wieslawkrol
15.03.13, 12:59
Serdecznie zapraszam do odwiedzenia "Cud Bóg".
Filmik kręcony amatorsko. Gorąco zachęcam do zobaczenia tego miejsca "na żywo"- naprawdę warto! Wszelkie niezbędne informacje znajdują się w poniższym linku:
www.youtube.com/watch?v=z79jU68sZ5E
Z poważaniem,
Wiesław Król