Dodaj do ulubionych

Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow wiary

20.06.12, 11:05
www.przewodnik-katolicki.pl/nr/wiara_i_kosciol/futbol_pana.html
-oto jak wygląda dziś tolerancja wobec osób nie bojących się publicznie wyznawać wiarę religijną.
Ateizm to jednak jest ideologia nienawiści, i jako taki powinien być traktowany tak jak traktuje się dziś faszyzm
Obserwuj wątek
    • voxave Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 20.06.12, 11:06
      I po co atakować-----zwojów mózgowych mu nie przybedzie.
    • kinemator Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 20.06.12, 11:26
      "Co można wymodlić w tak krótkim czasie? Okazuje się, że bardzo dużo."
      Ostatnie miejsce w grupie, brak wygranych i przegrana z ateistycznymi Czechami.
      • oszolom-z-radia-maryja Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 20.06.12, 12:35
        najważniejsze że Rosja z turnieju wywalona
        • obraza.uczuc.religijnych Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 20.06.12, 12:47
          Przez homosiów z Grecji.
          • oszolom-z-radia-maryja Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 20.06.12, 14:01
            jakie masz dowody na to ze greccy piłkarze to homoseksualiści?
        • 6burakow Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 20.06.12, 13:08
          oszolom-z-radia-maryja napisał:

          > najważniejsze że Rosja z turnieju wywalona

          Jesli to dla ciebie najwazniejsze to jestes tak popierd.. ze gorzej nie mozna.
          • billy.the.kid Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 20.06.12, 13:21
            eeetam.coś kapciowy se uzurpował zasługi w tem obronionem
        • grzeg34 Sprawiedliwości stało się zadość... 20.06.12, 16:41
          oszolom-z-radia-maryja napisał:

          > najważniejsze że Rosja z turnieju wywalona

          Nienawiść: Rosjan do Polaków i Polaków do Rosjan została przykładnie ukarana w ten sposób, że obie drużyny wypadły z gry...
          Jest to nauczka na przyszłość...
          • 6burakow Re: Sprawiedliwości stało się zadość... 20.06.12, 18:38
            grzeg34 napisał:

            > Nienawiść: Rosjan do Polaków i Polaków do Rosjan została przykładnie ukarana w
            > ten sposób, że obie drużyny wypadły z gry...
            > Jest to nauczka na przyszłość...

            Choc zgadzam sie ze nienawisc jest naganna to to co implikujesz, mianowicie ze jest jakas sila wyssza ktora nagradza lub karze, jest wierutna bzdura.
            • grzeg34 Re: Sprawiedliwości stało się zadość... 20.06.12, 20:44
              6burakow napisał:


              > Choc zgadzam sie ze nienawisc jest naganna to to co implikujesz, mianowicie ze
              > jest jakas sila wyssza ktora nagradza lub karze, jest wierutna bzdura.

              Wyższa nie-wyższa, ale jednak siła i to siła nienawiści, która wyczerpała ich rezerwy sił, które powinny pozostać na ostatnie spotkania...
          • grgkh Re: Sprawiedliwości stało się zadość... 26.06.12, 19:15
            grzeg34 napisał:

            > oszolom-z-radia-maryja napisał:
            >
            > > najważniejsze że Rosja z turnieju wywalona
            >
            > Nienawiść: Rosjan do Polaków i Polaków do Rosjan została przykładnie ukarana w
            > ten sposób, że obie drużyny wypadły z gry...
            > Jest to nauczka na przyszłość...

            Nie rozumiem sportu jako rywalizacji absolutnej, w której swoje kompleksy leczymy pokonywaniem się reprezentantów. Dowalenie komuś ma nam poprawić samopoczucie?

            Dla mnie świat jest miejscem, gdzie warto spróbować współistnieć pokojowo. Można przy okazji zaczerpnąć z krynicy innej kultury, zapoznać się z innymi kryteriami widzenia świata, wzbogacić duchowo, poznawczo.
        • kolter-xl Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 20.06.12, 17:27
          oszolom-z-radia-maryja napisał:

          > najważniejsze że Rosja z turnieju wywalona

          Oj Rafałku twoje oczy wręcz o rozum błagają .
    • sclavus [...] 20.06.12, 14:17
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • oszolom-z-radia-maryja Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 20.06.12, 14:17
        nastepny nienawistnik do ocenzurowania przez adminów
        • billy.the.kid Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 20.06.12, 14:22
          a ja ciebie siole prześladowany lubię. a ty mi skrobiesz- CO Z TEGO??
          • jeepwdyzlu Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 20.06.12, 15:05
            admin wyciął mój post
            oszołom wzywa na pomoc adminów
            brawo brawo administracja
            posty pełne nienawiści oszołoma akceptujecie

            gratulacje
            jeep
            • oszolom-z-radia-maryja Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 20.06.12, 15:39
              w moich wpisach nie ma nienawiści a w twoich az sie od niej roi
              • kolter-xl Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 20.06.12, 17:31
                oszolom-z-radia-maryja napisał:

                > w moich wpisach nie ma nienawiści a w twoich az sie od niej roi

                Ta Osiole a twoja wręcz patologiczna nienawiść do PO i tej strony kościoła ??
            • chasyd_666 [...] 20.06.12, 16:03
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • ola.klasyczna.trolla To nie ateiści 20.06.12, 15:15
      To nie ateiści go atakują, to zwykła pieniacza hołota.
      • sclavus Re: To nie ateiści 20.06.12, 15:23
        O!!!
        Zwykła pieniacza hołota, to zaatakowała Dodę za naprutych winem i palącycj jakieś zioła pisaczy biblii...
        Niech ktoś (qrva!) udowodni, że piszący to, nie byli napruci i nie byli w oparach ziół - inaczej czegóś takiego nie da się napisać... - po prostu, nie da!!!
        • chasyd_666 Re: To nie ateiści 20.06.12, 17:20
          sclavus napisał:
          > Zwykła pieniacza hołota, to zaatakowała Dodę

          2 składy sędziowskie nie wyglądały na pieniaczą hołotę...:) Masz omamy czy paranoję ?...
          Naprułeś się ?...

          > inaczej czegóś takiego nie da się napisać... - po prostu, nie da!!!

          Udowodnij
          • kolter-xl Re: To nie ateiści 20.06.12, 17:35
            chasyd_666 napisał:

            > sclavus napisał:
            > > Zwykła pieniacza hołota, to zaatakowała Dodę
            >
            > 2 składy sędziowskie nie wyglądały na pieniaczą hołotę...:) Masz omamy czy para
            > noję ?...
            > Naprułeś się ?...

            Należy popatrzeć czy ci z składu sędziowskiego nie należą do stowarzyszenia sędziów katolickich .
            • jeepwdyzlu udowodnij, udowodnij 20.06.12, 22:30
              mam tego dość
              tolerujecie tych debili - ja nie zamierzam

              muszę odpocząć...
              pozdrawiam serdecznie wszystkich ateistów, a katolikom tu obecnym - ponieważ szczezną w piekle - życzę w ich kotłach - 300 - u stopni...
              jeep
            • oszolom-z-radia-maryja Re: To nie ateiści 22.06.12, 10:39
              nie moga nalezec poiewaz UEFA i FIFA wyały wojne przejawom religijności na stadionach (zakazy wnoszenia medalików czy czynienia znaków krzyża)
          • grgkh Re: To nie ateiści 26.06.12, 19:48
            chasyd_666 napisał:

            > sclavus napisał:
            > > Zwykła pieniacza hołota, to zaatakowała Dodę
            >
            > 2 składy sędziowskie nie wyglądały na pieniaczą hołotę...:) Masz omamy czy para
            > noję ?...

            Wyglądały na PRAWDZIWYCH KATOLIKÓW.

            > Naprułeś się ?...

            A co na to wskazuje?

            > > inaczej czegóś takiego nie da się napisać... - po prostu, nie da!!!
            >
            > Udowodnij

            Tobie nie warto, nie reagujesz na dowody.
    • wariant_b I stał się CUD 20.06.12, 15:43
      ukazała mu się Matka Boska Filipowska

      www.poutni-mista-sluknovsko.cz/obrazky/bazilika-minor-filipov-socha-panny-marie.jpg
    • kolter-xl Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 20.06.12, 17:25
      oszolom-z-radia-maryja napisał:


      > -oto jak wygląda dziś tolerancja wobec osób nie bojących się publicznie wyznawać wiarę religijną.

      Ta ty się na siebie nietolerancyjny gamoniu popatrz .

      > Ateizm to jednak jest ideologia nienawiści,

      Kłamiesz , ateiści nie potrafią z taką finezja nienawidzić jak wy .

      i jako taki powinien być traktowany
      > tak jak traktuje się dziś faszyzm

      Ten sam faszyzm który dzięki kościołowi tak bujnie sie plenił i pleni ??
    • chasyd_666 Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 20.06.12, 17:34
      > Ateizm to jednak jest ideologia nienawiści

      Sam ateizm nie jest ideologią , ale na jego glebie łatwo wyrastają ideologie nienawiści , nietolerancji i agresji...
      • kolter-xl Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 20.06.12, 17:36
        chasyd_666 napisał:

        > > Ateizm to jednak jest ideologia nienawiści
        >
        > Sam ateizm nie jest ideologią , ale na jego glebie łatwo wyrastają ideologie ni
        > enawiści , nietolerancji i agresji...

        Ty jesteś w prost podręcznikowym przykładem jakie spustoszenie sieje tzw wiara w twoim pustym łbie , nienawistna gnido
    • andrzej256 katolickie ludobojstwo Indian amerykanskich 20.06.12, 22:32
      oszolom-z-radia-maryja napisał:

      > www.przewodnik-katolicki.pl/nr/wiara_i_kosciol/futbol_pana.html
      > -oto jak wygląda dziś tolerancja wobec osób nie bojących się publicznie wyznawa
      > ć wiarę religijną.
      > Ateizm to jednak jest ideologia nienawiści, i jako taki powinien być traktowany
      > tak jak traktuje się dziś faszyzm

      A nie powinien byc katolicyzm traktowany jako faszyzm? Chocby z powodu ludobojstwa Indian amerykanskich?
      • oszolom-z-radia-maryja Re: katolickie ludobojstwo Indian amerykanskich 21.06.12, 14:06
        zagłada Indian to była sprawka konkwistadorów spuszczonych z łańcucha. Kościól potem ujął się za Indianami dzięki temu uniknięto całkowitej zagłady
        • kolter-xl Re: katolickie ludobojstwo Indian amerykanskich 21.06.12, 14:10
          oszolom-z-radia-maryja napisał:

          > zagłada Indian to była sprawka konkwistadorów spuszczonych z łańcucha.

          To ciekawe , bo o ile pamiętam ostatni władca Inków został aresztowany za bluźnierstwo, po prostu klecha podał mu do ręki biblie mówiąc ze to słowo boże on przyłożył do ucha potem odrzucił precz twierdząc ze nic nie słyszy , to był pretekst do zatrzymania i złupienia inków ze złota .

          > Kościól potem ujął się za Indianami dzięki temu uniknięto całkowitej zagłady

          No tak zanim się kapnęli ze czarnych można do roboty z afryki sprowadzić, ratowali co mogli żeby ich plantacje nie opustoszały całkowicie .
    • andrzej256 Ale Bog pokaral go w meczu z Czechami. 20.06.12, 22:34
      oszolom-z-radia-maryja napisał:

      > www.przewodnik-katolicki.pl/nr/wiara_i_kosciol/futbol_pana.html
      > -oto jak wygląda dziś tolerancja wobec osób nie bojących się publicznie wyznawa
      > ć wiarę religijną.
      > Ateizm to jednak jest ideologia nienawiści, i jako taki powinien być traktowany
      > tak jak traktuje się dziś faszyzm

      Ale Bog pokaral go bardzo srodze w meczu z Czechami. Ciekawe za co?...
    • ina2222 Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 13:20
      U nas często ludzie, którzy podają się za ateistów, nie są wcale ateistami. Mają innych bożków.
      Często ci, którzy krzyczą najgłośniej o wolności i tolerancji, najczęściej tę wolność innym ograniczają.
      • kolter-xl Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 13:38
        ina2222 napisała:

        > U nas często ludzie, którzy podają się za ateistów, nie są wcale ateistami. Maj
        > ą innych bożków.

        Zgadza się , wielu z nich tak jak katolicy duchowni kocha tylko pieniądze :((

        > Często ci, którzy krzyczą najgłośniej o wolności i tolerancji, najczęściej tę w
        > olność innym ograniczają.

        Zgadza się też słucham co mówi kler , on mówi o wolności dla swojej sekty. Jedna wszelka krytyka tej sekty to cos złego .
        • ina2222 Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 13:50
          Sekta charakteryzuje się tym przede wszystkim, że po zapisaniu się do niej, nie można z niej wyjść dobrowolnie (czyli traci się wolność). KK można swobodnie opuścić. Można sobie w ogóle do kościoła nie chodzić bez wypisywania się i nikt nie będzie groził Twojemu życiu. Dlatego określenie sekta na KK jest zupełnie nietrafione.
          • ina2222 Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 13:53
            Co więcej można być zapisanym do KK i występować przeciw niemu otwarcie, jak to czyni wielu "katolików", którym potrzebny kościół, by kogoś pochować, czy wziąć ślub, bo to takie romantyczne w białej sukni.
            W przypadku sekt, nawet jeśli uda Ci się wyjść, nie możesz nic otwarcie przeciw tej sekcie mówić.
            • kolter-xl Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 14:06
              ina2222 napisała:

              > Co więcej można być zapisanym do KK i występować przeciw niemu otwarcie, jak to
              > czyni wielu "katolików", którym potrzebny kościół, by kogoś pochować, czy wzią
              > ć ślub, bo to takie romantyczne w białej sukni.
              > W przypadku sekt, nawet jeśli uda Ci się wyjść, nie możesz nic otwarcie przeciw
              > tej sekcie mówić.

              Masz już skończone naiwna panienko choć 13 lat ?

              dla was sektami są wszyscy nie katolicy , chcesz mi powiedzieć ze np ex Świadek Jehowy jest tak zastraszany ze milczy pod sam grób ? :))

              Pomijając juz to ze zapewne na katechezach wam nie mówili ze inkwizycja mordowała odstępców od katolicyzmu . Nie wspomnę nawet ze zanim mordowała inkwizycja mordowała inna spolegliwa klerowi władza .
              • ina2222 Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 14:12
                Nie uznaję innych religii za sekty.
                Ale już scjentologię czy satanizm z pewnością tak. Po pierwsze nie można wyjść, bez zagrożenia życia, po drugie robi się tam ludziom pranie mózgu.
                • kolter-xl Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 14:19
                  ina2222 napisała:

                  > Nie uznaję innych religii za sekty.
                  > Ale już scjentologię czy satanizm z pewnością tak. Po pierwsze nie można wyjść,
                  > bez zagrożenia życia,

                  Nie mi o tym nie wiadomo, no ale nie jestem alfą i omega mogę czegoś nie wiedzieć :))

                  > po drugie robi się tam ludziom pranie mózgu.

                  Oj nikt tak w naszej okolicy jak katolicyzm nie pierze we łbach swoich wiernych .
                  • ina2222 Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 14:23
                    Dodam jeszcze, że w sektach atakuje się miłością, tolerancją, pięknymi słowami na początku, ukrywa się to, co naprawdę na dalszych etapach się tam robi. Kiedy człowiek się zorientuje, że jest inaczej niż mu opowiadano i na co go złapano, to już często nie ma bezpiecznego odwrotu, bo dla sekty za dużo wie.
                    • grgkh Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 24.06.12, 17:58
                      ina2222 napisała:

                      > Dodam jeszcze, że w sektach atakuje się miłością, tolerancją, pięknymi słowami
                      > na początku, ukrywa się to, co naprawdę na dalszych etapach się tam robi.

                      To jest ogólna cecha większości religii.

                      > Kiedy
                      > człowiek się zorientuje, że jest inaczej niż mu opowiadano i na co go złapano,
                      > to już często nie ma bezpiecznego odwrotu, bo dla sekty za dużo wie.

                      W pewnych sektach dochodzi również i do tego, ale przecież nie zawsze. Weź sobie przykład takiego Natanka. Wszyscy wiedzą.
                    • kolter-xl Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 26.06.12, 13:40
                      ina2222 napisała:

                      > Dodam jeszcze, że w sektach atakuje się miłością, tolerancją, pięknymi słowami
                      > na początku, ukrywa się to, co naprawdę na dalszych etapach się tam robi.

                      No wypisz wymaluj tak zachowują się katoliccy zakonnicy .

                      Kiedy człowiek się zorientuje, że jest inaczej niż mu opowiadano i na co go złapano,
                      > to już często nie ma bezpiecznego odwrotu, bo dla sekty za dużo wie.

                      Ta , żarną za rogiem :))
                • grgkh Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 24.06.12, 17:55
                  ina2222 napisała:

                  > Nie uznaję innych religii za sekty.

                  Sekta nie miała początkowo znaczenia pejoratywnego. To odłam.

                  > Ale już scjentologię czy satanizm z pewnością tak. Po pierwsze nie można wyjść,
                  > bez zagrożenia życia, po drugie robi się tam ludziom pranie mózgu.

                  Pranie mózgu robi się w każdej religii. Wszystkie religie kłamią i manipulują. Używają "mądrego", paranaukowego języka filozoficznego żeby sobie nadać odpowiedni autorytet, podczas gdy ewidentnie lamią reguły logicznego myślenia.

                  Każda INNA religia jest dla danej fałszywa i zła, a więc podchodzi pod negatywną etykietką sekty.
            • grgkh Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 24.06.12, 18:01
              ina2222 napisała:

              > Co więcej można być zapisanym do KK i występować przeciw niemu otwarcie, jak to
              > czyni wielu "katolików", którym potrzebny kościół, by kogoś pochować, czy wzią
              > ć ślub, bo to takie romantyczne w białej sukni.
              > W przypadku sekt, nawet jeśli uda Ci się wyjść, nie możesz nic otwarcie przeciw
              > tej sekcie mówić.

              Wypisz, wymaluj katolicyzm. Przykład Dody pokazuje, czym się kończy otwarte mówienie przeciw sekcie. A jak Rydzyk potraktował kiedyś M. Kaczyńską? A co katolicy mówią o ateistach? Przecież to dokładnie ten mechanizm - ci, którzy odeszli (i mieli śmiałość to ogłosić) są przedstawiani jak najgorsze zło.
          • astrotaurus Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 13:58
            ina2222 napisała:

            ** Dlatego określenie sekta na KK jest zupełnie nietrafione.**
            Ale jest trafione sama dziesiątkę!
            Jest odłamem od dawniejszej religii co wyczerpuje znaczenie słownikowe, a poza tym - w sensie pejoratywnym jakim katole chętnie plują na inne religie - jest zamordystyczną organizacją mimo Twych infantylnych wyobrażeń. Nawet apostatów straszą, że przynależność jest wieczna a Ty chrzanisz coś o niechodzeniu do kościoła! Mało który katolik chodzi!
            • ina2222 Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 14:15
              Użyłam sformułowania sekta w potocznym określeniu.
              A teraz zapoznajcie się łaskawie ze statystykami, która to religia jest najbardziej prześladowana na świecie? Właśnie ta "sekta", przy której odwracacie kota ogonem i chcecie przekonać ludzi, że kogoś ogranicza. Z ofiary robi się kata. O czym to świadczy i komu przeszkadza chrześcijaństwo?
              • kolter-xl Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 14:21
                ina2222 napisała:

                > Użyłam sformułowania sekta w potocznym określeniu.

                Czyli według hierarchii katolickiej do wszystkich nie katolików .

                > A teraz zapoznajcie się łaskawie ze statystykami, która to religia jest najbard
                > ziej prześladowana na świecie? Właśnie ta "sekta", przy której odwracacie kota
                > ogonem i chcecie przekonać ludzi, że kogoś ogranicza. Z ofiary robi się kata. O
                > czym to świadczy i komu przeszkadza chrześcijaństwo?

                Chrześcijanie są prześladowani to fakt, ale najczęściej przez katolików .
                • ina2222 Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 14:26
                  www.youtube.com/watch?v=4tTVdiS7o8U
          • kolter-xl Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 14:00
            ina2222 napisała:

            > Sekta charakteryzuje się tym przede wszystkim, że po zapisaniu się do niej, nie
            > można z niej wyjść dobrowolnie (czyli traci się wolność).
            No ciekawa teoria , no i jakoś pierwszy raz o tym słyszę .

            > KK można swobodnie opuścić.

            Ta szczególnie jak masz zidiociałą rodzinę , możesz od razu :))

            Można sobie w ogóle do kościoła nie chodzić bez wypisywania się i nikt
            > nie będzie groził Twojemu życiu. Dlatego określenie sekta na KK jest zupełnie nietrafione.

            Krk jest sekta i twoja infantylna jego definicja niczego nie zmieni , Sekta jest bo idealnie pasuje do definicji jaką sam Krk wymyślił
            • ina2222 Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 14:20
              No i cała tolerancja "ateisty" wylała się właśnie na forum:)
              • kolter-xl Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 14:25
                ina2222 napisała:

                > No i cała tolerancja "ateisty" wylała się właśnie na forum:)

                Czyli ateiście nie można swojej opinii o sekcie wygłaszać ?? Jako osoba głęboko tolerancyjna zapewne do dziś ostracyzm stosujesz do prymasa glemepa za to ze nazwał nie katolików; kundelkami ??
                • ina2222 Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 14:29
                  Nie jestem już tolerancyjna, za bardzo byłam:) A sądząc po zaciekłości ataków, to z Ciebie taki ateista czy agnostyk, jak ze mnie wyznawca UFO:)
                  • kolter-xl Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 14:35
                    ina2222 napisała:

                    > Nie jestem już tolerancyjna, za bardzo byłam:)

                    Nie kłam , tolerancja to większy dla was największy wróg.

                    A sądząc po zaciekłości ataków,
                    > to z Ciebie taki ateista czy agnostyk, jak ze mnie wyznawca UFO:)

                    Jako psycholog czy nawet jako wózka się nie łap,bo plajtę ogłosisz w miesiąc :))
                    • ina2222 Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 14:40
                      Nauki z tolerancji pobierałam na forum GW. Zdałam egzamin?:)
                      • kolter-xl Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 14:44
                        ina2222 napisała:

                        > Nauki z tolerancji pobierałam na forum GW. Zdałam egzamin?:)

                        Tolerancja to krzyż na każdym , kroku ??
                        • ina2222 Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 15:09
                          Nie, krzyż na każdym kroku to nauka cierpliwości i pokory. Ale chyba o tym nie będziemy rozmawiać?:)
                          • jeepwdyzlu ina2222 w stopce masz złotą myśl ateisty 21.06.12, 15:27
                            bo rozumiem, że wiesz kogo cytujesz...
                            :-)
                            ciao
                            jeep
                            • ina2222 Re: ina2222 w stopce masz złotą myśl ateisty 21.06.12, 15:50
                              Z tym ateizmem Eisnteina to różnie mówią: raz jako wróg Boga, raz jako obrońca. Ale chyba zmienię, bo przerzucam się na Teslę:)
                              • jeepwdyzlu Re: ina2222 w stopce masz złotą myśl ateisty 21.06.12, 16:12
                                Brawo brawo :-)
                                Za jednego ateusza - kolejny...
                                Nie żeby mnie to przeszkadzało :-)
                                jeep
                              • grzeg34 Re: ina2222 w stopce masz złotą myśl ateisty 22.06.12, 12:09
                                ina2222 napisała:

                                > Z tym ateizmem Eisnteina to różnie mówią: raz jako wróg Boga, raz jako obrońca.
                                > Ale chyba zmienię, bo przerzucam się na Teslę:)

                                On wierzył w Stwórcę inteligentnego projektu, jego wiara zasadniczo różniła się od dogmatów większości czołowych religii...
                                • astrotaurus Re: ina2222 w stopce masz złotą myśl ateisty 22.06.12, 12:30
                                  grzeg34 napisał:

                                  ** On wierzył w Stwórcę inteligentnego projektu, jego wiara zasadniczo różniła się od dogmatów większości czołowych religii... **
                                  Einstein tyle razy odżegnywał się od przyprawiania mu gęby fideisty, że na pewno potrafisz udowodnić swoje słowa. Bo przecie Ty masz , ach jaką godność ludzką, Ty byś się nie zniżył do bezpodstawnego opluskwiania innego człowieka.
                                  W morzu religijnych mitów rosną też i takie o Einsteinie, żebyście łykali wszystko jak indyk kluski.
                                • ina2222 Re: ina2222 w stopce masz złotą myśl ateisty 22.06.12, 12:31
                                  "Einstein rejected the label atheist, which he associated with certainty regarding God's nonexistence." "Tesla was Serbian Orthodox, his father was a Serbian Orthodox Priest. " "Tesla was a deeply religious man of the Serbian Orthodox Faith. "
                                  Od geniuszy wszystko pojmujących spodziewałabym się dokładniejszej wiedzy.
                                  A Einstien mówił mądre rzeczy, więc rybę zostawię...na razie.
                                  • jeepwdyzlu Re: ina2222 w stopce masz złotą myśl ateisty 22.06.12, 14:53
                                    Od geniuszy wszystko pojmujących spodziewałabym się dokładniejszej wiedzy.
                                    ----
                                    i słusznie
                                    mam książkę o Tesli:
                                    www.amazon.com/The-Invented-Twentieth-Century-ebook/dp/B005991D3A/ref=sr_1_4?s=books&ie=UTF8&qid=1340369546&sr=1-4&keywords=Tesla
                                    uwierz mi - nie był chrześcijaninem i to delikatne określenie
                                    :-)
                                    ciao
                                    jeep
                                    • ina2222 Re: ina2222 w stopce masz złotą myśl ateisty 24.06.12, 01:02
                                      To proponuję napisać do Tesla Society, jak bardzo się mylą pisząc, że był głęboko uduchowiony:):):)
                                      • ina2222 Re: ina2222 w stopce masz złotą myśl ateisty 24.06.12, 01:04
                                        “The gift of mental power comes from God, Divine Being, and if we concetrate our minds on that truth, we become in tune with this great power.
                                        My Mother had taught me to seek all truth in the Bible.” Tesla
                                        • grgkh Re: ina2222 w stopce masz złotą myśl ateisty 24.06.12, 17:44
                                          A co z tego cytatu ma wynikać?

                                          Ja, jako dziecko, też BYŁEM UCZONY podobnych bzdur i wtedy gotów byłem je powtórzyć.
                                        • jeepwdyzlu Re: ina2222 w stopce masz złotą myśl ateisty 26.06.12, 16:18
                                          “The gift of mental power comes from God, Divine Being, and if we concetrate our minds on that truth, we become in tune with this great power.
                                          My Mother had taught me to seek all truth in the Bible.” Tesla
                                          ------------
                                          pytasz co w zamian religii
                                          Może zacznij od czytania ze zrozumieniem
                                          j.
                                      • grgkh Re: ina2222 w stopce masz złotą myśl ateisty 24.06.12, 17:48
                                        ina2222 napisała:

                                        > To proponuję napisać do Tesla Society, jak bardzo się mylą pisząc, że był głębo
                                        > ko uduchowiony:):):)

                                        Był i co z tego wynika? :)

                                        Poproszę Cię o jakiś wniosek, konkluzję, regułę, że jak ktoś wierzy, to z tego MUSI wyniknąć coś dla nauki lub odwrotnie. Co ma piernik do wiatraka? :)

                                        A jaki jest związek pedofilii u księży (moralne zło) z "ideologią boskiego dobra", którą oni głoszą? W takich kwestiach sobie poszukaj zależności, bo są na podobnym poziomie.
                                        • ina2222 Re: ina2222 w stopce masz złotą myśl ateisty 25.06.12, 13:55
                                          Krzyczano, że Tesla to "ateusz", że Einstein to "ateusz". Dałam chyba wystarczające dowody, ze Tesla nie jest, a Einstein nie pozwalał siebie nazywać ateistą.
                                          Szerzenie kłamstw, nawet na szeroką skalę, nie spowoduje, że prawda zniknie. Niektórzy po prostu będą żyć w iluzji i będą się dziwić czemu nie mogą zaznać spokoju.
                                          • jeepwdyzlu ina2222 manipulacja 26.06.12, 16:26
                                            Krzyczano, że Tesla to "ateusz", że Einstein to "ateusz". Dałam chyba wystarczające dowody, ze Tesla nie jest, a Einstein nie pozwalał siebie nazywać ateistą.
                                            Szerzenie kłamstw, nawet na szeroką skalę, nie spowoduje, że prawda zniknie. Niektórzy po prostu będą żyć w iluzji i będą się dziwić czemu nie mogą zaznać spokoju.
                                            -------------
                                            Po pierwsze - nie dałaś żadnych dowodów. Wkleiłaś - dość nieudolnie cytat, w dodatku wyrwany z kontekstu. Powtórzę - przeczytaj coś o Tesli, spróbuj dowiedzieć się czym się zajmował, dowiedz się kim był Einstein a dopiero na koniec WKLEJAJ cytaty.
                                            Na razie - udowadniasz własną niewiedzę.
                                            Tu manipulacje i tandeciarstwo argumentów nie przejdą.
                                            Popraw się.Szczerze zachęcam - bo brakuje nam tu dyskusji z kimś wierzącym ale wykształconym. Chasyd, oszołom i inni psychokatole mają skończone 7 klas i to z trudem...
                                            Pozdrawiam
                                            jeep
                                          • grgkh Re: ina2222 w stopce masz złotą myśl ateisty 26.06.12, 19:36
                                            ina2222 napisała:

                                            > Krzyczano, że Tesla to "ateusz", że Einstein to "ateusz".

                                            To nie o to chodzi. Dotąd religie twierdziły, że WSZYSTKO, co wartościowe, pochodzi OD BOGÓW. Tymczasem ludzie są kreatywni właśnie dlatego że są ludźmi, że myślą, a uniwersalne wartości humanistyczne można formułować NIEZALEŻNIE od religii.

                                            Gdy się przyjmie taki punkt widzenia, upada dogmat niezbędności religii dla człowieka.

                                            Następny powód to ten, że ateistom przypisywano NAJGORSZE. Ten obraz wytworzyła właśnie religia. Wskazanie kilku wspaniałych, mądrych ludzi, którzy są ateistami, obala ten mit.

                                            > Dałam chyba wystarcza
                                            > jące dowody, ze Tesla nie jest, a Einstein nie pozwalał siebie nazywać ateistą.

                                            Bzdety. Równie dobrze mogłabyś się powołać na to, że jak ja byłem mały to klęczałem i klepałem paciorki do bozi.

                                            Człowiek wypowiada się w życiu wiele razy, często zmienia poglądy. Gdy jest młody, na ogół kopiuje to, co mu się podsuwa (rodzice, nauczyciele, guru), a gdy się starzeje i degraduje mu się mózg, infantylnieje i gada bez sensu.

                                            Ważne jest to, co napisałem tu wcześniej - zdolność do bycia wielkim człowiekiem bez konieczności wiary.

                                            Religia panuje nad nasza kulturą. To zaszłość, historia, a może raczej prehistoria. Przez religijne pranie mózgu, przeważnie w dzieciństwie, przechodzimy niemal wszyscy. Nie każdemu się chce dociekać szczegółów wszystkiego, co jest ich niegdysiejszym doświadczeniem religijnym. Spora część ludzi w późniejszym okresie swego życia zaczyna tę "swoją" religię najzwyczajniej ignorować. Nadal są uważani przez otoczenie za wierzących, chociaż w życiu codziennym nie kierują się religijnymi nakazami i rytuałami. Albo czynią to odruchowo, dla towarzystwa, traktują jak np. modę - wszyscy tak robią, więc i oni.

                                            > Szerzenie kłamstw, nawet na szeroką skalę, nie spowoduje, że prawda zniknie.

                                            Jakich kłamstw i jaka prawda? Co z religii naukowcy przenoszą do tej najprawdziwszej nauki odnoszącej się do krytycznego traktowania rzeczywistości? Czy Einstein mówił o istnieniu boga w swym słynnym cytacie z kośćmi? ;) Bzdura. ;) Rozumiejąc matematykę, prawdopodobieństwo, statystykę, fizykę i całą resztę formułował zdania, które najlepiej KULTUROWO, ZNACZENIOWO, DLA OGÓŁU (w języku zrozumiałym dal tego ogółu) oddawały sens matematyczny, naukowy zagadnienia.

                                            Konkretnie - KTO kłamie i JAKIE KORZYŚCI miałby z tego "kłamstwa" osiągać? :)

                                            > Niektórzy po prostu będą żyć w iluzji
                                            > i będą się dziwić czemu nie mogą zaznać spokoju.

                                            O kim mówisz? Kto nie zazna spokoju? Nie rozumiem tego zdania.

                                            A może sugerujesz coś o kimś takim jak ja? Jakim prawem to robisz, zamiast mnie spytać wprost, co czuję?
                          • kolter-xl Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 17:03
                            ina2222 napisała:

                            > Nie, krzyż na każdym kroku to nauka cierpliwości i pokory. Ale chyba o tym nie
                            > będziemy rozmawiać?:)

                            Mam przepraszać za to ze żyję ??
                            • ina2222 pytanie 24.06.12, 01:07
                              Mam takie pytanie od dawna do wojujących ateistów lub "ateistów", co mają do zaproponowania wielu ludziom, dla których religia jest niezmiernie ważna, w miejsce religii? Taniec z gwiazdami i występy Dody?
                              • grgkh Odpowiedź 24.06.12, 17:34
                                ina2222 napisała:

                                > Mam takie pytanie od dawna do wojujących ateistów lub "ateistów", co mają do za
                                > proponowania wielu ludziom, dla których religia jest niezmiernie ważna, w miejs
                                > ce religii? Taniec z gwiazdami i występy Dody?

                                Pytanie jest analogiczne jak w przypadku narkomanów. Teoretycznie można by zaproponować odwyk ale PO CO? Mnie to nie jest do niczego potrzebne. Sam jestem wolny i takiej samej wolności poglądów chciałbym dla każdego. Traktuję religię jako PRYWATNY światopogląd. Dopóki jest prywatna i nie powoduje ujemnych skutków dla życia publicznego, dopóty wcale mnie nie obchodzi, co ktoś sobie myśli.

                                Dyskusja dotyczy WYŁĄCZNIE skutków społecznych panowania religii jako systemu.

                                Nie wiem, jak pojmujesz "wojujący ateizm"? Co Ty sobie wyobrażasz, że jest celem tej "wojaczki"? Bo ja nie wojuję. A dyskutować na dowolne tematy chyba każdemu wolno? Chyba że uważasz, że należałoby mi tego zakazać. O, i właśnie o to chodzi.

                                Religia nie ma żadnego prawa do uprzywilejowanego traktowania. Sama jest oparta na kłamstwach i wszyscy musimy mieć prawo to powiedzieć, takie samo prawo, jakie sobie nadaje religia, by o sobie mówić, ze jest jakimś urojonym absolutem, sacrum, którego nie wolno kalać.

                                A co ja mogę zaproponować?... Powstrzymanie się od prania mózgów (nawracania, ewangelizacji) - przede wszystkim dzieci.

                                I jeszcze coś bardzo ważnego: religia nie niesie niczego wartościowego, bo KAŻDA PRAWDZIWA WARTOŚĆ DLA CZŁOWIEKA, TO JEST WARTOŚĆ HUMANISTYCZNA, NIEZALEŻNA OD JAKIEJKOLWIEK RELIGII. Można ją przyjąć rozumowo, z przekonania, że tak należy, bez szantażu bogami i strachem przed ukaraniem przez nich, bez fałszywych obietnic nagrody, a kto właśnie tak uczyni ten jest dla innych lepszy od bezmyślnie przyjmującego takie reguły.

                                Ateizm jest brakiem teizmu. Ateistów jest obecnie zapewne na świecie więcej niż kiedykolwiek dotąd, a świat, miejsca, gdzie oni żyją nie jest gorszy od świata opanowanego przez religijne oszołomienie.

                                A obecnie żyjący ludzie uzależnieni od religii muszą wymrzeć, bo zmieniać ich na siłę nie ma sensu. Pozwólmy światowi i ludzkiej kulturze ewoluować.
                              • kolter-xl Re: pytanie 24.06.12, 17:48
                                ina2222 napisała:

                                > Mam takie pytanie od dawna do wojujących ateistów lub "ateistów", co mają do za
                                > proponowania wielu ludziom, dla których religia jest niezmiernie ważna, w miejs
                                > ce religii? Taniec z gwiazdami i występy Dody?

                                Zimny prysznic.
                                • ina2222 Re: pytanie 25.06.12, 13:51
                                  Zapytam inaczej. Nie co w miejsce religii, ale co w miejsce Boga. Nie interesuje mnie kogo ktoś chce uśmiercić i czy ktoś się łudzi, że jest bardziej rozwinięty od innych. CO w miejsce Boga? To, co proponuje się nam obecnie to sama rozrywka, często pusta. Która jeśli stanowi JEDYNY pokarm dla duszy, może jedynie człowieka ogłupić.
                                  • kolter-xl Re: pytanie 25.06.12, 20:24
                                    ina2222 napisała:

                                    > Zapytam inaczej. Nie co w miejsce religii, ale co w miejsce Boga.

                                    Zdrowy rozum wystarczy

                                    Nie interesuje mnie kogo ktoś chce uśmiercić i czy ktoś się łudzi, że jest bardziej rozwinię
                                    > ty od innych. CO w miejsce Boga?

                                    Świat bez mitu i urojeń .

                                    To, co proponuje się nam obecnie to sama rozry
                                    > wka, często pusta. Która jeśli stanowi JEDYNY pokarm dla duszy, może jedynie człowieka ogłupić.

                                    Zdecydowanie wole oglądać w TV duże napompowane cycy Dody niż pieprzenie np wojtyły .
                                    • ina2222 Re: pytanie 26.06.12, 11:32
                                      Właściwie to interesuje mnie. Po pierwsze ta zachęta do uśmiercania pokazuje chorą duszę. Po drugie jest to niebezpieczne. Jakiś głupek weźmie to sobie do serca i zrobi to co zrobiono w Łodzi w stosunku do jakiejś wierzącej osoby. To jest chore.
                                      p.s. Poza tym nikt mi nie będzie mówił w co mam wierzyć w co nie.
                                      • kolter-xl Re: pytanie 26.06.12, 12:47
                                        ina2222 napisała:

                                        > Właściwie to interesuje mnie. Po pierwsze ta zachęta do uśmiercania pokazuje chorą duszę.

                                        Fakt , mi też nie podoba się kiedy kler kropi np armaty .

                                        Po drugie jest to niebezpieczne. Jakiś głupek weźmie to sobie do ser
                                        > ca i zrobi to co zrobiono w Łodzi w stosunku do jakiejś wierzącej osoby.

                                        Ta albo komuś znowu do łba zaświta i zechce stosy podpalać pod niewiernymi.

                                        > To jest chore.

                                        Fakt

                                        > p.s. Poza tym nikt mi nie będzie mówił w co mam wierzyć w co nie.

                                        Mozesz nawet w poroże łosia wierzyć twoja brocha :))
                                    • grzeg34 Re: pytanie 26.06.12, 11:47
                                      kolter-xl napisał:

                                      > Zdecydowanie wole oglądać w TV duże napompowane cycy Dody niż pieprzenie np wo
                                      > jtyły .

                                      Ty stary zbereźniku ;)
                                      • ina2222 Re: pytanie 26.06.12, 12:41
                                        To w związku z takimi zainteresowaniami chyba lepiej by było siedzieć na forum Kocham Dodę i swoją nienawiść przelewać na tych gości forum, którzy jej nie wielbią:):)
                                        • kolter-xl Re: pytanie 26.06.12, 12:51
                                          ina2222 napisała:

                                          > To w związku z takimi zainteresowaniami chyba lepiej by było siedzieć na forum
                                          > Kocham Dodę i swoją nienawiść przelewać na tych gości forum, którzy jej nie wie
                                          > lbią:):)

                                          Ta, ale jest jedno ale ; ja nie jestem katolikiem wiec nienawiści jest mi obca i tu jest problem !!
                                      • kolter-xl Re: pytanie 26.06.12, 12:50
                                        grzeg34 napisał:

                                        > kolter-xl napisał:
                                        >
                                        > > Zdecydowanie wole oglądać w TV duże napompowane cycy Dody niż pieprzenie
                                        > np wotyły .
                                        >
                                        > Ty stary zbereźniku ;)

                                        Ta, no a jak nazwać młodego byczka który woli na starego dziadka w TV oglądać ??:))
                                        • grzeg34 Re: pytanie 26.06.12, 13:36
                                          kolter-xl napisał:

                                          > Ta, no a jak nazwać młodego byczka który woli na starego dziadka w TV oglądać ?
                                          > ?:))

                                          Kolter, dziadków najwyżej można wysłuchać co mają do powiedzenia ...
                                          P.S. Zbyt wybujałą masz wyobraźnie, która wypacza tobie postrzeganie rzeczywistości...
                                          • kolter-xl Re: pytanie 26.06.12, 13:38
                                            grzeg34 napisał:
                                            >
                                            > Kolter, dziadków najwyżej można wysłuchać co mają do powiedzenia ...

                                            Tak swoich własnych a nie takich podszywanych

                                            > P.S. Zbyt wybujałą masz wyobraźnie, która wypacza tobie postrzeganie rzeczywist
                                            > ości...

                                            Daruj sobie synku tą swoją tanią psychoanalizę .
                                            • grzeg34 Re: pytanie 26.06.12, 13:54
                                              kolter-xl napisał:

                                              > Tak swoich własnych a nie takich podszywanych

                                              A dlaczego nie można wysłuchać czasem podszywanych?
                                              • kolter-xl Re: pytanie 26.06.12, 23:16
                                                grzeg34 napisał:

                                                > kolter-xl napisał:
                                                >
                                                > > Tak swoich własnych a nie takich podszywanych
                                                >
                                                > A dlaczego nie można wysłuchać czasem podszywanych?

                                                Skoro była akurat mowa o janku z Wadowic , to niech on najpierw dorobi sie swoich dzieci a potem poucza wnuki
          • pvf Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 14:23
            ina2222 napisała:

            > Sekta charakteryzuje się tym przede wszystkim, że po zapisaniu się do niej, nie
            > można z niej wyjść dobrowolnie (czyli traci się wolność). KK można swobodnie o
            > puścić. Można sobie w ogóle do kościoła nie chodzić bez wypisywania się i nikt
            > nie będzie groził Twojemu życiu. Dlatego określenie sekta na KK jest zupełnie n
            > ietrafione.

            Nawet nie znasz wykładni prawa swojej sekty. Otóż:
            "Nie można wypisać się z Kościoła, a apostazja nie sprawia, że ktoś przestaje być katolikiem – przypomina w rozmowie z KAI ks. dr hab. Piotr Majer, konsultor Rady Prawnej Konferencji Episkopatu Polski. "
            kosciol.wiara.pl/doc/1156069.Nie-mozna-wypisac-sie-z-Kosciola
            Jednym słowem kościół katolicki to najliczniejsza sekta działająca na terenie Polski.
            • ina2222 Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 14:25
              To znaczy, że Palikot powinien się obawiać, że jakiś kapłan katolicki go zabije?
              • kolter-xl Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 14:32
                ina2222 napisała:

                > To znaczy, że Palikot powinien się obawiać, że jakiś kapłan katolicki go zabije ?

                Nie , kapłan wykorzysta jak zechce kogoś podobnego tobie .
                No ale to niezwykle pesymistyczny scenariusz :))
              • pvf Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 14:38
                ina2222 napisała:

                > To znaczy, że Palikot powinien się obawiać, że jakiś kapłan katolicki go zabije
                > ?

                Kogo o to pytasz? Jako aktywna członkini sekty powinnaś lepiej znać zamiary swoich kapłanów, czyż nie?
            • kolter-xl Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 14:29
              pvf napisał:

              >
              > Nawet nie znasz wykładni prawa swojej sekty. Otóż:
              > "Nie można wypisać się z Kościoła, a apostazja nie sprawia, że ktoś przestaje b
              > yć katolikiem – przypomina w rozmowie z KAI ks. dr hab. Piotr Majer, kons
              > ultor Rady Prawnej Konferencji Episkopatu Polski. "

              Nie chciałem jej napisać ze woda katolickiego chrztu jest dla kleru niezmywalna, nie zrozumiałaby .
              • ina2222 Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 14:37
                Zmartwię Cię. Co Palikot postanowił, może mi się podobać lub nie, ale nie odbieram mu wyboru do decydowania czy chce należeć do KK czy nie. Za wszystkich katolików natomiast nie mogę odpowiadać, bo ich nie znam i nie wiem kim są. Ty zapewne jednak znasz wszystkich i wiesz co myślą:) Podziel się więc swoją wiedzą z nami :):)
                • grgkh Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 24.06.12, 17:41
                  ina2222 napisała:

                  > Zmartwię Cię. Co Palikot postanowił, może mi się podobać lub nie, ale nie odbie
                  > ram mu wyboru do decydowania czy chce należeć do KK czy nie.

                  I to mi się podoba.

                  > Za wszystkich kato
                  > lików natomiast nie mogę odpowiadać, bo ich nie znam i nie wiem kim są.

                  Większość to bardzo porządni ludzie i wiara nie uczyniła im krzywdy. Mówimy o agresji religijnej, której autorem jest religia sama w sobie. O kłamstwach, na których religia się opiera. O traktowaniu idei w sposób uprzywilejowany, święty, co budzi pokusę władzy absolutnej, po którą koncerny religijne, za pośrednictwem ogłupianych ludzi sięgają.

                  > Ty zape
                  > wne jednak znasz wszystkich i wiesz co myślą:) Podziel się więc swoją wiedzą z
                  > nami :):)

                  Czy zapomniałaś o tych religijnych "bojówkarzach" i niemanipulujących logiką i sofizmatami?

                  O nich Cię zapytam - jakim prawem w przestrzeni publicznej szerzy się techniki manipulacyjne i doprowadza do osiągania władzy nad tłumami? Komu i po co to jest potrzebne?

                  Tobie? Mnie? Komu? I po co?
              • pvf Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 14:40
                kolter-xl napisał:

                > , nie zrozumiałaby .

                Ewidentnie :)
    • astrotaurus Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 21.06.12, 14:03
      Mściwe katolickie indywiduum prosi Boga, żeby mu pomógł, a tym samym zaszkodził jakiemuś zafajdanemu bliźniemu - egzekutorowi karnego. I mściwy Bóg-katolik staje na bramkę jak chłopiec na posyłki. I niech się strzelec martwi czyj Bóg mocniejszy!
      I oszołom tępego zadowolenia z siebie i swojego Boga nie zmieni ani na jotę!
      • oszolom-z-radia-maryja Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 22.06.12, 11:57
        nie oceniaj innych według siebie!
    • grgkh Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 22.06.12, 17:53
      > Ateizm to jednak jest ideologia nienawiści,

      Mój ateizm nie jest nienawiścią - czy też będziesz go zwalczał?

      > i jako taki powinien być traktowany
      > tak jak traktuje się dziś faszyzm

      Czyli z nienawiścią? Kiedy rozpalacie stosy wyznawcy Jezusa?
      • oszolom-z-radia-maryja Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 25.06.12, 11:15
        my stosów rozpalać nie zamierzamy i mam nadziej że wy nas też gilotynować nie zamierzacie
        • talle.yrand Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 26.06.12, 14:08
          oszolom-z-radia-maryja napisał:

          > my stosów rozpalać nie zamierzamy i mam nadziej że wy nas też gilotynować nie z
          > amierzacie



          Masz rację,dość tych stosów rozpaliliście,zdecydowanie więcej ludzi wymordowaliście w imię pana Jezusa przez całe wieki poczynając od likwidacji albigensów,eliminowaniu heretyków,wojnach krzyżowych,wyrżnięcia Indian w Ameryce Południowej,nocy świętego Bartłomieja,inkwizycji,paleniu czarownic etc.

          Zawsze szliście z krzyżem na przodzie a za wami kroczyła śmierć i zniszczenie.
          Ci, co zginęli na gilotynach to zaledwie ułamek waszych żniw.
          • oszolom-z-radia-maryja Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 26.06.12, 15:10
            cóż to jest wobec zbrodni komunistów?
            • billy.the.kid Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 26.06.12, 15:39
              cóż kaomuchy pobierali z najl;epszych tradycji KArTOfLI.
              • oszolom-z-radia-maryja Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 26.06.12, 15:42
                co to sa KAOmuchy?
            • talle.yrand Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 26.06.12, 16:59
              oszolom-z-radia-maryja napisał:

              > cóż to jest wobec zbrodni komunistów?


              No,nie mogę ci nie przyznać racji.Przyznaj jednak,że to marne pocieszenie.
              Komunizm tworzyli ludzie,na czele kościoła stoi "dobry Jezus" syn boży,czy też sam bóg.
              Kościół mordował,palił i grabił dla bożej chwały,komuniści chcąc zniszczyć wroga klasowego.
              Jedni i drudzy byli w błędzie.
            • grgkh Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 26.06.12, 19:45
              oszolom-z-radia-maryja napisał:

              > cóż to jest wobec zbrodni komunistów?

              Komuniści nastali dopiero w XX wieku i przykład wzięli z religiantów. Zresztą nie wszyscy komuniści zachowywali się tak nagannie.

              Spróbuj udowodnić, że każdy komunista to zbrodniarz.
              • oszolom-z-radia-maryja Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 27.06.12, 10:49
                pierwowzór komunizmu narodził się w głowie Platona
                • grgkh Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 27.06.12, 11:43
                  oszolom-z-radia-maryja napisał:

                  > pierwowzór komunizmu narodził się w głowie Platona

                  Miałeś udowodnić, że każdy komunista to ateista. Czekam na to.

                  A ideowym komunistą był Jezus. Choć był bardziej zakłamany i fałszywy od Marksa, bo nie umiał wytłumaczyć ludziom DLACZEGO powinni tak a nie inaczej postępować, strasząc ich boska karą lub łudząc nagrodą po śmierci.

                  Zgodnie z zasadą, nie ma takiego zła, którego nie można się dopuścić (kłamstwa), żeby dążyć do wyidealizowanego dobra (produkcja bezmyślnych, posłusznych klonów religijnych).
            • kolter-xl Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 27.06.12, 01:30
              oszolom-z-radia-maryja napisał:

              > cóż to jest wobec zbrodni komunistów?

              Osioł komuchy przynajmniej sobie mord Jezusem nie ocierali , tak jak wasi mordercy wspierani przez watykan !!
        • grgkh Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 26.06.12, 19:43
          oszolom-z-radia-maryja napisał:

          > my stosów rozpalać nie zamierzamy i mam nadziej że wy nas też gilotynować nie z
          > amierzacie

          Po co gadasz o nadziei, jeśli Ci wyraźnie napisałem, że jestem usposobiony pokojowo? po co to podpuszczanie i sugerowanie w podtekście, że może jednak coś mam na sumieniu?

          Manipulujesz. Nie umiesz rozmawiać nieagresywnie.

          Od tysięcy lat religie rządzą niepodzielnie wszystkimi kulturami i społeczeństwami. Jest to okres nienawiści i wojen, które ZAWSZE niemal odbywały się za aprobatą lub pod wpływem religii.

          Religia nie chroni przed nienawiścią ale jej idealnie sprzyja. Twoja postawa w tym poście jest wyrazem tego, jest oskarżaniem bez pokrycia, wbrew mojej deklaracji.
          • oszolom-z-radia-maryja Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 27.06.12, 10:51
            od 200 laty z kawałkiem rządzi tzw ideologia świecka wyzuta z wszelkich religii i co? mieliśmy mniej wojen? przeciwnie! od 1945 roku po dziś dzień nie mieliśmy na świecie ani jednego dnia bez walk! o ofiarach wojen toczonych przez ateistów już nie wspomne bo te ida w miliardy istnień ludzkich (po doliczeniu ofiar aborcji)
            • grgkh Wartości humanistyczne, możliwe dopiero bez religi 27.06.12, 11:36
              oszolom-z-radia-maryja napisał:

              > od 200 laty z kawałkiem rządzi tzw ideologia świecka wyzuta z wszelkich religii
              > i co? mieliśmy mniej wojen?

              Tam gdzie rządzą ateiści jest mniej wojen. I to jest fakt. Weź sobie, niedoinformowany człowieku, przykład Czech i państw skandynawskich.

              A resztą świata rządzą religie. I tu też przyjrzyj się przykładom:
              - USA, bez ustanku umoczone w interwencje zbrojne,
              - Iran, terror religijny i mieszanie się w sprawy innych państw Bliskiego Wschodu,
              - Izrael i Palestyna, konflity zbrojne, nie widać końca wojny i nienawisci na tle religijnym i etnicznym, ale religijnym głównie,
              - Indie i Pakistan, konflikty na tle religijnym (hinduizm i islam), bez nadziei na zakończenie waśni,
              - Ulster (Irlandia Płn), wojenka na tle religijnym,
              - Jugosławia, wojna, w której ważnym elementem były rozgrywki między muzułmanami i chrześcijanami (ludobójstwo na muzułmanach),
              - dawne republiki radzieckie w Azji (ekspansja radylanego islamu),
              - Afryka: Sudan, Nigeria, Etiopia, Somalia, szamańskie religie z oskarżeniami o czary itp.

              > przeciwnie! od 1945 roku po dziś dzień nie mieliśm
              > y na świecie ani jednego dnia bez walk!

              Tak. A w czasie wszystkich tych wojen żołnierze modlili się do swoich bogów o wsparcie, święcili broń do zabijania wrogów. Religie WSPIERAJĄ konflikty wojenne.

              > o ofiarach wojen toczonych przez ateist
              > ów już nie wspomne bo te ida w miliardy istnień ludzkich (po doliczeniu ofiar a
              > borcji)

              Stalin rządził jednososbowo w ZSRR, to był kult jednostki, a w swej przeszłości doświadczył intensywnego kontaktu z religią. Religię zwalczał jako konkurecję. To, że jego chorobliwe skłonności przenosisz na innych ateistów, nie jest logicznie uzasadbione.

              Musiałbyś udowodnić, że WSZYSCY ateiści maja takie skłonności, a to Ci się na pewno nie uda. A Hitler posługiwał się hasłem Gott mit Uns i utrzymywał dobre stosunki z Watykanem, nie wspominając o Mussolinim, który mimo analogicznego do niemieckiego faszyzmu gbył człowiekiem religijnym.

              A eugenikę, którą rozwinął w stosunku głównie do Żydów Hitler, wymyślili Amerykanie, naród jak najbardziej religijny.

              Wszystko, co piszesz jest fałszywe.

              To religia jest największym złem tego świata, bo jest ideologią, która powoduje największe spustoszenia w psychice ludzkiej, bo uczy ludzi, że wolno kłamać, hipotezom przypisywać istnienie bogów gdy nie ma na to dowodów, wyznawać dogmaty, oddawać się bez końca w niewolę umysłową i zabija samodzielność oraz krytycyzm myślenia.

              Rezygnując z religii rezygnujemy z podlegania temu złu. A poza tym możemy mieć wszystko to, co najlepszego człowiek może wymyślić, a co religia mu odbiera, a przede wszystkim prawdziwe wartości humanistyczne, równość traktowania i wolność myślenia.
              • oszolom-z-radia-maryja Re: Wartości humanistyczne... 27.06.12, 14:58
                dobre sobie.. te wartości to
                ścinanie przeciwników gilotyna wilczy kapitalizm kryzys rodziny rozwój wszelkich patologi społecznych a przede wszystkim ok 200 mln trupów na przestrzeni dwustu lat nie licząc tych zabitych poprzez aborcje..rzeczywiście humanizm jak jasna cholera
                • kolter-xl Re: Wartości humanistyczne... 27.06.12, 22:30
                  oszolom-z-radia-maryja napisał:

                  > dobre sobie.. te wartości to
                  > ścinanie przeciwników gilotyna

                  Ta, a przedtem miliony palonych na stosach i to w imieniu Jezusa.

                  >wilczy kapitalizm

                  Np z tego powodu wybuchał rewolucja francuska z powodu wyzysku chłopów przez m.in kler .

                  >kryzys rodziny

                  No wiesz skoro starzy kawalerowie reklamują z ambon szczęśliwe pożycie z kobietą :))

                  > rozwój wszelkich patologi społecznych

                  Ta i to w czasach kiedy do szkół wróciła katolicka religia :))

                  >a przede wszystkim ok 200 mln trupów na przestrzeni dwus
                  > tu lat nie licząc tych zabitych poprzez aborcje..rzeczywiście humanizm jak jasna cholera

                  No popatrz katolik mordował katolika a kler im msze zagrzewające do boju fundował :)))
            • kolter-xl Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 27.06.12, 13:10
              oszolom-z-radia-maryja napisał:

              > od 200 laty z kawałkiem rządzi tzw ideologia świecka wyzuta z wszelkich religii
              > i co?

              Konkretnie gdzie był taki raj juz 200 lat emu ??

              > mieliśmy mniej wojen?

              Wojowali jak zwykle wyznawcy watykanu .

              > przeciwnie! od 1945 roku po dziś dzień nie mieliśmy na świecie ani jednego dnia bez walk! o ofiarach wojen toczonych przez ateistów już nie wspomne bo te ida w miliardy istnień ludzkich (po doliczeniu ofiar aborcji)

              Bydlaku kłamliwy każda armata na froncie była i jest pokropiona wodą święconą
              • oszolom-z-radia-maryja Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 27.06.12, 14:59
                rewolucyjna Francja pod rządami jakobinów! jakbyście nie próbowali obalać ustroju chrześcijańskiego siła to by tych ofiar nie było
                • talle.yrand Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 27.06.12, 17:42
                  oszolom-z-radia-maryja napisał:

                  > rewolucyjna Francja pod rządami jakobinów! jakbyście nie próbowali obalać ustro
                  > ju chrześcijańskiego siła to by tych ofiar nie było


                  Ty faktycznie odporny na wiedzę jesteś a szczególnie na historię,którą wykładali ci na kółkach różańcowych.

                  Ten twój "rzekomy ustrój chrześcijański" to monarchia absolutna.Władza królewska nie była ustanowiona prawami fundamentalnymi lecz prawem stanowionym.

                  Król jako władca absolutny rządził w ścisłym przymierzu z klerem francuskim.
                  Do rewolucji i obalenia tego "chrześcijańskiego ustroju" przyczyniły się,nadmierny przepych życia dworskiego w tym i duchowieństwa,liczne wojny,niekorzystne układy handlowe,zadłużenie państwa,klęska urodzaju,która doprowadziła do głodu.

                  Lud tego nie wytrzymał, "siem wku...ł" strącił króla z tronu,wyrżnął arystokratów i dał w doopę klerowi,tak mocno,że do tej pory nie obrośli ponownie w piórka jak przed rewolucją bywało,kiedy gnębili wraz z królem ten naród.

                  Takiej historii nie wyłożą ci proboszczowie na kursach różańcowych.
                • kolter-xl Re: Przemek Tytoń zaatakow.przez ateistów z pow w 27.06.12, 22:34
                  oszolom-z-radia-maryja napisał:

                  > rewolucyjna Francja pod rządami jakobinów! jakbyście nie próbowali obalać ustro
                  > ju chrześcijańskiego siła to by tych ofiar nie było

                  Kler opływał w luksusy a chłop umierał z głodu, szkoda ze ta rewolucja nie rozniosła sie na cały świat :((
            • jeepwdyzlu specjalista od historii 27.06.12, 14:35
              od 1945 roku po dziś dzień nie mieliśmy na świecie ani jednego dnia bez walk! o ofiarach wojen toczonych przez ateistów już nie wspomne bo te ida w miliardy istnień ludzkich (po doliczeniu ofiar aborcji)
              ----------------------
              z kim dyskutujecie?
              on zna inną historię
              nie powszechną, ale z rekolekcji
              w dodatku dla przedszkolaków, bo w podstawówce te brednie każdy może zweryfikować...

              j.
              • oszolom-z-radia-maryja Re: specjalista od historii 27.06.12, 14:59
                a coś na potwierdzenie twojej tezy łaskawco?
              • talle.yrand Re: specjalista od historii 27.06.12, 17:46
                jeepwdyzlu napisał:

                > od 1945 roku po dziś dzień nie mieliśmy na świecie ani jednego dnia bez walk!
                > o ofiarach wojen toczonych przez ateistów już nie wspomne bo te ida w miliardy
                > istnień ludzkich (po doliczeniu ofiar aborcji)


                Znacznie więcej,pomyśl ile nasienia spłynęło nie tam gdzie powinno,pomyśl o masturbacji o szczególnym upodobaniu księży do młodych chłopców (co z nasieniem,które się zmarnowało w pupie ministranta)?
                Pomyśl o hektolitrach nasienia wylanego na ziemię,materace itp,ile to mogłoby być dzieci więcej,ile chrztów i komunii więcej.
                Faktycznie gdyby nie ci ateiści....
                • billy.the.kid Re: specjalista od historii 27.06.12, 19:00
                  usiłuje3cie wytłumaczyć KArTOfLOWI co to jest KArTOfLIZM. nale on tego nie potrafi zrozumieć.
                  KArTOfLE są niereformowalne.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka