black_magic_women
14.03.10, 14:15
Pani Gessler w pierwszym odcinku szeroko komentowanego programu,powiedziała,że
szarlotka jest na proszku,a to żle.N zdziwienie kucharki,odpowiedziała,że
wcale nie musi tak byc.
No to ja się zapytam was-na czym innym można ją upiec(czyli co zamiast
sody/proszku)