Dodaj do ulubionych

Jest kredyt na budowę wielkiego centrum Plazy

06.01.11, 15:07
Jeszcze jedno blaszane goowno, z "radosnymi konsumentami" w środku.
Obserwuj wątek
    • qbba77 Re: Jest kredyt na budowę wielkiego centrum Plazy 06.01.11, 15:32
      nic dodać, nic ująć:)
      • rodman110 Re: Jest kredyt na budowę wielkiego centrum Plazy 06.01.11, 15:48
        zawsze mnie zastanawiają takie komentarze po marudzić dla zasady, nie podoba się to siedź w domu jeden z drugim.
      • ww_lodz Re: Jest kredyt na budowę wielkiego centrum Plazy 07.01.11, 02:44
        qbba77 napisał:
        > nic dodać, nic ująć:)

        Ja bym ujął przecinek stojący po "goowno".
    • zawsze.torunczyk 10/10 cromio 06.01.11, 18:13
      cromio napisał:

      > Jeszcze jedno blaszane goowno, z "radosnymi konsumentami" w środku.

      Jak śpiewał klasyk...

      Konsument mówi, że je aby jeść
      Konsument pli aby pleść
      Jego bracia stoją radia wokół
      Słuchają politycznego bełkotu
      Potem wszyscy razem siadają do stołu
      Piją wódkę, gadają, fioletowe twarze mają
      A gdy więcej nie zjedzą i nie wypiją
      Gromadzą się tłumnie przed telewizją

      A wszyscy oni bombardowani śmieciami
      Wszyscy oni zasypywani informacjami

      Konsument gdy wie, że to jest w modzie
      Rozmawia o wojnie na Wschodzie
      Mówi to co słyszał w radio i z gazety
      Czy konsument to ty?
      Tak im zależy, byś ty był konsument
      Nie myślał, działał jak instrument
      Bo konsument mówi, że je aby jeść
      Więc pomyśl - czy jesz aby jeść?
    • alfred_prawdomowny Jest kredyt na budowę wielkiego centrum Plazy 06.01.11, 18:24
      Całe szczęście, że daleko od centrum.
      • pyszczerealnie ale "największe" w stosunku do czego? 06.01.11, 19:02
        No cieszę się, ze torunianie wreszcie będą mieli gdzie zrobić kulturalne zakupy. Co najważneijsze tez gdzie postawić samochód gdy przyjada do kina. Teraz u Was to trzeba autobusem bo samochodem się nie da. Przed Copernicusem czy jak to się pisze w tej stolycy, to parkindżek jest może na 10 samochodów w zimie. Porażka. Oby Wam się dobrze kupowało.
        • pyszczerealnie Re: ale "największe" w stosunku do czego? 06.01.11, 19:03
          haha wielkie to ono może jest ale jak na miasto powiatowe hahahah
          • tortor5 Re: ale "największe" w stosunku do czego? 06.01.11, 20:09
            hahaha bo kulturalne zakupy robi się na targowisku na Kapuściskach

            policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,103617,6338266,Uwazaj_na_Kapusciskach__Grasuja_bandyci.html
            • alfred_prawdomowny Re: ale "największe" w stosunku do czego? 06.01.11, 21:36
              Masz rację w Copernicusie jak na targowisku na kapie. Teraz będziecie miec te przyjemnośc robić zakupy w lepszym blaszaku.
        • nawb Re: ale "największe" w stosunku do czego? 07.01.11, 12:33
          "kulturalne zakupy" hahaha , dobre, uwielbiam takich yntelygentnych konsumentów śmigajacych wesoło po lśniących podłogach lśniących "galerii handlowych". Ich uszu dobiega miła, przyjemna i (a jakże!!) modna muzyka ;) Uprzejmi sprzedawcy nadskakują i pytają w czym mogą pomóc! Po prostu żyć nie umierać!
          Taka wycieczka do "kulturalnego" miejsca tylko podpiera i miło łechce ich mniemanie o własnej "światowości" i wyjątkowości. Przecież właśnie tam mogą sobie kupić wyjątkowy telefon czy ciuch, który podkreśli ich indywidualny(!) charakter, jakich tysiące w ich mieście ;)
          Pozdrawiam gorąco i życzę udanych, oczywiście kulturalnych, zakupów w blaszaku.
          PS. Też odwiedzam takie "galerie" ;)
          • heniekstar Re: ale "największe" w stosunku do czego? 07.01.11, 15:14
            Myślę, że twój sarkazm jest nie na miejscu. Gdzie w Toruniu można zrobić zakupy? Jest jakieś śródmieście może? Na starówce prawie same banki i puby. Chyba lepiej iść po tych lśniących podłogach niż po brei niewywiezionego śniegu na Starówce i przyległych ulicach i narażac się na pochlapanie dostawczakami co?
    • wiechl Re: Jest kredyt na budowę wielkiego centrum Plazy 06.01.11, 20:38
      cromio napisał:

      > Jeszcze jedno blaszane goowno, z "radosnymi konsumentami" w środku.

      ano niestety jeszcze jedno..

      z TRZECH nowych, które miłościwie nam panujący zafundują jeszcze miastu
      radujmy sie
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka