Gość: kkk
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
09.08.07, 21:22
Witam!
Mam telefon SE K320i kupiony w sklepie bez simlocka, chce uzywac go w Erze (abonament) prosiłbym kogoś kto ma taki tel w Erze i wysyła z niego MMS-y o pomoc w konfiguracji. Mój nr gg 6249937.