Dodaj do ulubionych

Akademia zawiesza klinikę chirurgii dziecięcej

IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 07.05.04, 08:27
daj sobie spokój docent z tą banda , TYLKO KASA SIE LICZY DOBRZY SPECJALISCI
SA ZAGROZENIEM DLA TYCH DEBILI Z TORUNIA .tOWARZYSTWO WYZEJ SRA NIZ DUPE MA .
PRACOWAĆ MOZNA POZA TYMI MIEJSCAMI MYSLĘ ZE ODPOWIEDNIE BYLABY aM W
SZCZECINIE . mOŻE DOCENIA SPECJALISTE TUTAJ JEST PAN OBCY I NIE WCHODZĄCY BEZ
WAZELINY. wIEDZIAŁAM ŻE I TAK BEDA CHCIELI SIE PANA POZBYĆ. nIE WARTO
PRACOWAC NA KUJAWACH . nIECH PANN JEDZIE W SWIAT POLSKA NIE JEST KRAJEM DLA
PANA ROWNANIE W DÓŁ TO IDEA KOMUCHÓW.
Obserwuj wątek
    • gpostek Re: Akademia zawiesza klinikę chirurgii dziecięce 07.05.04, 16:51
      Czy taką decyzję Pani Profesor, Rektor Akademii Medycznej, uzasadniła
      merytorycznie ?
      Mając na uwadze przedstawione przez Pana doc.M.Orkiszewskiego osiągnięcia
      naukowe, plany na najbliższe tygodnie ,w tym wielkie uznanie w postaci
      zakwalifikowanych do wygłoszenia i publikacji na Swiatowym
      Zjeździe Chirurgów Dziecięcych w Zagrzebiu wystąpień naukowych, można tak po
      prostu wyrzucić pracownika naukowego na bruk?
      Jestem lekarzem z tego samego szpitala , w którym pracuje Pan Docent.
      Oceniam współpracę z Nim jako doskonałą, wzorcową i na najwyższym poziomie
      merytorycznym. Co takiego się stało , że człowiek ten nie może dalej pełnić
      swojej funkcji? Skoro, do tej pory, Akademia nie znalazła osoby , która mogłaby
      pełnić funkcję Kierownika Kliniki, to dlaczego pozbywa się osoby, która jest na
      miejscu i jest gotowa z powodzeniem zajmować to stanowisko?
      Czy Pan Rektor UMK, Prof.Kopcewicz, w obliczu łączenia się UMK i Akademii
      Medycznej podziela sposób pozbawienia funkcji Kierownika Kliniki Chirurgii
      Dziecięcej AM . Gdzie kończy się nauka i zaczyna polityka w AM w Bydgoszczy?
      Gdzie widać tę troskę o dobro pacjenta,którym tak szafują politycy różnej maści?
      Pan Marszałek Województwa bez przerwy powtarza , że Klinika Chirurgii jest i
      będzie, a przecież de facto o zwolnieniu pracownika naukowego jej nie ma.
      Klinikę tworzą ludzie a nie budynki i sprzęt, i dobrze byłoby, gdyby to byli Ci
      najlepsi.
      Ja protestuję, choćby w tej formie, przeciwko wyrzuceniu
      dr n.med.M.Orkiszewskiego z funkcji szefa Kiliniki Chirurgii Dziecięcej,bo jest
      na tym terenie najlepszym chirurgiem dzieciecym z jakim kiedykolwiek przyszło
      mi współpracować.
      Lek.Grzegorz Postek, Woj.Szpital Dziecięcy w Toruniu.
      • Gość: ania Re: odwaga IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 07.05.04, 16:54
        gratuluje odwagi ale nawet Nobel nie uratuje pana kolegi od dekapitacji
        zostanie usunięty ze szpitala ,bo nikt nie patrzy na osiągniecia ale na
        wierność.Ludzie konfliktowi a majacy swoje zdanie nie są lubiani. A na klinice
        im nie ZALEŻY TAKIE SA UKLADY .
    • Gość: 07(Janek Błąd) Re: Jeśli destrukcja to tylko z urzędu marszałkows IP: *.wlan.pl 07.05.04, 17:13
      Achramowicz? może i dobrze, że jest marszałkiem.
      Dzięki niemu w następnych wyborach samorządowych skonsoliduje się cała
      wojewódzka prawica. Wszyscy koledzy, z którymi rozmawiałem gotowi są pójść na
      dalekie ustępstwa programowe byle tego jegomościa wyrzucić na zbity łeb.



      • Gość: grzes Re: Jeśli destrukcja to tylko z urzędu marszałkow IP: *.wlan.pl 08.05.04, 10:20
        A może nasz szanowny poseł Wenderlich pogłodował by na rzecz Torunia?
    • Gość: Gość portalu Re: Akademia zawiesza klinikę chirurgii dziecięce IP: *.proxy.lucent.com 10.05.04, 12:30
      Dla Wszystkich zainteresowantch sprawą polecam artykuły z Toruńskich "Nowości" -
      www.nowosci.com.pl (Archiwum). Ogólnie rzecz biorąc, mamy tu przykład kolejnego
      SLD'owskiego skandalu (zapoczątkowanego zresztą wizytą pana Millera), do którego
      teraz przykłada rękę Bydgoska Akademia Medyczna swoją bezsensowną decyzją.
      Docent Orkiszewski to bez wątpienia najlepszy chirurg dziecięcy, a kolesie przy
      władzy albo nie mają dzieci, lub jeśli mają to zdrowe - i oby tak było bo ich
      tatusiowie są po prostu CHORZY (z zawiści i nie tylko)...
      • Gość: maciej Re: Akademia zawiesza klinikę chirurgii dziecięce IP: 62.244.137.* 12.05.04, 11:00
        I jak to Pani Rektor rodowita torunianka moze cos takiego zrobic?Słucha tego
        tepego kolejarza?
    • Gość: Gość portalu Doc. Orkiszewski IP: *.proxy.lucent.com 11.05.04, 15:13
      Dla Wszystkich zainteresowantch sprawą polecam artykuły z Toruńskich "Nowości" -
      www.nowosci.com.pl (Archiwum). Ogólnie rzecz biorąc, mamy tu przykład kolejnego
      SLD'owskiego skandalu (zapoczątkowanego zresztą wizytą pana Millera), do którego
      teraz przykłada rękę Bydgoska Akademia Medyczna swoją bezsensowną decyzją.
      Docent Orkiszewski to bez wątpienia najlepszy chirurg dziecięcy, a kolesie przy
      władzy albo nie mają dzieci, lub jeśli mają to zdrowe - i oby tak było bo ich
      tatusiowie są po prostu CHORZY (z zawiści i nie tylko)...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka