Gość: gżegżółka IP: *.vlan54.dengo.lubman.net.pl 09.10.06, 23:17 kto leci 13 października do Corku z aerlingusem? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
croma Re: cork 13.10.06, 11:25 ...to jest kierunek i linia lotnicza "pracownicza" :-) więc czeka Ciebie fajna podróż :) :-) przypomniało mi się ostatnie przepychanie 10.09 do bramki security z pasażerami do cork z aerlingus, wyjątkowa grupa murarzy, dekarzy, mechaników i hydraulików - bynajmniej nie o aparycji i kulturze tego słynnego hydraulika z plakatu. oj, bylo wstyd było, że Polacy nawet u siebie muszą robić "wieś", być brudasami i smierdzieć na kilometr. pozdrawiam ~crom Odpowiedz Link Zgłoś