Gość: Aga_ IP: *.polkomtel.com.pl 16.02.04, 14:38 Co robicie z mięsem, żeby naberało charakteru (oprócz przyprawienia) ? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marghe_72 Re: Carpacio 16.02.04, 14:41 Carpaccio może być skropione cytryna. NIezbędna jest dobrej jakości oliwa i parmezan. M. Odpowiedz Link Zgłoś
marghe_72 Re: Carpacio 16.02.04, 14:41 Aha, po przygotowaniu, odstaw na minimum godzinę do lodówki. M. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga_ Re: Carpacio IP: *.polkomtel.com.pl 16.02.04, 15:06 No właśnie - to jest pytanie. Skrapiasz cytryną i oliwą, solisz, pieprzysz i dajesz się "przegryźć" ? Odpowiedz Link Zgłoś
marghe_72 Re: Carpacio 16.02.04, 15:09 Tak:) mozna dodac kapary, grzbki marynowane, karczochy... M. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga_ Re: Carpacio IP: *.polkomtel.com.pl 16.02.04, 15:20 Mmmm, pycha :) Dzięki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moniska Re: Carpacio IP: *.tele2.pl 16.02.04, 15:25 Hmm w jednej z super restauracji w Warszwie (nazwy nie podam bo sie tlumy zrobia)podaja rewelacyjne carpaccio (tak twierdzi moj maz). Powiem tak, nie smakowalo mu tak bardzo dopoki sama mu nie doprawilam na talerzu. Plastry wolowiny ulozone sa wokol rukoli i posypane plasterkami pyszniutkiego bardzo parmezanu. Solimy i pieprzymy nastepnie olwia z oliwek traktujemy oraz....octem balsamicznym sutoooo Pyszne jest nawet dla mnie ktora miesko jada od swieta. Odpowiedz Link Zgłoś
marghe_72 Re: Carpacio 16.02.04, 15:30 Moniska, egoistko:)) dawaj namiary:) M. A ocet balsamiczny..... mmmmmmmmmmmmmmniam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga_ Re: Carpacio IP: *.polkomtel.com.pl 16.02.04, 16:26 Jeśli jesteś z W-wy, to polecam Mediteraneo na Wilczej. Sobotnia konfrontacja z podawanym tam carpacio skłoniła mnie właśnie do tego wątku :-) Mniammm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krystyna_jl Re: Carpacio IP: *.23.185.81.internet9tcollecte.9massy1-1-ro-bas-2.9tel.net 16.02.04, 17:34 aby latwo pokroic mieso, wkladam poledwice wolowa na 20 minut do zamrazalki. (z filetem lososia na carpaccio robie to samo), potem mozna bez problemu kroic bardzo cienkie plastry dlugim, cienkim nozem. Jezeli ktos ma maszynke do ktojenia wedlin, mozna sie nia tez posluzyc. Oj, dziewczyny, jeszcze jedna zachcianka mi przyszla! (tatara tez lubie!) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smakosz... Carpacio IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.05.04, 03:12 Zaraz, zaraz... Surowe mięcho... To Wy sie tu delektujecie carpacio a ja tatara nie mogę nigdzie spożyć... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marghe_72 Re: Carpacio IP: *.aster.pl / 212.76.33.* 23.05.04, 10:57 Zrób sobie sam/a w domu:) Odpowiedz Link Zgłoś