Gość: zielonykubek
IP: *.t-mobile.co.uk
11.02.09, 00:42
Jak myslicie, jak zlego demona obudzili zwiazkowcy i zwykli robotnicy, z
ktorymi po trochu sympatyzuje? Czy jak sugeruje na pierwszej stronie GW na
naszych oczach rozpoczal sie koniec snu o europie bez granic?
Polecam komentarze pod podlinkowanym artykulem:
www.telegraph.co.uk/comment/columnists/maryriddell/4516854/British-jobs-for-British-workers-is-the-cry-of-our-worst-instincts.html