Gość: małgoś
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
16.06.07, 22:18
Mam ww tel z simlockiem z niemieckiej sieci T-Mobile i nigdzie w okolicy nie potrafia mi go sciagnac :( Wszedzie kaza czekac...wiecie cos na ten temat? Fajny tel ale co z tego jak go nie moge uzywac:(