Gość: GOGA IP: *.torun.mm.pl 25.03.03, 19:46 Amoze ktos urodzil sie w tym dniu? dajcie znac Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
katka16 Re: ///3.12.1971r//////////////// 31.07.03, 11:26 Czesc Goga! Urodziłam sie 3 grudnia, tyle ze 1976. Trojka to moja szczesliwa liczba :-) Pozdrawiam ciepło. Kasia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: strzelec Re: ///3.12.1971r//////////////// IP: 195.245.213.* 22.01.04, 12:33 a ja 3 grudnia, ale 1961. Pozdrowienia. Jola Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: basia Re: ///3.12.1971r//////////////// IP: *.pl 28.02.04, 02:06 ja 3.12.1962r.basia Odpowiedz Link Zgłoś