Dodaj do ulubionych

Ważna wiadomość

08.08.20, 01:34
Nawet bardzo ważna.
Watykańska Kongregacja Nauki i Wiary orzekła, że chrzest udzielany przy użyciu formuły -
"My ciebie chrzcimy w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego" NIE JEST WAŻNY.
Prawidłowa formuła wypowiadana musi być TYLKO - "Ja ciebie chrzczę w imię Ojca i Syna
i Ducha Świętego". Nie może być żadnego odstępstwa.

To zrozumiałe, źle wypowiadane zaklęcie nie będzie działać.
Wyjaśnia się też sprawa, że 98% Polaków jest ochrzczonych, a tyle jest złodziei, zbrodniarzy, oszustów,
itd., bo chrzest się nie przyjął. Zaklęcie nie było prawidłowe i nie zadziałało.
Co teraz z tym zrobić?
Obserwuj wątek
    • snajper55 Re: Ważna wiadomość 08.08.20, 03:31
      kociak40 napisał:

> Nawet bardzo ważna.
      > Watykańska Kongregacja Nauki i Wiary orzekła, że chrzest udzielany przy użyciu
      > formuły -
      > "My ciebie chrzcimy w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego" NIE JEST WAŻNY.
      > Prawidłowa formuła wypowiadana musi być TYLKO - "Ja ciebie chrzczę w imię Ojca
      > i Syna
      > i Ducha Świętego". Nie może być żadnego odstępstwa.
      >
      > To zrozumiałe, źle wypowiadane zaklęcie nie będzie działać.
      > Wyjaśnia się też sprawa, że 98% Polaków jest ochrzczonych, a tyle jest złodziei
      > , zbrodniarzy, oszustów,
      > itd., bo chrzest się nie przyjął. Zaklęcie nie było prawidłowe i nie zadziałało
      > .
      > Co teraz z tym zrobić?

Będą musiały ruszyć w teren szwadrony chrzestne i poprawiać. Dobrowolnie lub pod przymusem.

S.
    • snajper55 Re: Ważna wiadomość 08.08.20, 03:35
      Ale skoro my wszyscy jesteśmy nieochrzczeni, to i komunie są nieważne, i śluby, i ostatnie namaszczenia. Ale będzie bajzel. Gdy ktoś zdążył już umrzeć, to trzeba będzie go wykopać i powtórzyć i chrzest, i komunie, i ślub, i ostatnie namaszczenie. Nie wiem czy to już wszystko, niewierzący jestem.

S.
      • pocoo Re: Ważna wiadomość 08.08.20, 08:15
        snajper55 napisał:

> Ale skoro my wszyscy jesteśmy nieochrzczeni, to i komunie są nieważne, i śluby,
        > i ostatnie namaszczenia. Ale będzie bajzel.

Od momentu powstania, katolicyzm utożsamiany jest z gigantycznym bajzlem. Co za różnica.Trochę zamieszania i seksualny bandytyzm odejdzie w cień.
    • pocoo Re: Ważna wiadomość 08.08.20, 08:12
      kociak40 napisał:

> To zrozumiałe, źle wypowiadane zaklęcie nie będzie działać.
      > Wyjaśnia się też sprawa, że 98% Polaków jest ochrzczonych, a tyle jest złodziei
      > , zbrodniarzy, oszustów,
      > itd., bo chrzest się nie przyjął. Zaklęcie nie było prawidłowe i nie zadziałało

A niekumaty oszołom głosi, że to są agenci SB .Niemowlęta też.
    • awariant Re: Ważna wiadomość 08.08.20, 10:25
      > Co teraz z tym zrobić?

Wykorzystać.
      Mamy odpowiedź na pytanie snajpera: "Czy można unieważnić chrzest...".
      Jedynie brakuje odpowiedzi na drugie pytanie: "... ile to kosztuje", ale można się
      domyślać, że po orzeczeniu Kongregacji Nauki Wiary będzie łatwiej i taniej.

W Świadectwie chrztu nie ma ani informacji o użytej formule, ani nawet deklaracji
      o ochronie danych osobowych. Zostaje pamięć księdza, świadków i ochrzczonego.
      A ochrzczony mógł zapamiętać inaczej przebieg zjednoczenia z Chrystusem
      albo wręcz może twierdzić, że takowe nigdy nie nastąpiło, co mogło być
      skutkiem błędu lub megalomanii (pluralis maiestaticus) księdza.
      • kociak40 Re: Ważna wiadomość 08.08.20, 17:07

"Mamy odpowiedź na pytanie snajpera: "Czy można unieważnić chrzest...".
        Jedynie brakuje odpowiedzi na drugie pytanie: "... ile to kosztuje"

Pieniądze to jedyna sprawa, która interesuje duchowieństwo. W inne sprawach wiernych 3.14eprzą.
        • awariant Re: Ważna wiadomość 08.08.20, 18:23
          kociak40 napisał:

> Pieniądze to jedyna sprawa, która interesuje duchowieństwo.

Skoro chrzest był nieskuteczny, to może powinni zwrócić kasę za swoje usługi?
          Najlepiej z odsetkami. Myślę, że to by ich zainteresowało.
      • kociak40 Re: Ważna wiadomość 08.08.20, 17:31

Dzisiaj, 08.08 jest "Dzień Antyklerykała" jak wyczytałem na portalu.
        Z tej okazji ukazał się wpis:

"Z okazji Dnia Antyklerykała życzę wszystkim Polakom, żeby bezduszny, bezczelny, bezideowy,
        bezkarny, zblatowany z PiS Kościół został pozbawiony przywilejów – napisała Joanna Senyszyn."

Ja podpisuje się pod tym, bo to są bardzo szczere życzenia.
          • kociak40 Re: Ważna wiadomość 08.08.20, 23:22

"Kościół został pozbawiony przywilejów – napisała Joanna Senyszyn."

Idzie to w tą stronę, ale zbyt wolno. Zbyt dużo jeszcze tego ciemnego pospólstwa.
            Osobiście nie mam nic do wiary religijnej jako do osobistego wierzenia. Każdy wierzy
            w to, w co chce wierzyć. Natomiast uważam, że finansowanie tego całego duchowieństwa,
            tych wszystkich w tych cyrkowych szatach z tymi czapami na głowie, niech finansują tylko
            ci, co z ich usług korzystają. Państwo jest dla wszystkich obywateli i powinno być całkowicie
            świeckie, a wiara religijna tylko prywatną sprawą osobistą. Tak mi się marzy, aby z moich
            podatków jakie płacę za swoją pracę dla innych, korzystali wszyscy obywatele, bo płace
            je do budżetu. Nie chcę finansować tych sukin....w w ich drogie luksusowe samochody,
            najdroższe trunki, które chlają, w pałacowe siedziby biskupów itd. Dla mnie oni wszyscy
            to oszuści, złodzieje, zboczeńcy i pasożyty. Czym ich mniej tym lepiej dla kraju.
    • wawrzanka Re: Ważna wiadomość 09.08.20, 00:09
      Nic. Trzeba czekać, aż powróci zła wróżka i odkręci urok. Jak w przypadku królewny na ziarnku grochu. Tam było tak, że najpierw królewna miała się nigdy nie obudzić. Po jakimś czasie zła wróżka dała się udobruchać i zrobiła tak, że ok, że królewna wybudzi się ze śpiączki, gdy pocałuje ją prawdziwy królewicz. W innej wersji było tak, że musiała spać minimum 100 lat. Może za 100 lat ten lipny chrzest zacznie działać i jednak ci złoczyńcy dostąpią zbawienia. Stare przysłowie pszczół mówi: "Niezbadane są wyroki boskie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka