Dodaj do ulubionych

Tieto zatrudni ponad stu informatyków

06.04.09, 23:27
Myślę, że jakby było się czym pochwalić, to pani Katarzyna Wolska by się pochwaliła ;-)
Obserwuj wątek
    • Gość: fj Tieto zatrudni ponad stu informatyków IP: *.cust.tele2.pl 06.04.09, 23:37
      To musi być straszna tajemnica to wynagrodzenie! Straszna!

      Ciekawe czy w tych "30 krajach" też wynagrodzenie jest tajemnicą?
    • Gość: . Stoczniowcy na informatyków!!! IP: 91.144.8.* 06.04.09, 23:52
      Niech ich przekwalifikują! Jest pole do popisu dla obiecywaczy-urzędasów!
    • Gość: Jakub Re: Tieto zatrudni ponad stu informatyków IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.04.09, 08:44
      Początkujący dostaje 1800 na łapę. Jak każda duża firma, to zwykły kurnik,
      wyrobnia. Każdy ma własną grzędę i znosi jajka dla Pana.
    • Gość: quest Tieto zatrudni ponad stu informatyków IP: 62.233.172.* 07.04.09, 09:41
      To nie informatykow potrzebuja tylko programistów. Proszę o korektę nagłówka.
      • wredny_menel Re: Tieto zatrudni ponad stu informatyków 07.04.09, 14:55
        Według publiki, koder(programista) to informatyk ;D
        to tak samo jak motorniczy tramwaju, to pewnie elektryk ;D

        PS
        Jak wiadomo są optycy,
        są mechooptycy - to taki góralski zawód
        - obtykanie chałupy mchem prze zimą ;P
    • Gość: Darek płacą grosze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.09, 10:08
      A płacą grosze. Wykorzystują kryzys. Każdy informatyk programista wie że do
      Tieto nie warto pukać. Szukają taniej siły roboczej.
      • Gość: qwazar Re: płacą grosze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.09, 11:15
        tam sie dostaja do pracy informatycy-frajerzy taka jest opinia
        • Gość: Michal Re: płacą grosze IP: *.chello.pl 07.04.09, 17:04
          A jednak sie dostaja. Wiadomo od czegos trzeba zaczac? Co w tym zlego? A jeszcze
          jak mozna miec fajny pakiet socjalny, to dlaczego nie sprobowac?

          Czyzbys wszyscy swiezo konczacy studia az tyle wiedzieli, ze powinni zarabiac
          10k? Bez jaj. Oferta pracy w Tieto jest w wiekszosci skierowana do absolwentow,z
          biegiem czasu swoje zarobia. A fakt jest taki, ze lepszego przeszkolenia i
          wystawiania sie na miedzynarodowa firme informatyczna w Sz-nie nie znajda. A i
          sa w Tieto oferty pracy dla specjalistow, tylko ich tu nie publikuja, a wtedy
          tam sie zarabia o wiele wiecej niz srednia krajowa w IT.

          Czy od razu trzeba mowic, ze to frajerzy?
          • Gość: robby Re: płacą grosze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.09, 17:54
            Bo tak jest prawda. Gooownina praca i chooojowe pieniadze. Chalturzac samemu bez wysilku wyjdzie sie 2-3 razy wiecej niz w tym kolchozie!
            • Gość: informatyk Re: płacą grosze IP: 188.33.14.* 07.04.09, 19:00
              Co ty stary z Wienkiem się pokłóciłeś, że tak tutaj agresywnie nalatujesz pod
              różnymi nickami? Tieto nie może przecież dopuścić do tego, żeby pracownicy
              nakupowali samochodów, bo w nowym biurowcu koło Galaxy nie przewidział zbyt
              wielu parkingóww.
              • Gość: grooby Re: płacą grosze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.09, 09:40
                czy to że kilka osób jedzie z *.neoplus.adsl.tpnet.pl znaczy że to ta sama
                osoba? jeśli tam pracujesz to szkoda mi twojego pracodawcy
                • Gość: informatyk Re: płacą grosze IP: 89.108.223.* 08.04.09, 17:42
                  Nie zaleewaj grooby wiidać, że wszystkie te poosty piisała jedna i taa sama osooba.
                  Napisz lepiej jakie masz perspektywy na wolnym rynku teraz gdy recesja stała
                  się odczuwalna mniej lub bardziej wszędzie, a jałmużna od Wienka jest pewna co
                  miesiąc z regularnością faz księżyca?
          • Gość: TietoWorker Re: płacą grosze IP: 67.159.5.* 08.04.09, 09:16
            Michal jest naszym HR. Jest nowy wiec sie bardzo stara. Micha - tak trzymac!
            Jestesmy z Toba!
            • Gość: kochamTieto Re: płacą grosze IP: 217.98.20.* 08.04.09, 09:59
              Zaraz, jaki Michał, w artykule stoi, że personalną jest p. Kasia? To więcej się
              was tam schowało?
              • Gość: TE_eng Re: płacą grosze IP: 67.159.5.* 08.04.09, 10:22
                Nie no - HRem jest Michal. Byly przeciez z nim spotkania, pamietacie? Te takie z
                gra w te dziwne karty ze sloganami...
                • Gość: TietoRzadzi Re: płacą grosze IP: 217.98.20.* 08.04.09, 11:03
                  Faktycznie, przepraszam za faux pas, Michał i tylko Michał:
                  www.goldenline.pl/michal-szostkowski
          • lisica666 Re: płacą grosze 20.11.09, 14:18
            Gość portalu: Michal napisał(a):

            > A jednak sie dostaja. Wiadomo od czegos trzeba zaczac? Co w tym
            zlego? A jeszcz
            > e
            > jak mozna miec fajny pakiet socjalny, to dlaczego nie sprobowac?


            Jasne, sa suuuper integracje dla HR i IT. Programiści się nie łapią.

            Pewnie dlatego poszukuja 100 pracowników bo im sie na tych
            integracjach HR i IT zużyło i powycierało ;)))
      • Gość: Programista Re: płacą grosze IP: *.lanet.net.pl 20.06.09, 11:37
        A ile konkretnie placa? Sa jakies widelki? Czemu konkretnie oprocz wynagrodzenia
        do Tieto nie warto pukac?
        • Gość: programista Re: płacą grosze IP: *.chello.pl 29.07.09, 22:32
          bo oprocz chojowej pracy (malo ciekawej polegajace glownie na poprawianiu
          bledow) dostajesz chojowe pieniadze
        • lisica666 Zarabiają to wasi Headzi 23.11.09, 11:36
          i ci co się załapali wcześniej. Reszta dostanie marne grosze, na
          zasadzie "musisz się sprawdzić". A jak się sprawdzisz to będą cykać
          po 500 podwyżki. Bo inaczej szefunio musiałby zarabiać mniej. Ale są
          też tacy, co bez wykształcenia informatycznego pracują i zarabiają
          prawie *tys. :))) Trzeba mieć cieniaki chody u szefów. Albo dobrze
          się integrować :))))
          • zatroskana_zona Czyżby jakaś wielokrotnie zintegrowana z HRC 27.11.09, 09:53
            tyle zarabiała?

            No to nic tylko
            Do Integracji!
    • iandi świetnie TIETO jest sponsorem karierosfera 08.04.10, 22:26
      super sponsor karierosfery TIETO szuka murzynów??


      www.karierosfera.pl/
    • nmakowska Mamy TIETO !! 17.11.10, 23:21
      Inni chwalą naszego Prezydenta!! Doceńmy to w końcu, że Gospodarz NASZEGO KOCHANEGO MIASTA zasługuję na drugą kadencję. Pokazał wiele, zmienił wiele.. Dlatego też pozwólmy mu ZMIENIAĆ DALEJ!! Niezależny prezydent to dobry PREZYDENT!!

      www.youtube.com/watch?v=scTULrS7ZuM
      www.youtube.com/watch?v=TMd2LNnGBN4
      www.youtube.com/watch?v=TvDD_qrWhi4
      Te miasta cały czas się rozwijają.. Czy nie chcemy aby nasze miasto też takie było!!
      Wybory w niedzielę i to od Ciebie zależą losy Szczecina.
      • Gość: z PIGowe pytanko IP: 46.112.84.* 17.11.10, 23:32
        Na spotkaniu z przedsiębiorcami we radissonku, co PIG Więcaszkowa organizowała pani byznesmen z tłumu rzuciła panu prezydentu Krzysztku retoryczne pytanko "A czy wie, czemu ci tak pożądani fachowcy wypyerdalaya/sa wypyerdalani z tieto..?" Na pytania sasiedztwa byznesmeństwa "A ciemu..." lakonicznie odpowiedziała " Bo jak pracownik pokuma, co jest grane - od razu na bruk"
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka