IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.09.04, 18:52
Pełna podziwu dla fachowej wiedzy Forumowiczow pytam:Czy mozna domowym
sposobem zrobic sezamki? Mam w domu ziarno sezamowe i miód (chyba jezt
potrzebny) i marzy mi się zrobienie wałasnoręcznie sezamków takich chrupkich
i dobrych jak wedlowskie. Czy jest to możliwe?
Obserwuj wątek
    • Gość: Pichciarz Re: sezamki IP: *.proxy.aol.com 12.09.04, 20:38
      Jest tutaj, ale trzeba uważnie przeglądać, bo tytuł "O sezamie i sezamkach"
      jest bardzo niepozorną linijką na końcu czegoś innego.

      technologk.wizytowka.pl/
      Jest też tutaj, ale trzeba poczytać:
      www.art.most.org.pl/LaBestia/No3s.html
      I tutaj:
      www.republika.pl/loto2/slodycze.html
      I jeszcze:
      kuchnia.verusinter.net/przepis.php?NUMER=6732
      Znowu:
      jadrys2.ciekawostki2.webpark.pl/skad_pochodzi_przepis_na_sezamki.htm
      Minam Mniam też ma przepis, ale ja nie mam subskypcji i mieć nie chcę.
      • Gość: Cynamoon Re: sezamki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.04, 21:02
        Ja czasem sobie robie. Na patelni rozpuszczam cukier, dodaje uprazone wczesniej
        ziarna sezami i odrobine masla i wykladam na posmarowany maslem talerzyk.
        Mozna zrobic z miodem zamaist cukru albo z dodatkiem miodu.
        Ale czesciej robie cos takiego z orzechow lub pestek slonecznika.
        Szczerze mowiac wole kupcze sezamki a najbardziej odpowiadaja mi w smaku te z
        Biedronki.
        Chciaz te Wedla (?) tez sa dobre, a zwlaszcza orzechowe. A te w mlecznej
        czekoladzie to juz wogole pycha!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka