Dodaj do ulubionych

Pytanie o +48xxxxxxxxx@text.plusgsm.pl

IP: *.acn.waw.pl 05.10.05, 14:10
Hej
Mam pytanie do znawcow tematu, czy nadal w plusie działa wysylanie mail->sms
+48xxxxxxxxx@text.plusgsm.pl


Obserwuj wątek
    • yavorius Jeszcze tydzień temu działało 05.10.05, 14:43
      Mam nadzieję że się nic nie zmieniło :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka