Gość: AloneInTheDark
IP: *.dsl.pipex.com
21.11.06, 07:49
Czy istnieje w kodeksie pracy zapis zabraniający wzięcia 20 dni wolnych w
miesiącu?
Mam 24 dni do wykorzystania w roku.W wakacje chciałem pojechać do Polski na
miesiąc ale mój manager odrzucił moje podanie o urlop tłumacząc, że jakiś
przepis tego zabrania.Ani w kontrakcie, ani w 'podręczniku pracownika'
takiego zapisu nie ma.A co więcej, stwierdził, że jeśli nie bedzie mnie
miesiąc to będę musiał starać się o ponowne przyjęcie do pracy.O tym też
pierwszy raz słyszę.
Czy ktoś może mi doradzić co z tym zrobić?