Dodaj do ulubionych

Religia a koronawirus

25.02.20, 02:34
Jeden zarażony wierny zarazi w czasie spowiedzi księdza. Ksiądz udzielając komunii zarazi wiernych. Tych którzy nie przystąpili do komunii zarazi woda święcona, którą się żegnał zarażony wierny. Idźcie w pokoju wirusa.

S.
--
Sukces PiS! Spada liczba chorych na raka. Gdyż szybko umierają.
Obserwuj wątek
    • kociak40 Re: Religia a koronawirus 25.02.20, 16:09

" Idźcie w pokoju wirusa." - snajper55

Chorobotwórcze zarazki, bakterie, wirusy, pasożyty itd. są pewnym problemem dla religii.
      Kto jest ich twórcą - tak pełen miłości do ludzi Bóg?
      Różnorodność ludzi wierzących polega na tym, że dla jednych wzorem jest Bóg, a dla drugich diabeł.

--
      -----
      "Czas spędzony z kotem, nigdy nie jest stracony"
      • feelek Re: Religia a koronawirus 26.02.20, 00:22
        Przeczytałem cały wątek.
        Nie podzielam Waszych opinii: jak komu wiara potrzebna, nic mi do tego, niech sobie wierzy, niech do kościoła chodzi i się tam modli, bierze udział we wszelkich obrzędach.
        Sam ich opinii nie podzielam, dlatego mi bliscy (biologicznie) nie robią nic innego, jak tylko się modlą o moje nawrócenie i mnie o to zaczepiają nijak nie interesując się i nie wiedząc co ja na jakiś temat myślę.
        Ja o ich nawrócenie nijak nie zabiegam.
        • snajper55 Re: Religia a koronawirus 26.02.20, 00:49
          feelek napisał:

> Przeczytałem cały wątek.
          > Nie podzielam Waszych opinii: jak komu wiara potrzebna, nic mi do tego, niech s
          > obie wierzy, niech do kościoła chodzi i się tam modli, bierze udział we wszelki
          > ch obrzędach.
          > Sam ich opinii nie podzielam, dlatego mi bliscy (biologicznie) nie robią nic in
          > nego, jak tylko się modlą o moje nawrócenie i mnie o to zaczepiają nijak nie in
          > teresując się i nie wiedząc co ja na jakiś temat myślę.
          > Ja o ich nawrócenie nijak nie zabiegam.

Wierzący zazwyczaj nie ograniczają się do chodzenia do kościoła i modlenia się. Oni chcą aby wszyscy postępowali zgodnie z zasadami ich wiary, których sami nie przestrzegają. Wydaje się, że to działa na zasadzie - mnie nie wolno seksić przed ślubem, to niech wszystkim nie będzie wolno. Dlaczego ja mam seksić i się spowiadać a inni nie?

S.
          --
          Sukces PiS! Spada liczba chorych na raka. Gdyż szybko umierają.
          • pocoo Re: Religia a koronawirus 26.02.20, 08:26
            snajper55 napisał:

> Wierzący zazwyczaj nie ograniczają się do chodzenia do kościoła i modlenia się.
            > Oni chcą aby wszyscy postępowali zgodnie z zasadami ich wiary, których sami ni
            > e przestrzegają. Wydaje się, że to działa na zasadzie - mnie nie wolno seksić p
            > rzed ślubem, to niech wszystkim nie będzie wolno. Dlaczego ja mam seksić i się
            > spowiadać a inni nie?
            >
            > S.
            Zgadzam się z Tobą całkowicie, a wolałabym "drzeć koty". Że dokuczam zwierzakom? Że jak? A no tak.To sobie "odwróć kota ogonem".Też nie.To domena wierzących.
            Z Tobą to ja się mam...
            • kociak40 Re: Religia a koronawirus 26.02.20, 18:19

"Zgadzam się z Tobą całkowicie, a wolałabym "drzeć koty". - pocoo

Najtrudniej być kolekcjonerem dni dobrze przeżytych.

--
              -----
              • pocoo Re: Religia a koronawirus 26.02.20, 18:48
                kociak40 napisał:

> Najtrudniej być kolekcjonerem dni dobrze przeżytych.
                >
                Może dlatego nie jestem kolekcjonerką.Każdy dzień, albo jest fajny, albo do dupy. Dni minione ulatniają się, zawieszają, krążą, a potem znikają.
                • kociak40 Re: Religia a koronawirus 26.02.20, 20:56

"Dni minione ulatniają się, zawieszają, krążą, a potem znikają." - pocoo

Sztuką jest żyć normalnie, ani za wolno, ani za szybko.

--
                  -----
                    • kociak40 Re: Religia a koronawirus 26.02.20, 22:22

"Żyję swobodnie i powoli, a czas pędzi światłowodem." - pocoo

Bieg wydarzeń czasami jest sprintem, a czasami maratonem.
                      Czas zawsze wygrywa w zmaganiu z człowiekiem.

--
                      -----
                      • pocoo Re: Religia a koronawirus 01.03.20, 12:15
                        kociak40 napisał:

> Bieg wydarzeń czasami jest sprintem, a czasami maratonem.

Dawno temu byłam sprinterką i nie liczyłam na pomoc innych. Zwycięstwo zależało ode mnie.

> Czas zawsze wygrywa w zmaganiu z człowiekiem.
                        >
                        Przegrałam z czasem . Bezsilność jest najsmutniejsza.
                        • suender Re: Religia a koronawirus 02.03.20, 11:27
                          pocoo:

> Przegrałam z czasem . Bezsilność jest najsmutniejsza.

Nadgonisz to wszystko kiedy zostaniesz WYNIESIONA, - ot co, .......!

Pozdr.

P.S.:

Rozwijajcie się Drodzy ateiści, bez was rzeczywistość byłaby smutna, a my Chrześcijanie potrzebujemy stale coraz więcej humoru, - he, he, he, he, ...
                          • pocoo Re: Religia a koronawirus 02.03.20, 11:53
                            suender napisał:

> Nadgonisz to wszystko kiedy zostaniesz WYNIESIONA, - ot co, .......!

Minionego nie nadgonię i zwisa mi bezgrzeszny byt.

> [i]Rozwijajcie się Drodzy ateiści, bez was rzeczywistość byłaby smutna, a my Ch
                            > rześcijanie potrzebujemy stale coraz więcej humoru, - he, he, he, he, ...
                            >
                            Bez ateistów bylibyście smutasami nie do zniesienia, więc ateiści są wam potrzebni jak tlen . A buddyści? A hinduiści? A mahometanie? Oni też ciebie rozbawiają?
                            • kociak40 Re: Religia a koronawirus 02.03.20, 17:49

"Oni też ciebie rozbawiają?" - pocoo

suendera interesuje tylko ta strona, w którą wszystko ciągnie, udziela tylko odpowiedzi na nie zadawane pytania.

--
                              -----
                              • pocoo Re: Religia a koronawirus 03.03.20, 10:33
                                kociak40 napisał:

>
                                > "Oni też ciebie rozbawiają?" - pocoo
                                >
                                > suendera interesuje tylko ta strona, w którą wszystko ciągnie, udziela tylko od
                                > powiedzi na nie zadawane pytania.
                                >
                                Jest zmiana.Suender już nie śmieje się "he...he...he", tylko "hłe...hłe... hłe..."
                  • pocoo Re: Religia a koronawirus 28.02.20, 10:34
                    wawrzanka napisała:

> pocoo napisała:
                    >
                    >
                    > > Dni minione ulatniają się, zawieszają, krążą, a potem znikają.
                    >
                    > Ale najpierw kształtują kolejne dni.

Poniekąd.
                    Każdy ma swoje dni pełne wspomnień.Znikają i nie kształtują moich dni następnych.
                    Myślałam przez chwilę o sobie, nie o ludziach.Dłużej już mi się nie chce.
        • kociak40 Re: Religia a koronawirus 26.02.20, 21:02

"dlatego mi bliscy (biologicznie) nie robią nic innego, jak tylko się modlą o moje nawrócenie " - feelek

Ileż sił marnują dając z siebie wszystko, którego nikt nie chce wziąć.

--
          -----
      • suender Re: Religia a koronawirus 27.02.20, 17:23
        lumpior:

> A kto tego "szatana" zesłał na ziemię?

Skontaktuj się prędziutko z forumowiczem Kociak40, on zaraz będzie się zwracał do źródła wiedzy wszelakiej ze swym pytaniem (więc i może dołączyć Twe pytanie) i obydwa razem wyśle pod adres: NIEBO, - ot co, ....

Pozdr.
          • pocoo Re: Religia a koronawirus 28.02.20, 10:26
            kociak40 napisał:

> Nie krępujmy problemów - rozwiązujmy je.
            >
            Dobra rada dla młodych.Ale...
            Kiedy w nocy moje życie zawisło na włosku, to wszelkie problemy mam w dupie.
            • wawrzanka Re: Religia a koronawirus 28.02.20, 12:29
              pocoo napisała:

> Dobra rada dla młodych.Ale...
              > Kiedy w nocy moje życie zawisło na włosku, to wszelkie problemy mam w dupie.

Nie jestem młoda, ale młodsza. Jaką radę byś miała dla mnie?
              • wawrzanka Re: Religia a koronawirus 28.02.20, 14:09
                W ogóle kwestia czasu w naszym marnym życiu jest dla mnie tak zagadkowa, że zaczynam się zastanawiać, czy nie wpływa na moje codzienne funkcjonowanie. Codziennie czuję dzieckiem, podlotkiem, dojrzałą kobietą, starą kobietą, trupem. To straszne. Może dopada mnie jakaś paranoja.
                • kociak40 Re: Religia a koronawirus 28.02.20, 16:01

"Codziennie czuję dzieckiem, podlotkiem, dojrzałą kobietą, starą kobietą, trupem. " - wawrzanka

Niektórzy wtedy źle się czują, kiedy nic ich nie boli.

--
                  -----
              • pocoo Re: Religia a koronawirus 28.02.20, 16:08
                wawrzanka napisała:

> Nie jestem młoda, ale młodsza. Jaką radę byś miała dla mnie?

Myślisz, że są cudowne rady, tak jak idealne metody wychowywania dzieci?
                Otóż nie ma.
                Kociak sypie złotymi myślami.
                • kociak40 Re: Religia a koronawirus 28.02.20, 21:26

"Kociak sypie złotymi myślami." - pocoo

"Raczej srebrnymi." - wawrzanka

Swój przekaz piszę krótko, bo kwiecista mowa nie wydaje owoców.
                  Stworzyłem własną ideologię, która jest zawarta w moich krótkich wpisach.

--
                  -----
                  • pocoo Re: Religia a koronawirus 28.02.20, 23:49
                    kociak40 napisał:

> Swój przekaz piszę krótko, bo kwiecista mowa nie wydaje owoców.
                    > Stworzyłem własną ideologię, która jest zawarta w moich krótkich wpisach.
                    >
                    Tak .Masz własną ideologię. O rozmowach z kolegą mieszkającym w USA potrafiłeś pisać bardzo obszernie.
                    • kociak40 Re: Religia a koronawirus 29.02.20, 03:15

"O rozmowach z kolegą mieszkającym w USA potrafiłeś pisać bardzo obszernie." - pocoo

Kilka osób na tym forum, dziwiło się, dlaczego wiele swoich wpisów piszę w nocy?
                      Chciałem to wyjaśnić i dlatego był dłuższy wpis. Podałem dokładny powód, aby
                      było to zrozumiałe, a nie dziwne.

--
                      -----
                      • pocoo Re: Religia a koronawirus 29.02.20, 08:18
                        kociak40 napisał:

> Chciałem to wyjaśnić i dlatego był dłuższy wpis. Podałem dokładny powód, aby
                        > było to zrozumiałe, a nie dziwne.
                        >
                        Ja rozumiem.Chciałeś i to nie raz.
                        Ile Ty masz lat, że się komukolwiek tłumaczysz z tego , co robisz? Ja nikomu nie tłumaczę się z tego, co robię.
                        "A dlaczego?", najczęściej pytają małe dzieci i im należy się wyjaśnienie. Kiedy tłumaczy się dorosły, to ja czuję się dziwnie. Być może to ja jestem dziwna.Być może.

• kociak40 Re: Religia a koronawirus 03.03.20, 23:29

"Maryja z Medjugorie uratuje Polskę od plagi coronavirusa !" - oszolom

Lepiej jakby twoją głupotę pomniejszyła, bo usunąć jej całkowicie nie może.

--
        -----
      • kociak40 Re: Religia a koronawirus 04.03.20, 10:51

"Maryja z Medjugorie uratuje Polskę od plagi coronavirusa !" - oszolom

Już jest potwierdzony koronawirus w Polsce.

"W Polsce potwierdzono pierwszy przypadek zakażenie koronawirusem - poinformował minister zdrowia
        Łukasz Szumowski. W jaki sposób przenosi się koronawirus? Wirusolog Włodzimierz Gut wyjaśnił,
        że osoba zakażona może roznosić wirusa jeszcze przed wystąpieniem obajwów."

Zarażony pacjent przebywa w Szpitalu Uniwersyteckim w Zielonej Górze.
        To starszy mężczyzna i stan jego zdrowia jest zagrożony.
        Jak podano, śmiertelność przez koronawirusa jest 3,4% to jest więcej niż w przypadku grypy.
        W całej Polsce brakuje masek, środków do dezynfekcji, zaczyna być niewesoło.
        Maryja z Medjugorie nie ustrzegła Polski. Za mało było modlitw i różańców.

--
        -----
          • kociak40 Re: Religia a koronawirus 04.03.20, 23:29

"pisałem ze wstawiennictwo maryji nie spowoduje ze żaden Polak nie będzie miał korona wirusa" -
            -oszolom

Czyli ta Maryja będzie dawkować tego korona wirusa w Polsce. Będzie wybierać
            kto ma zachorować, a kto nie. Ratunek tylko w różańcu !

--
            -----

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka