Gość: Maciej D.
IP: *.visp.energis.pl
12.03.04, 18:04
Już niebawem polscy operatorzy, zaprzestaną dotować(nie w całości oczywiście)
telefony, ma to się przyczynić do zmniejszenia kosztów czyli obniżenia stawek
za rozmowy smsy itd. Wiedz ma do Was pytanie, czy wolicie płacić za minutę
rozmowy tyle co teraz i mieć możliwość kupna „słuchawki” za symboliczne
pieniądze(od 1zl do 99zl) czy mieć tanie rozmowy a drogie aparaty?