vobiska1
02.04.08, 19:09
Składamy Panu dziękczynienie za to, że dał Kościołowi tego wiernego
i odważnego sługę" - powiedział Benedykt XVI podczas mszy,
odprawionej w trzecią rocznicę śmierci Jana Pawła II. I porównał
życie swego poprzednika do życia Jezusa. Zwracając się do Polaków,
Benedykt XVI podziękował za jego życie i dzieło.