Dodaj do ulubionych

brytyjska praca dla brytyjczykow

IP: *.t-mobile.co.uk 11.02.09, 00:42
Jak myslicie, jak zlego demona obudzili zwiazkowcy i zwykli robotnicy, z
ktorymi po trochu sympatyzuje? Czy jak sugeruje na pierwszej stronie GW na
naszych oczach rozpoczal sie koniec snu o europie bez granic?

Polecam komentarze pod podlinkowanym artykulem:

www.telegraph.co.uk/comment/columnists/maryriddell/4516854/British-jobs-for-British-workers-is-the-cry-of-our-worst-instincts.html
Obserwuj wątek
    • jeanie_mccake Re: brytyjska praca dla brytyjczykow 11.02.09, 10:28
      Gość portalu: zielonykubek napisał(a):

      > Czy jak sugeruje na pierwszej stronie GW na
      > naszych oczach rozpoczal sie koniec snu o europie bez granic?

      Prasa polska pisze, ze protestuja przeciwko imigrantom.
      Protestuja jednak przeciwko firmom, ktore sprowadzaja z zagranicy
      cala zaloge pracownikow tymczasowych (a nie imigrantow), nie
      pozwalajac ludziom na miejscu (w tym Polakom) ubiegac sie o te
      prace. Ich zdaniem, to stanowi dyskrymincje.
      Pewnie sa i elementy ksenofobiczne wsrod strajkujacych, ale
      przywodcy odcieli sie od takich neandertalczykow, jak BNP (Bigoted
      Nazi Pricks).
      Prawicowe brytyjskie gazety typu Telegraph czy Daily Wail musza
      wybrac, ktorego kozla ofiarnego kopnac - zwiazkowcow, eurokratow,
      czy obcokrajowcow. Rownie gleboko w pupie maja klase robotnicza
      wloska, portugalska i brytyjska, a jak zawsze stoja po stronie Big
      Business mimo, ze ogolnie uwazaja przepisy unijne pozwalajace na
      taka dyskryminacje za political correctness gone mad.
    • Gość: saxon bollock Re: brytyjska praca dla brytyjczykow IP: *.chello.pl 11.02.09, 11:50
      Oto ulotka rozdana przez protestujacych:

      strajkinuk.blog.onet.pl/
      Prawda jak zwykle troche mniej demoniczna, niz wyobraznia GW.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka