18.05.11, 16:05
2555 WISAK - dzień światła i rocznica urodzin Buddy.
www.yellowlittleduck.com/component/content/article/1-latest-news/339-wiadomoci-indonezja--jawa--borobudur--yogyakarta--szczliwego-waisak-2555
Obserwuj wątek
    • voxave Re: Buddyzm 19.05.11, 06:00
      +++
      • irowiec Re: Buddyzm 19.05.11, 20:50
        Trzeba przyznać, że tam gdzie pojawia się Buddyzm pojawia się też więcej życzliwości i spokoju w ludziach. To taki klejnocik wśród religii. Jednak wielkie święta i ceremonie zupełnie do mnie nie przemawiają, ale może to komuś jest potrzebne, aby stać się lepszym

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka