Dodaj do ulubionych

Kostusik lub Kostuszyk

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 12:09
odezwijcie sie. Szukają polacy z USA
Obserwuj wątek
    • Gość: Jurek Re: Kostusik lub Kostuszyk IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 22.08.04, 22:17
      Moja mama jest z domu Kostusik.
      • Gość: Zygmunt O. Re: Kostusik lub Kostuszyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.04, 13:15
        Dostałem list z USA, w którym dwaj panowie poszukują swoich korzeni, rodziny.
        Bardzo prosze o ew. mail na adres zygmunt.odya@neostrada.pl lub odpowiedz na
        ten list /odwrotnie/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka