Dodaj do ulubionych

NOKIA 8210

18.09.04, 12:00
szukam opini na temat tego telefonu.
Obserwuj wątek
    • ths Re: NOKIA 8210 18.09.04, 12:41
      psują sie wyświetlacze szczególnie modele kupiowe w okresie 2001/2002
      • Gość: harry Re: NOKIA 8210 IP: *.tvp.pl 26.09.04, 21:54
        Mam od 3 lat. Spisuje się znakomicie. Dwie wady - 1. bateria, mimo, że Li-Yon
        nigdy nie należała do najmocniejszych ( weź pod uwagę jej wielkość). Ale nawet
        po 3 latach przy niezbyt wielu połączeniach trzyma około 3 dni. Litowo-
        polimerową o 2 razy większej pojemności można dokupić za ok. 60 PLN. 2 wada, to
        trochę zbyt mała odległość między przyciskami klawiatury. Jak ktoś ma
        serdelkowate palce to wystukiwanie na klawiaturze nie jest najwygodniejsze.
        Poza tym same superlatywy. Ma wszystko co jest potrzebne do codziennego
        używania. Jeżeli nie potrzebyujesz wodotrysków typ aparat, jawy i kolorowe
        bajery, to telefon jest bardzo fajny, użyteczny i nigdy mnie nie zawiódł.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka