Gość: gosc IP: *.chello.pl 07.03.07, 20:43 witam. czy jest na forum osoba która ma spotkanie w krakowie 14 marca? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: J-21 Re: Kraków 14.03 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.07, 19:51 Ja jadę dzień później. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: avokado Re: Kraków 14.03 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.07, 19:59 organizacyjne czy rekrutacyjne? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K-22 Re: Kraków 14.03 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.07, 20:59 rekrutacyjnie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maxmilk Re: Kraków 14.03 IP: *.chello.pl 09.03.07, 08:15 ja jade dzien wczesniej Odpowiedz Link Zgłoś