Dodaj do ulubionych

Simlock z Nokii 6131

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.07, 22:18
Mam ww tel z simlockiem z niemieckiej sieci T-Mobile i nigdzie w okolicy nie potrafia mi go sciagnac :( Wszedzie kaza czekac...wiecie cos na ten temat? Fajny tel ale co z tego jak go nie moge uzywac:(
Obserwuj wątek
    • blq Re: Simlock z Nokii 6131 16.06.07, 22:23
      i bardzo dobrze że mówią "trzeba czekać". zawsze to lepsze niż
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=75&w=64241935

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka