IP: *.vlan54.dengo.lubman.net.pl 09.10.06, 23:17
kto leci 13 października do Corku z aerlingusem?
Obserwuj wątek
    • croma Re: cork 13.10.06, 11:25
      ...to jest kierunek i linia lotnicza "pracownicza" :-) więc czeka Ciebie fajna
      podróż :)

      :-) przypomniało mi się ostatnie przepychanie 10.09 do bramki security z
      pasażerami do cork z aerlingus, wyjątkowa grupa murarzy, dekarzy, mechaników i
      hydraulików - bynajmniej nie o aparycji i kulturze tego słynnego hydraulika z
      plakatu.

      oj, bylo wstyd było, że Polacy nawet u siebie muszą robić "wieś", być brudasami
      i smierdzieć na kilometr.

      pozdrawiam
      ~crom

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka