Dodaj do ulubionych

Możejki-Litwa

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.07, 10:57
Czy ktoś pracował na Litwie? Czego można się spodziewać po
przyjezdzie?Interesuje mnie wszystko związane z tymi okolicami.
Mam wyjechać tam do pracy,w tej chwili nawet nie wiem w jakim
charakterze.Mam tylko nadzieję,że nie będzie to rafineria....
Obserwuj wątek
    • Gość: endrique Re: Możejki-Litwa IP: *.hudd.cable.ntl.com 10.09.07, 11:29
      Pomyliłeś forum?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka