IP: 83.147.129.* 02.03.06, 16:24
Witam,
Czy pracuje ( mieszka ) ktos moze w miescie Aylesbery w Anglii ?
wybieram sie tam niebawem i chcialbym uprzejmie zapytac jaka jest sytuacja z
praca,wynajenciem mieszkania etc etc.
pozdr.
Obserwuj wątek
    • Gość: mackane Re: Aylesbury IP: *.server.ntli.net 02.03.06, 21:37
      mieszkan w chooj, pracy tez ale tylko jesli jestes obrotny, zreszta nie podaje
      nic nowego, tak jest wszedzie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka