Dodaj do ulubionych

laptop w ryanair

IP: *.kalisz.mm.pl 13.06.07, 14:52
mogę go wziąć jako podręczny czy zapakować w bagaż? nigdy nie podróżowałem z
kompem, nie mam pojęcia jak to jest. i jak wygląda odprawa laptopa, będą go
prześwietlać czy nie mam w nim bomby:)?albo sprawdzać czy mam legalne
oprogramowanie?
Obserwuj wątek
    • iberia.pl Re: laptop w ryanair 13.06.07, 17:41
      Gość portalu: notebook napisał(a):

      > mogę go wziąć jako podręczny

      innej opcji nie widze.

      > czy zapakować w bagaż?

      masz na mysli bagaz rejestrowany? NIGDY w ZYCIU!!!!!dostaniesz go w kawalkach.

      > nigdy nie podróżowałem z
      > kompem, nie mam pojęcia jak to jest. i jak wygląda odprawa laptopa, będą go
      > prześwietlać czy nie mam w nim bomby:)

      owszem, poza tym mozesz zostac poproszony o otarcie i uruchomienie komputera:-)

      >albo sprawdzać czy mam legalne oprogramowanie?

      z tym sie nie spotkalam, ale znam przypadek, gdy sprawdzano czy dany laptop nie
      figuruje na liscie sprzetu...kradzionego, niestety byl, zostal zarekwirowany a
      jego wlasciciel mial klopoty.Sytuacja miala miejsce podczas odprawy na lot
      wewnatrz Niemiec.
    • iberia.pl Re: laptop w ryanair-P.S. 13.06.07, 17:41
      posszukaj w wyszukiwarce bo temat ryanair+laptop juz byl poruszany dosc czesto
      na forum.
    • Gość: paptop pelny luz IP: *.aster.pl 19.06.07, 11:58
      podczas odprawy musisz uruchomic kompa , pokazac czy nie masz plytki w
      srodku.potem celnik poprosi zebys sie zalogowal i zmienil login na obowiazujacy
      w linni ktora lecisz.
      Musisz tez miec teczke ( obowiazkowo czarna z paskiem)
      Od odprawy do samolotu musisz niesc w lewej rece ( za prawa doplata)
      po wyladowaniu moga zapytac co ogladales i wtedy bedziesz czekac az zweryfikuja.
      Moze lepiej wziac suszarke podobno tez mozna.
      • Gość: Ania Re: pelny luz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.06.07, 12:45
        Bardzo śmieszne, daj sobie spokój ze złośliwymi uwagami.
        • Gość: Piotrek Re: pelny luz IP: *.tczew.net.pl 27.06.07, 15:47
          śmiało można brać ale faktycznie mogą zażądać na odprawie włączenia kompa-
          takie przepisy...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka