Gość: n IP: *.range81-155.btcentralplus.com 02.08.07, 13:11 Jade 25 sierpnia do Polski, moge zabrac do 3 osob cel - Legnica lub okolice Bydgoszczy rob444@o2.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ralphos Re: transport do PL 02.08.07, 22:31 A ja jadę 16 sierpnia z Milton Keynes do Warszawy, mogę po drodze zabrać jedną osobę (ewentualnie dwie, ale wtedy z małą ilością bagażu). Jadę sam, ale będę wiózł trochę rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś