Gość: Magda
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
02.08.04, 14:22
Moi drodzy, czy ktoś może mi (jak chłop krowie...) wytłumaczyć, gdzie mam
wpisac numer telefonu centrum usług. Przejrzałam całe menu i nie znalazła
takiego miejsca, a juz na pewno nie w menu Wiadomości.
Pomocy nie mogę wysyłać SMS.
A czy może ktoś jest na tyle genialny, że powie mi co trzeba wpisac (i
gdzie), żeby się łączyć z internetem?
Dzięki i pozdrawiam
Magda