Dodaj do ulubionych

Nokia 6610i

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.06, 22:06
Jakim programem moge sciagnac obrazki czy muzyke z nokii 6610i.Na codzien mam inny telefon i uzywam IRDy ale ostatnio kolezanka chciala zeby sciagnac zdjecia z jej nokii przy pomocy IRDy.Jezeli moge liczyc na pomoc to bede bardzo wdzieczna.Pozdrowionka
Obserwuj wątek
    • Gość: anka Re: Nokia 6610i IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.06, 13:40
      np. programem PC Suite ze strony www.nokia.com.pl

      www.nokia.com.pl/nokia/pomoc/oprogramowanie/pcsuite/download/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka