Gość: Liam IP: 83.147.129.* 02.03.06, 16:24 Witam, Czy pracuje ( mieszka ) ktos moze w miescie Aylesbery w Anglii ? wybieram sie tam niebawem i chcialbym uprzejmie zapytac jaka jest sytuacja z praca,wynajenciem mieszkania etc etc. pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mackane Re: Aylesbury IP: *.server.ntli.net 02.03.06, 21:37 mieszkan w chooj, pracy tez ale tylko jesli jestes obrotny, zreszta nie podaje nic nowego, tak jest wszedzie Odpowiedz Link Zgłoś