IP: *.pila.cvx.ppp.tpnet.pl 27.10.01, 22:14
Szukam kontaktu, lub jakiejkolwiek wiadomosci o Stefanii Guss.
Wyjechala ona po II Wojnie Swiatowej z Berlina do Australii.
Marek
Obserwuj wątek
    • waldek Re: Australia 28.10.01, 06:56
      Sprobuj oglosic w www.cyberexpres.com/ogloszenia albo
      www.siedem.net
      albo samemu poszukac w www.whitepages.com.au
      powodzenia
      • Gość: Marek Re: Australia IP: *.pila.cvx.ppp.tpnet.pl 04.11.01, 18:32
        Dzieki poszukam
        Marek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka