Gość: dangerman
IP: *.popl.adsl.virgin.net
22.03.08, 14:03
ostatnio pojawila sie u was Lynn (nowa kierowniczka na nockach) przyjechala z
Bicester a mieszka w Aylesbury, jak jej tam leci? juz was sciga? zabrania
mowic po polsku a raczej drze jape "in english" i weszy jak kundel? wspolczuje :)