Dodaj do ulubionych

Kraków 14.03

IP: *.chello.pl 07.03.07, 20:43
witam. czy jest na forum osoba która ma spotkanie w krakowie 14 marca?
Obserwuj wątek
    • Gość: J-21 Re: Kraków 14.03 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.07, 19:51
      Ja jadę dzień później.
      • Gość: avokado Re: Kraków 14.03 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.07, 19:59
        organizacyjne czy rekrutacyjne?
        • Gość: K-22 Re: Kraków 14.03 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.07, 20:59
          rekrutacyjnie
    • Gość: maxmilk Re: Kraków 14.03 IP: *.chello.pl 09.03.07, 08:15
      ja jade dzien wczesniej

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka