Gość: Halina
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
12.09.04, 18:52
Pełna podziwu dla fachowej wiedzy Forumowiczow pytam:Czy mozna domowym
sposobem zrobic sezamki? Mam w domu ziarno sezamowe i miód (chyba jezt
potrzebny) i marzy mi się zrobienie wałasnoręcznie sezamków takich chrupkich
i dobrych jak wedlowskie. Czy jest to możliwe?