Gość: Zosia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 12:09 odezwijcie sie. Szukają polacy z USA Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jurek Re: Kostusik lub Kostuszyk IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 22.08.04, 22:17 Moja mama jest z domu Kostusik. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zygmunt O. Re: Kostusik lub Kostuszyk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.04, 13:15 Dostałem list z USA, w którym dwaj panowie poszukują swoich korzeni, rodziny. Bardzo prosze o ew. mail na adres zygmunt.odya@neostrada.pl lub odpowiedz na ten list /odwrotnie/ Odpowiedz Link Zgłoś