Gość: senin
IP: *.192.220.203.acc01-lord-gla.comindico.com.au
23.01.04, 12:48
a raczej zamiast okreslenia "makarom" albo moze "kluski"
Tym pardziej dziwne ze slowo pasta ma w jesyku polskim inna barzdo
specyficzna konotacje (tlumaczyc chyba nie musze)
A zatem, dlaczego ??? Przyznam sie, ze mnie to z lakka drazni, ale otwarta
jestem na odmienne zdanie. chcialabym po prostu poznac motywacje ludzi
uzywalacych tego slowa...
Choc bardziej moze drazni mnie slowo "lancz" zamiast normalnego "obiad" ale
to tak na marginesie