Gość: pjo. IP: *.acn.waw.pl 05.10.05, 14:10 Hej Mam pytanie do znawcow tematu, czy nadal w plusie działa wysylanie mail->sms +48xxxxxxxxx@text.plusgsm.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yavorius Jeszcze tydzień temu działało 05.10.05, 14:43 Mam nadzieję że się nic nie zmieniło :) Odpowiedz Link Zgłoś