Dodaj do ulubionych

transport do PL

IP: *.range81-155.btcentralplus.com 02.08.07, 13:11
Jade 25 sierpnia do Polski, moge zabrac do 3 osob
cel - Legnica lub okolice Bydgoszczy
rob444@o2.pl
Obserwuj wątek
    • ralphos Re: transport do PL 02.08.07, 22:31
      A ja jadę 16 sierpnia z Milton Keynes do Warszawy, mogę po drodze zabrać jedną
      osobę (ewentualnie dwie, ale wtedy z małą ilością bagażu). Jadę sam, ale będę
      wiózł trochę rzeczy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka