Gość: Marek IP: *.pila.cvx.ppp.tpnet.pl 27.10.01, 22:14 Szukam kontaktu, lub jakiejkolwiek wiadomosci o Stefanii Guss. Wyjechala ona po II Wojnie Swiatowej z Berlina do Australii. Marek Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
waldek Re: Australia 28.10.01, 06:56 Sprobuj oglosic w www.cyberexpres.com/ogloszenia albo www.siedem.net albo samemu poszukac w www.whitepages.com.au powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: Australia IP: *.pila.cvx.ppp.tpnet.pl 04.11.01, 18:32 Dzieki poszukam Marek Odpowiedz Link Zgłoś