Dodaj do ulubionych

Lipny POP. Fajnie ? Do d*py !!!!

24.11.05, 12:07
SMSy za 6 gr też chyba są ograniczone czasowo :
www.gsmmania.pl/article.php?story=20051123173448300
Nie wiem co oni kombinują. Jak na razie to skutecznie zniechęcają do siebie
klientów.
Spadam z Orange. Do niczego ta sieć.
Obserwuj wątek
    • yavorius wspaniale! 24.11.05, 12:14
      tylko po co zakładasz kolejny wątek na ten sam temat?
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=75&w=32381322
      Dać wam palec, to chcecie całą rękę. Zrozumcie do cholery, że to jest promocja!
      Że normalnie w waszym orange smsy kosztują 20 groszy! A wy jeszcze miauczycie :/
    • arti079 Re: Lipny POP. Fajnie ? Do d*py !!!! 24.11.05, 23:27
      Wiesz co Ci powiem.Pewnie nie.Ja mam prawie od 6 lat Simplusa i wiele posuniec
      Plusa mi sie nie podobalo i nie mowilem,ze Plus jest do du.y .Bardzo nie podoba
      mi sie jak traktuja stalych uzytkownikow.Nowi naprzyklad dostaja tam jakies
      pakiety smsow i iles tam darmowych minut.Nie bede zmieniac nr tylko z tego
      powodu.Powiedz lepiej,ze nie stac Cie na utrzymanie tej komorki.Nieraz Plus tez
      zdrowo przegina z promocjami,chocby slynne Szczesliwe Godziny.Mi wystarczy to co
      mam czyli smsy do Swojakow po groszu i o 50% taniej rozmawiam.
      Pozdrawiam
      • zzz34 Re: Lipny POP. Fajnie ? Do d*py !!!! 25.11.05, 09:20
        Ci co mają do mnie jakieś ALE... :)

Nie dyskutuj z debi.em bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu, a później
        pokona doświadczeniem.

Normalne chyba, że każdy chce mieć wszystko jak najtaniej ! Więc arti079 po co
        takie teksty, że mnie nie stać żeby płacić 6 gr za sms-a ?
        Obecnie Simplus jest chyba najlepszym PRE-PAIDem więc po jednej wpadce Plusa też
        bym sie nie przenosił. :P
        • arti079 Re: Lipny POP. Fajnie ? Do d*py !!!! 25.11.05, 12:25
          Sorki,ale to nie mialo miec zadnego kontekstu.Drazni mnie tylko to,ze wszyscy
          najezdzaja na stara Idee a teraz Pomaranczke,ze zakonczyli promocje.To sa
          promocje i jak wiadomo kazda sie kiedys skonczy.U mnie w pracy, zanim nastapilo
          polaczenie Idei z Orange wszyscy zachwalali POPa i Idee.Obecnie kiedy cos sie
          zmienilo juz nadaja.Jezeli ktos kupowal tylko POPa po to zeby miec sms-a po
          groszu no to chyba cos jest nie tak.I juz polowa pracownikow zmienila na Tak
          Taka lub na Simplusa,w jednym przypadku jest Heyah.Pozdrawiam i przepraszam za
          krytyke na temat Twojej Osoby.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka