Gość: Inka IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 09.12.02, 12:47 Szukam kontaktu z osobami zainteresowanymi mieszkaniami na wynajem, które budować ma Budlex. Może pojawiły sie już pierwsze opinie, wrażenia i "kwiatki". Fajnie by było być w kontakcie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj