tomaszek874 18.09.04, 12:00 szukam opini na temat tego telefonu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ths Re: NOKIA 8210 18.09.04, 12:41 psują sie wyświetlacze szczególnie modele kupiowe w okresie 2001/2002 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: harry Re: NOKIA 8210 IP: *.tvp.pl 26.09.04, 21:54 Mam od 3 lat. Spisuje się znakomicie. Dwie wady - 1. bateria, mimo, że Li-Yon nigdy nie należała do najmocniejszych ( weź pod uwagę jej wielkość). Ale nawet po 3 latach przy niezbyt wielu połączeniach trzyma około 3 dni. Litowo- polimerową o 2 razy większej pojemności można dokupić za ok. 60 PLN. 2 wada, to trochę zbyt mała odległość między przyciskami klawiatury. Jak ktoś ma serdelkowate palce to wystukiwanie na klawiaturze nie jest najwygodniejsze. Poza tym same superlatywy. Ma wszystko co jest potrzebne do codziennego używania. Jeżeli nie potrzebyujesz wodotrysków typ aparat, jawy i kolorowe bajery, to telefon jest bardzo fajny, użyteczny i nigdy mnie nie zawiódł. Odpowiedz Link Zgłoś