jakub_lauder 11.05.05, 15:17 Tez byl krecony w Toruniu - i pieknie w nim Torun pokazano. A moze jeszcze pomnik Czterech Pancernych i Psa, Zamachu na Kutschere, Wron itd - jakie w Toruniu jeszcze krecono filmy? Cos tam ze sloncem w tytule bylo. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gog Re: Pomnik "Rejsu".. a moze tez pomnik "Prawo i p IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.05, 15:39 moj typ to rycerz zakonu krzyzackiego z motywem dwoch mieczy (Krzyzacy Forda). pisalem o tym w poscie pod artykulem wyborczej, ale wycieli wpisy(?)... a po chwili babette zalozyl swoj watek na forum,,hehe Film w toruniu nie powstawal, ale tematycznie zdecydowanie w klimat i historie miejsca sie wpisuje. przy niezrozumialym zreszta braku pomnikow zalozycieli miasta w tymze:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vgog Re: Pomnik "Rejsu".. a moze tez pomnik "Prawo i p IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.05, 19:07 pozwole sobie samemu poklakierowac;)) sylwetka krzyzaka (plaszcz, miecze, piora na helmie etc) ma te przewage nad innymi pomyslami- moze za wyjatkiem maklakiewicza i himilsbacha w lodce, ze moglaby byc zarowno charakterystyczna i przykuwajaca uwage, jak i ROZPOZNAWALNA z samochodow osob przejezdzajacych przez torun pobliska czerowna droga. jako "przydrozna" wizytowka wzmacnialaby atrakcyjny stereotyp gotyckiego, krzyzackiego miasta Torunia minusem, wzmiankowana wczesniej posrednio niemoznosc zamieszczenia na cokole- "z planu filmowego w toruniu- A.D. 19..":) pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: torunianka Re: Pomnik "Rejsu".. a moze tez pomnik "Prawo i p IP: *.petrus.com.pl 11.05.05, 19:27 bardzo mi się ten pomysł podoba. a niemożność powołania się na już wykręcony film, można zawsze przekształcić w okazję DO jego nakręcenia, choćby filmu dokumentalnego ze zburzeniu zamku krzyżackiego przez toruńskich mieszczan. Może Żydowicz by się tym zajął, jako prezio tumultu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gog Re: Pomnik "Rejsu".. a moze tez pomnik "Prawo i p IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.05, 20:29 :))) przypomnailem sobie o czyms! hehe, skleroza nie boli przeciez film o krzyzakach w toruniu nakrecono- zrobila to kompania M3:) no ...moze nieco mniej znana pozycja filmowa od fordowskich "krzyzakow";) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: torunianka Re: Pomnik "Rejsu".. a moze tez pomnik "Prawo i p IP: *.petrus.com.pl 11.05.05, 20:41 byle czego nie akceptujemy. więc ta ostatnia propozycja chybiona. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: torunianka Prawo i Pięść IP: *.petrus.com.pl 12.05.05, 17:47 Czy propozycja wystawienie takiego pomnika nie jest przypadkiem apoteozą jednej partii? Odpowiedz Link Zgłoś
dwumiasto Re: Prawo i Pięść 12.05.05, 17:49 Gość portalu: torunianka napisał(a): > Czy propozycja wystawienie takiego pomnika nie jest przypadkiem apoteozą jednej > > partii? Wazne aby to byla TA partia. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: torunianka Re: Prawo i Pięść IP: *.petrus.com.pl 12.05.05, 19:49 > Wazne aby to byla TA partia. :) ta z pięścią?;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Pomnik "Rejsu".. a moze tez pomnik "Prawo i p IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 13.05.05, 10:42 JAKUB_LAUDER jeden z wielu zakompleksionych bydgoszczan. Nie moze zniesc wszystkiego miedzy innymi tego ze w toruniu wielokrotnie wiecej krecono filmow niz u niego. Nie potrafi sobie z problemem poradzic. Szlag go trafia ze na Starowce jest Kopernik a nawet Filutek a w Bydgoszczy nic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ads Re: Pomnik "Rejsu".. a moze tez pomnik "Prawo i p IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.05, 10:47 jakub_lauder = balum = leszek = geograf102 = a_weirdo = dwumiasto - to ta sama osoba, chorobliwie nienawidzaca Torunia, potocznie zwana "jątrzącym leszkiem" Tu jest więcej o nim: torun-bydgoszcz.pl/forum/viewtopic.php?t=403 Odpowiedz Link Zgłoś
jakub_lauder Re: Pomnik "Rejsu".. a moze tez pomnik "Prawo i p 13.05.05, 13:38 Gość portalu: ja napisał(a): > JAKUB_LAUDER jeden z wielu zakompleksionych bydgoszczan. Nie jestem bydgoszczaninem > Nie moze zniesc wszystkiego miedzy innymi tego > ze w toruniu wielokrotnie wiecej krecono filmow > niz u niego. Nie potrafi sobie z problemem poradzic. Bzdura calkowita. Przeciez proponuje wlasnie, zeby upamietnic ten fakt, ze w Toruniu krecono tyle filmow. Zle robie? > Szlag go trafia ze na Starowce jest Kopernik > a nawet Filutek a w Bydgoszczy nic To szlag chyba trafia kogos innego. Jak ktos ma inne zdanie niz ADS, JA, WILMAN w/s lotniska to od razu staje sie "bydgoszczaninem" i "leszkiem". Poczytaj(cie) moze spokojenie kto co pisze! Odpowiedz Link Zgłoś