Dodaj do ulubionych

Pomnik "Rejsu".. a moze tez pomnik "Prawo i piesc"

11.05.05, 15:17
Tez byl krecony w Toruniu - i pieknie w nim Torun pokazano.

A moze jeszcze pomnik Czterech Pancernych i Psa, Zamachu na Kutschere, Wron
itd - jakie w Toruniu jeszcze krecono filmy? Cos tam ze sloncem w tytule bylo.
Obserwuj wątek
    • Gość: gog Re: Pomnik "Rejsu".. a moze tez pomnik "Prawo i p IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.05, 15:39
      moj typ to rycerz zakonu krzyzackiego z motywem dwoch mieczy (Krzyzacy Forda).
      pisalem o tym w poscie pod artykulem wyborczej, ale wycieli wpisy(?)... a po
      chwili babette zalozyl swoj watek na forum,,hehe

      Film w toruniu nie powstawal, ale tematycznie zdecydowanie w klimat i historie
      miejsca sie wpisuje. przy niezrozumialym zreszta braku pomnikow zalozycieli
      miasta w tymze:)
      • Gość: vgog Re: Pomnik "Rejsu".. a moze tez pomnik "Prawo i p IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.05, 19:07
        pozwole sobie samemu poklakierowac;))
        sylwetka krzyzaka (plaszcz, miecze, piora na helmie etc) ma te przewage nad
        innymi pomyslami- moze za wyjatkiem maklakiewicza i himilsbacha w lodce, ze
        moglaby byc zarowno charakterystyczna i przykuwajaca uwage, jak i ROZPOZNAWALNA
        z samochodow osob przejezdzajacych przez torun pobliska czerowna droga.
        jako "przydrozna" wizytowka wzmacnialaby atrakcyjny stereotyp gotyckiego,
        krzyzackiego miasta Torunia
        minusem, wzmiankowana wczesniej posrednio niemoznosc zamieszczenia na cokole-
        "z planu filmowego w toruniu- A.D. 19..":) pzdr
        • Gość: torunianka Re: Pomnik "Rejsu".. a moze tez pomnik "Prawo i p IP: *.petrus.com.pl 11.05.05, 19:27
          bardzo mi się ten pomysł podoba.
          a niemożność powołania się na już wykręcony film, można zawsze przekształcić w
          okazję DO jego nakręcenia, choćby filmu dokumentalnego ze zburzeniu zamku
          krzyżackiego przez toruńskich mieszczan. Może Żydowicz by się tym zajął, jako
          prezio tumultu.
          • Gość: gog Re: Pomnik "Rejsu".. a moze tez pomnik "Prawo i p IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.05, 20:29
            :))) przypomnailem sobie o czyms!
            hehe, skleroza nie boli
            przeciez film o krzyzakach w toruniu nakrecono- zrobila to kompania M3:)
            no ...moze nieco mniej znana pozycja filmowa od fordowskich "krzyzakow";)
            • Gość: torunianka Re: Pomnik "Rejsu".. a moze tez pomnik "Prawo i p IP: *.petrus.com.pl 11.05.05, 20:41
              byle czego nie akceptujemy. więc ta ostatnia propozycja chybiona.
    • Gość: torunianka Prawo i Pięść IP: *.petrus.com.pl 12.05.05, 17:47
      Czy propozycja wystawienie takiego pomnika nie jest przypadkiem apoteozą jednej
      partii?
      • dwumiasto Re: Prawo i Pięść 12.05.05, 17:49
        Gość portalu: torunianka napisał(a):

        > Czy propozycja wystawienie takiego pomnika nie jest przypadkiem apoteozą
        jednej
        >
        > partii?


        Wazne aby to byla TA partia. :)
        • Gość: torunianka Re: Prawo i Pięść IP: *.petrus.com.pl 12.05.05, 19:49
          > Wazne aby to byla TA partia. :)

          ta z pięścią?;)
    • Gość: ja Re: Pomnik "Rejsu".. a moze tez pomnik "Prawo i p IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 13.05.05, 10:42
      JAKUB_LAUDER jeden z wielu zakompleksionych bydgoszczan. Nie moze zniesc
      wszystkiego miedzy innymi tego ze w toruniu wielokrotnie wiecej krecono filmow
      niz u niego. Nie potrafi sobie z problemem poradzic.
      Szlag go trafia ze na Starowce jest Kopernik a nawet Filutek a w Bydgoszczy nic
      • Gość: ads Re: Pomnik "Rejsu".. a moze tez pomnik "Prawo i p IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.05, 10:47
        jakub_lauder = balum = leszek = geograf102 = a_weirdo = dwumiasto

        - to ta sama osoba, chorobliwie nienawidzaca Torunia, potocznie
        zwana "jątrzącym leszkiem"

        Tu jest więcej o nim: torun-bydgoszcz.pl/forum/viewtopic.php?t=403
      • jakub_lauder Re: Pomnik "Rejsu".. a moze tez pomnik "Prawo i p 13.05.05, 13:38
        Gość portalu: ja napisał(a):
        > JAKUB_LAUDER jeden z wielu zakompleksionych bydgoszczan.

        Nie jestem bydgoszczaninem

        > Nie moze zniesc wszystkiego miedzy innymi tego
        > ze w toruniu wielokrotnie wiecej krecono filmow
        > niz u niego. Nie potrafi sobie z problemem poradzic.

        Bzdura calkowita.
        Przeciez proponuje wlasnie, zeby upamietnic ten fakt,
        ze w Toruniu krecono tyle filmow. Zle robie?

        > Szlag go trafia ze na Starowce jest Kopernik
        > a nawet Filutek a w Bydgoszczy nic

        To szlag chyba trafia kogos innego. Jak ktos ma inne
        zdanie niz ADS, JA, WILMAN w/s lotniska to od razu staje
        sie "bydgoszczaninem" i "leszkiem". Poczytaj(cie) moze
        spokojenie kto co pisze!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka