Gość: notebook
IP: *.kalisz.mm.pl
13.06.07, 14:52
mogę go wziąć jako podręczny czy zapakować w bagaż? nigdy nie podróżowałem z
kompem, nie mam pojęcia jak to jest. i jak wygląda odprawa laptopa, będą go
prześwietlać czy nie mam w nim bomby:)?albo sprawdzać czy mam legalne
oprogramowanie?