki, ze lepszego przeszkolenia i wystawiania sie na miedzynarodowa firme informatyczna w Sz-nie nie znajda. A i sa w Tieto oferty pracy dla specjalistow, tylko ich tu nie publikuja, a wtedy tam sie zarabia o wiele wiecej niz srednia krajowa w IT. Czy od razu trzeba mowic, ze to frajerzy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robby Re: płacą grosze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.09, 17:54 Bo tak jest prawda. Gooownina praca i chooojowe pieniadze. Chalturzac samemu bez wysilku wyjdzie sie 2-3 razy wiecej niz w tym kolchozie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: informatyk Re: płacą grosze IP: 188.33.14.* 07.04.09, 19:00 Co ty stary z Wienkiem się pokłóciłeś, że tak tutaj agresywnie nalatujesz pod różnymi nickami? Tieto nie może przecież dopuścić do tego, żeby pracownicy nakupowali samochodów, bo w nowym biurowcu koło Galaxy nie przewidział zbyt wielu parkingóww. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grooby Re: płacą grosze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.09, 09:40 czy to że kilka osób jedzie z *.neoplus.adsl.tpnet.pl znaczy że to ta sama osoba? jeśli tam pracujesz to szkoda mi twojego pracodawcy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: informatyk Re: płacą grosze IP: 89.108.223.* 08.04.09, 17:42 Nie zaleewaj grooby wiidać, że wszystkie te poosty piisała jedna i taa sama osooba. Napisz lepiej jakie masz perspektywy na wolnym rynku teraz gdy recesja stała się odczuwalna mniej lub bardziej wszędzie, a jałmużna od Wienka jest pewna co miesiąc z regularnością faz księżyca? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TietoWorker Re: płacą grosze IP: 67.159.5.* 08.04.09, 09:16 Michal jest naszym HR. Jest nowy wiec sie bardzo stara. Micha - tak trzymac! Jestesmy z Toba! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kochamTieto Re: płacą grosze IP: 217.98.20.* 08.04.09, 09:59 Zaraz, jaki Michał, w artykule stoi, że personalną jest p. Kasia? To więcej się was tam schowało? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TE_eng Re: płacą grosze IP: 67.159.5.* 08.04.09, 10:22 Nie no - HRem jest Michal. Byly przeciez z nim spotkania, pamietacie? Te takie z gra w te dziwne karty ze sloganami... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TietoRzadzi Re: płacą grosze IP: 217.98.20.* 08.04.09, 11:03 Faktycznie, przepraszam za faux pas, Michał i tylko Michał: www.goldenline.pl/michal-szostkowski Odpowiedz Link Zgłoś
lisica666 Re: płacą grosze 20.11.09, 14:18 Gość portalu: Michal napisał(a): > A jednak sie dostaja. Wiadomo od czegos trzeba zaczac? Co w tym zlego? A jeszcz > e > jak mozna miec fajny pakiet socjalny, to dlaczego nie sprobowac? Jasne, sa suuuper integracje dla HR i IT. Programiści się nie łapią. Pewnie dlatego poszukuja 100 pracowników bo im sie na tych integracjach HR i IT zużyło i powycierało ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Programista Re: płacą grosze IP: *.lanet.net.pl 20.06.09, 11:37 A ile konkretnie placa? Sa jakies widelki? Czemu konkretnie oprocz wynagrodzenia do Tieto nie warto pukac? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: programista Re: płacą grosze IP: *.chello.pl 29.07.09, 22:32 bo oprocz chojowej pracy (malo ciekawej polegajace glownie na poprawianiu bledow) dostajesz chojowe pieniadze Odpowiedz Link Zgłoś
lisica666 Zarabiają to wasi Headzi 23.11.09, 11:36 i ci co się załapali wcześniej. Reszta dostanie marne grosze, na zasadzie "musisz się sprawdzić". A jak się sprawdzisz to będą cykać po 500 podwyżki. Bo inaczej szefunio musiałby zarabiać mniej. Ale są też tacy, co bez wykształcenia informatycznego pracują i zarabiają prawie *tys. :))) Trzeba mieć cieniaki chody u szefów. Albo dobrze się integrować :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
zatroskana_zona Czyżby jakaś wielokrotnie zintegrowana z HRC 27.11.09, 09:53 tyle zarabiała? No to nic tylko Do Integracji! Odpowiedz Link Zgłoś
iandi świetnie TIETO jest sponsorem karierosfera 08.04.10, 22:26 super sponsor karierosfery TIETO szuka murzynów?? www.karierosfera.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
nmakowska Mamy TIETO !! 17.11.10, 23:21 Inni chwalą naszego Prezydenta!! Doceńmy to w końcu, że Gospodarz NASZEGO KOCHANEGO MIASTA zasługuję na drugą kadencję. Pokazał wiele, zmienił wiele.. Dlatego też pozwólmy mu ZMIENIAĆ DALEJ!! Niezależny prezydent to dobry PREZYDENT!! www.youtube.com/watch?v=scTULrS7ZuM www.youtube.com/watch?v=TMd2LNnGBN4 www.youtube.com/watch?v=TvDD_qrWhi4 Te miasta cały czas się rozwijają.. Czy nie chcemy aby nasze miasto też takie było!! Wybory w niedzielę i to od Ciebie zależą losy Szczecina. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z PIGowe pytanko IP: 46.112.84.* 17.11.10, 23:32 Na spotkaniu z przedsiębiorcami we radissonku, co PIG Więcaszkowa organizowała pani byznesmen z tłumu rzuciła panu prezydentu Krzysztku retoryczne pytanko "A czy wie, czemu ci tak pożądani fachowcy wypyerdalaya/sa wypyerdalani z tieto..?" Na pytania sasiedztwa byznesmeństwa "A ciemu..." lakonicznie odpowiedziała " Bo jak pracownik pokuma, co jest grane - od razu na bruk" Odpowiedz Link Zgłoś