Dodaj do ulubionych

///3.12.1971r////////////////

IP: *.torun.mm.pl 25.03.03, 19:46
Amoze ktos urodzil sie w tym dniu? dajcie znac
Obserwuj wątek
    • katka16 Re: ///3.12.1971r//////////////// 31.07.03, 11:26
      Czesc Goga!
      Urodziłam sie 3 grudnia, tyle ze 1976. Trojka to moja szczesliwa liczba :-)
      Pozdrawiam ciepło.
      Kasia
      • Gość: strzelec Re: ///3.12.1971r//////////////// IP: 195.245.213.* 22.01.04, 12:33
        a ja 3 grudnia, ale 1961. Pozdrowienia. Jola
        • Gość: basia Re: ///3.12.1971r//////////////// IP: *.pl 28.02.04, 02:06
          ja 3.12.1962r.basia

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka