Gość: bb
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
10.09.07, 10:57
Czy ktoś pracował na Litwie? Czego można się spodziewać po
przyjezdzie?Interesuje mnie wszystko związane z tymi okolicami.
Mam wyjechać tam do pracy,w tej chwili nawet nie wiem w jakim
charakterze.Mam tylko nadzieję,że nie będzie to rafineria....