Gość: borixon
IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl
09.01.04, 20:22
Witam. Tym razem bez bluzgow na Petrusa prosze :)
Dostalem od nich list dzis ze od lutego bedzie Internet za 50 zl miesiecznie
(instalacja 1zl). Do tego kilka nowych kanalow. Jestem pod wrazeniem. Ale i
tak nie uwierze dopoki nie zobacze :)