Gość: adzia
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
08.01.06, 22:06
Jakim programem moge sciagnac obrazki czy muzyke z nokii 6610i.Na codzien mam inny telefon i uzywam IRDy ale ostatnio kolezanka chciala zeby sciagnac zdjecia z jej nokii przy pomocy IRDy.Jezeli moge liczyc na pomoc to bede bardzo wdzieczna.Pozdrowionka