Dodaj do ulubionych

leighton buzzard odezwijcie sie

IP: *.popl.adsl.virgin.net 22.03.08, 14:03
ostatnio pojawila sie u was Lynn (nowa kierowniczka na nockach) przyjechala z
Bicester a mieszka w Aylesbury, jak jej tam leci? juz was sciga? zabrania
mowic po polsku a raczej drze jape "in english" i weszy jak kundel? wspolczuje :)
Obserwuj wątek
    • Gość: mmmmmmmmmmmmmmm Re: leighton buzzard odezwijcie sie IP: *.popl.cable.ntl.com 22.03.08, 15:28
      e tam.....
      przeciez kazdego mozna ustawic.
      • Gość: dangerman Re: leighton buzzard odezwijcie sie IP: *.popl.adsl.virgin.net 25.03.08, 11:35
        tak mozna ale z nia jest ciezko, to stara wyjadaczka, w tesco juz chyba 25 lat.
        Ogolnie spoko do czasu jak sie postawisz, jak sie postawicz wyladujesz na
        frozenie, produce i bedzie cie obserwowac az w koncu cos znajdzie. Z drugiej
        strony mozna zlozyc na nia compeina i uspokoi sie. Lepiej jedak tego unikac.
    • Gość: km Re: leighton buzzard odezwijcie sie IP: 149.254.192.* 06.05.08, 13:25
      jak ma na imie?? bo chyba wiem o kogo chodzi

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka