Dodaj do ulubionych

samochodem do Irlandii

25.02.07, 16:04
Witam

Moze ktos wie jak dojechac soamochodem do Irlandii?

Myslaem , nad czyms takim iżby dojechac do Kopenchagii samochodem (dosc maly
koszt jak rozlozy sie na kilka osob) promem ze Swinoujscia ale czy sa promy z
Kopenchagii do Irlandii??

Czy to prawda, ze w Irlandii policja nie honoruje Polskiego OC , choc jest
wazne na wszystkie kraje nalezace do UE?

Obserwuj wątek
    • kerryman Re: samochodem do Irlandii 26.02.07, 16:56
      > jak dojechac soamochodem do Irlandii?

      najtaniej i najszybciej bedzie prom z Cherbourga (Francja) do Rosslare, np
      www.irishferries.com/
      nie wiem czy sa jakies promy ze swinoujscia do irlandii :) ale jak sa to z
      przesiadkami, drogie i baaardzo bardzo dlugie. (skoro z cherbourga do rosslare
      plynie sie okolo 18 godzin :)

      co do OC - to jakas bzdura, oczywiscie jest wazne. przez jakis czas mialem
      polskie, graniczne OC na samochod z irlandzkimi blachami, bo bylo taniej.
      oczywiscie, ze bylo wazne.

      pozdrawiam.
      • maja92 Re: samochodem do Irlandii 26.02.07, 17:44
        Ja proponuje Stena Line:

        www.stenaline.ie/stena_line/gb/stena_line_ireland.html
        Nam jest wygodniej jechac przez UK, bo mamy irlandzki samochod.
        Dublin Holyhead to jakies poltora godziny. I pozniej z Dover do Calais we
        Francji (godzinka z kawalkiem na promie) lub Harwich do Holandii (okolo 15
        godzin)

        Pozdrowienia,
    • jot-23 Re: samochodem do Irlandii 26.02.07, 17:35
      niech zgadne zbierasz zaloge? namioty , spiwory i szukanie pracy w tesco w
      ciemno? jak tylko pierwsze pierwiosnki wyjza zza sniegu?
      • Gość: dcio Re: samochodem do Irlandii IP: *.cebit.com.pl 26.02.07, 18:11
        dziekuje za odpowiedzi.
        Nie zbieram zalogi, ale brak perspektyw na prace w Polsce zmusza mnie do emigracji.

        Mam jeszcze pytanie czy w Irlandii mozna skonczyc bezplatne kursy zawodowe bo
        zapislem sie na kurs spawania z urzedu pracy ale teraz do mnie dotarlo ze takie
        kursy w Polsce to pic na wode?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka