Dodaj do ulubionych

Tajemnica Watykanu

31.10.21, 01:34
Czy jest związek między Janem Pawłem II a śmiercią Emanueli Orlandi? Znane fakty prowadzą do pytań o taki związek. Czy jej zniknięcia miało związek z watykańskimi orgiami pedofilskimi? Czy w tę sprawę zamieszani są najwyżsi watykańscy kapłani? Takie pytania można mnożyć. Chyba nigdy nie poznamy odpowiedzi na te pytania. Dowiadujemy się o różnych seksualnych skandalach kościelnych dostojników, ale progi watykańskie zdają się zbyt wysokimi dla wścibskich dziennikarzy.

"- Przed przyjęciem zgłoszenia oficjalnie nic nie wiedzieli, ale powiadomili papieża, który był wtedy w Polsce. Odbywał triumfalną podróż do ojczyzny. Witały go setki tysięcy ludzi. Zawsze mnie zastanawiało, czemu zawiadamia się papieża podczas takiej podróży o dziewczynie, która nie wróciła do domu? – mówi brat Emanueli."

tvn24.pl/swiat/zaginiecie-emanueli-orlandi-najwieksza-tajemnica-watykanu-superwizjer-reportaz-5471867

S.
Obserwuj wątek
      • pocoo Re: Tajemnica Watykanu 31.10.21, 11:10
        qwardian napisał:

> Z pewnością ...

Paser jest tak samo winny jak złodziej.
        Niebo stoi przed tobą otworem. Znajdziesz w nim zbrodniarzy, których bronisz. Alleluja.
        • n4rmoorr Re: Tajemnica Watykanu 31.10.21, 12:48
          pocoo napisała:

> qwardian napisał:
          >
          > > Z pewnością ...
          >
          > Paser jest tak samo winny jak złodziej.
          > Niebo stoi przed tobą otworem. Znajdziesz w nim zbrodniarzy, których bronisz. A
          > lleluja.
          Alleluja to moje .Zastrzeżony w urzędzie patentowym .Tak samo drugi nick .Proszę nie robić plagiatu.
      • helena-maryla Re: Tajemnica Watykanu 31.10.21, 11:19
        komuna sama siem obaliła zaplątując się o swoje nogi , nie była w stanie wyprodukować papieru toaletowego ani sznurka do snopowiązałek .
        a płynący statek z Kuby "wiozący cytrusy na święta" dziennik telewizyjny ówczesnego Ureskiego zapowiadał już w pażdzierniku :)
        więc to samo musiał *ebnąć i najnormalniej *ebnęło ku uciesze i radości wszystkich
        i do tego nie był potrzebny prowincjonalny cwaniaczkowaty globtrotter i aktor-amator ani aktor zawodowy

---
        "Ilość samobójstw wśród księży jest ogromna . Potrzebne w tej kwestii działanie . Wiele jest przypadków cichych , ale wołają o próbę znalezienia przyczyny " - ks.Daniel Wachowiak
          • kociak40 Re: Tajemnica Watykanu 31.10.21, 12:43

" Watykan odrodził Kościół w naszej Świętej Rosji" - qwardian

Wiara religijna jest potrzebna dla ludzi o niskim intelekcie. Ich umysł
            nie nadaje się do nauki rzeczywistej wyższego stopnia. Im potrzebne są,
            tak jak i małym dzieciom, bajki dostosowane do możliwości ich
            wyobrażenia. Umysł ludzki wraz z trwaniem ludzkości będzie się rozwijał
            na wyższy poziom (ewolucja) i wiara religijna będzie zanikać.
            Czy Ty możesz sobie to wyobrazić, że student Politechniki może wierzyć
            w te pierdoły głoszone z ambon? Jeżeli zdał egzamin i dostał się na
            Politechnikę, jego wyobraźnia nie może podlegać religijnym dogmatom.
          • mim1656awo Re: Tajemnica Watykanu 31.10.21, 16:31
            Tajemnica Watykanu snajper55 31.10.21, 01:34
            .................Chyba nigdy nie poznamy odpowiedzi na te pytania. Dowiadujemy się o różnych seksualnych skandalach kościelnych dostojników, ale progi watykańskie zdają się zbyt wysokimi dla wścibskich dziennikarzy.
            -------------------------------------------------------------------------------
            Gianluigi Nuzzi, włoski dziennikarz śledczy i autor publikacji o przestępstwach finansowych, seksualnych i – ogólnie – gnojówce w Watykanie zajmował sie też zaginięciem Orlandi.Wg niego, Orlandi uczęszczała na lekcje muzyki które odbywały się w szkole w bazylice Sant’Apollinare, zostałaby ofiarą księdza – pedofila.Nuzzi opiera swoją tezę na gwałtach seksualnych popełnianych przez nauczycieli w tej szkolel, księży, na nieletnich.
            Ostatnio wyszła „Czarna księga Watykanu” napisana przez Nuzzi.Nie skończyłem jej czytać, ponad 1000 stron.
            • mim1656awo Re: Tajemnica Watykanu 31.10.21, 19:23

„Świętość i bezczeszność” (Sacro e profano)to tytuł artykułu w dzienniku włoskim „La Repubblica” (on-line) podpisany T.C.
              Mury Leona (na cześć papieża Leona IV) bastiony Świętej Stolicy które przez wieki zabezpieczały w sztucznym raju papieży i prałatów, nie stanowią już przeszkody dla świeckiej natrętności.To, co wydarza się za Spiżową Bramą, bez żadnych filtrów, przeszkód , szlabanów przechodzi do media, jest „gotowane” przez social-forum, elektroniczny kocioł ideii.Nie znalazła żadnych przeszkód wiadomość, że wszystkie redaktorki „Donne Chiesa Mondo” (Kobiety Kościól Świat), miesięcznika „Osservatore romano” (dziennik Świętej Stolicy) poddały się do dymisji.Również dyrektor i naczelny redaktor, pani Lucetta Scaraffia, feminista i docent Historii współczesnej na rzymskim uniwersytecie „La Sappienza” porzuciła stanowisko.W liście do papieża Franciszka napisała: „Jak dobrze wiadomo, to nie my, jako pierwsze, mówiłyśmy o cieżkich oskarżeniach związanych z wykorzystywaniem, zarówno seksualnym jak również jako podrzędne, licznych kobiet poświęconych kościołowi, lecz opowiedziałyśmy o tym wszystkim już po ujawnieniu faktów poprzez media.”Powięcone kościołowi” są jak rzeka podczas wylewu i popierają, oklaskując, walkę ruchów protestujących przeciw wykorzystywaniu kobiet w kościele, nawet ruchów ekstremalnych jak Me Too i Black Lives Matter.Przewiduje się, wobec tego, że wrócą do zwyczju, już może porzuconego, jak uklękanie.Zakonnice jak piłkarze, płkarze jak zakonnice, w klasztorach jak jak na stadionach.Także w Watykanie świętość miesza się z bezczesznością .T.C.
              Poszukałem w internecie wiadomość o dymisji redakcji „Donne Chiesa Mondo”. Jest z 26 marza 2019, czyli już datowana.Zwyczaj uklękania (na jedno kolano) przez piłkarzy przed początkiem meczów o krajowym lub światowym znaczeniu został wprowadzony jako akt sprzeciwu przeciw dyskryminacji (obecnie) każdego rodzaju.Zaciekawia fakt, że tego rodzaju artykuł wyszedł dzisiaj, w niedzielę, w gazecie o dużym nakładzie.Celem T.C. było zwrócenie uwagi na fakt, że przestępstwa popełniane przez kler na zakonnicach nie mogą być już tuszowane.Zakonnice do posługi i do łóżka.Poprzez media w ciągu 1 godziny cały świat jest powiadomiony.I oni, czarni, przestępcy najgorszego rodzaju w sutannach tego się boją, i temu nie mogą sie przeciwstawićTo tak aby poprzawić Wam humor (no, może nie wszystkim).Nie ma linku, ale mogę załączyć artykuł w oryginale.W nawiasach dodałem moje wyjaśnienia.

• kr1zis89 Re: Tajemnica Watykanu 01.11.21, 13:21
      Watykan jest narzędziem spełnienia swoich demonicznych marzeń ludzi którzy rządzą tym światem. Jest to dowód na to, że ten świat. Świat wykreowany przez nas nie Boga jest pozbawiony sensu. Wszędzie tam gdzie widnieje dobro, liczy się zło. Nie mam nic do wierzących. Ale jak można chodzić do kościoła, słuchając gościa który co weekend ląduje w burdelu jak żyć. Jak można wierzyć w taka wiarę która wszystko przebacza. Być złym a prze śmiercią żałować i prosić o rozgrzeszenie..naprawdę. kosmos. Ja wierzę tylko w jedną rzecz. W dowody.
      A są dowody.albo brak wyjasnien na.temamt piramid aztekow Majów .itd.
      Jest to wręcz oczywiste, że ktoś nam.pomogl. ktoś nas obserwuje i nie jesteśmy sami. Myślę że to oni zmieszali dna swoje z małpami. I bawia się z nami w Bogów. Jesteśmy tylko zwykła zabawką.
    • kr1zis89 Re: Tajemnica Watykanu 01.11.21, 13:54
      Watykan.
      To instytucja która wspólnie z bogatą elitą rządzą ta nasza malutka ziemią.
      Zabawiaja się na bezludnych wyspach w egzorcyzmy gwałcąc niemowlęta umazane krwią, wierząc w to że dostanę sił witalnych. I tak im się biznes kręci. A domy dziecka nadal wysyłają na.zachod dzieciaki, nie mogąc nawet sprawdzic czy po miesiącu nadal żyją. Ah ten piękny świat. Taki nie za kolorowy. A wisienka planu elit jest pandemia. Wszystko idzie zgodnie z planem.. żydowskie świnie śmieją się z całego świata. Nawet zadbali o ty, by luduwierzyl w maski. Mamy być jak niewolnicy. Słuchać tv. Nie wierzyć w to co jest w i internetowych, bo tam kłamią. Myśląc tylko o własnej dupie. I w ten sposób świat nigdy się.nie.zmieni. co kilka lat będzie krach gospodarczy. Miliarderzy się wzbogaca. I nigdy nie oddadzą pałeczki dobrym ludzią. Zastanawial się ktoś, dlaczego pandemia wybuchła w mieście , które jako jedyne na świecie już miało anteny 5g..Zbieg okoliczności. Aha ta . I wyjasnijcie mi. Jest pandemia. Niemoc, dezinformacja, panika. A co robia wszystkie państwa na świcie. Pod osłoną nocy, na legalu. Montują anteny i serewja szybszy internet. Bo umierają to macie internet. Nigdy wcześniej w histori ludzkości nie było takiej chwili. Gdzie każdy kraj.na.swicie.bez wyjątku w miesiąc stawia anteny. I cyk szczepionki. Po takim czasie. Logicznie myśląc. Piwa już chorowała..ma antygeny. Po huj się szczepić. Dwa..przecież nikt tego nie zbadał. Trzy nikt nie ponosi odpowiedzialnoscie za skutki uboczne. A Kowalski się cieszy i krzyczy haha. Nic mi nie jest
      Ok. A co jeśli masz żyć dzięki temu chociaż.5lat krócej średnio. Nikt nie udowodni. Nie wierzysz? No jak- a co o i z nami robią od 30lat. Wkoncu jest spolecze stwo które żyje średnio max 50lat..nie 75.. Tony cukru w napojach tony chemii i środków które legalnie nas zabijaja. Ktoś się sprzeciwia? Haha. Powiem na emeryturze jest zbędny. No pie rdole y watykan.dwa lata w psybiatryku..za daleko zaszlem w internetach. Nie da się tego odzobaczyc . Jest kanał na YT. Gościu jeździ po Polsce. I pokazuje opuszczone chaty pełne we krwi, śladami gwałtów.i egzorcyzmów..najwięcej w czasie początku pandemii. Jak te ku rw nas pozaymykaly. Zabwialy.sie. i jest ich tyle że głowa boli. Religia. Hahaha. Jezusa wciskają ludowi a sami czytają księgi szatana. Najlepszy manewr zrobiła marka Huawei. Podobno założyli im sieć super technologia jakąś. I mają na nich wszystko. Watykan nagle jest osrany i potulny jak baranek..i Chiny udowadniają, że dzięki informacja rządzi się światem. Szkoda nerwów. Chciałbym.byc glupi i nie myśleć. Jak to zrobić. Jak można żyć wiedząc że wszystko to fikcja. Że ludzie nadal głosują na PO. Jestem tym zażenowany:) dlaczego ludzie nie uczą się na błędach. Czy naprawdę świat nigdy się nie zmieni. Są na świcie illuminaci, którzy coś tam knują. Niby jest ich niezliczoną ilość. ALe jak długo jeszcze zydzi beda nami rządzić. Te k urwy Hitler. Ul blisko. Jeśli jest niebo to w nim jest. Już 50lat temu, żydzi rządzili na każdym froncie. A teraz co macie. Polskie obozy śmierci. I rekompensatę w postaci setek milionów odszkodowań do Żydów. Haha było to w tv. Jak to jest możliwe że to przeszło. Nieważne jak kwota. Jak to.mozliwe że nikt nie zareagował. Szok. A sytuacja Europy? Ze niby rządzimy i coś tam ustala normy i każe to robić? Hahaha przecież Europa to zierenko piasku na tle Azji. Nikt się nie liczy. Te kurwy z ropą już dawno zadbali o to, że Europa legalnie.stanie się islamem. Przytrzymaj cię piwo i dajcie 20lat. I chwała Bogu że nie ma po. Tusk+- pomozmy imigrantom. Dawca ich wszystkich. Trzeba być dobrym człowiekiem. Koszta takiego czarnucha miał być 2,5k/msc. PiS wyjechał.z 500plus, postawił.na rodzinę..i jaki efekt. Ludzie ich krytykują ża to, że rozdaje pieniądze dziecią kurw szok .no szok. To nie ściął typu nie robię leżę. Tylko tak naprawdę grosze, które się liczą mając dzieci. W dupie już to mam gorszy dzień idę się zabić. Jak mi auto odpali szok

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka