Dodaj do ulubionych

Szpinak - jak zrobić?

IP: *.e / *.e-box.pl 28.09.04, 16:19
Hejka,
Jak robicie szpinak? Chodzi mi o szpinak w postaci zielonej papki, dobry jako
dodatek do mieska i ziemniaczkow.
Prosze o porady. Ja nie wiem jak sie za to wziasc.
Obserwuj wątek
    • brunosch Re: Szpinak - jak zrobić? 28.09.04, 16:26
      Nie rób papki, takie większe kawałki to dają prawdziwy smak szpinaku
      Szpinak zawsze wygląda, jakby dla armii, a potem zostaje mała garstka, a więc
      ok. 1 kg szpinaku
      1. Pod bieżącą wodą wyrywam z liści gruby nerw i rwę na 3-4 kawałki.
      2. jak już obrany i opłukany wkładam na rozgrzaną SUCHĄ największą patelnię.
      3. szpinak zaczyna sie dramatycznie kurczyć, woda wyparowuje (wszystko jakieś 3
      min.) wciskam ze 2 ząbki czosnku, jak patelnia jest już sucha, wlewam 1 łyżkę
      oliwy i mieszam, 1/2 kubka śmietany 12%, jak wchłonie śmietanę, sypię starty
      rokpol (bajlepszy) ale może być też żółty, feta, lub nawet nasz biały ser.
      Każdy z nich daje inny efekt. Sól, pieprz, gałka muszkatołowa.
      Ma mieć gęstą konsystencję.
      • marghot Re: Szpinak - jak zrobić? 28.09.04, 16:28
        a czy świeży szpinak można jeszcze kupić?
        na targu nie bywam, ale jeśli mozna to na pewno jakąś dobrą duszę poproszę :)
        • brunosch Re: Szpinak - jak zrobić? 28.09.04, 16:30
          Tak, jeszcze jest za ok. 5 zł za kilogram.
          Zarówno na targu pod Halą Mirowską, jak i w innych miejscach
          • marghot Re: Szpinak - jak zrobić? 28.09.04, 16:31
            Dzięki :) pod Halę nie pojadę, ale pewnie w Pozaniu też się świeży szpinak
            trafi :)
          • i.nes Re: Szpinak - jak zrobić? 28.09.04, 20:04
            brunosch napisał:
            > Zarówno na targu pod Halą Mirowską, jak i w innych miejscach

            Jest pod Halą? Och, jak super! Będę tam w piątek i... pewnie znowu wrócę z
            dwiema siatami :] No ale co ja na to poradzę, że mam nieustającą chęć na
            naleśniki ze szpinakiem? To chyba zboczenie... ;)
    • Gość: ampolion Re: Szpinak + IP: *.proxy.aol.com 28.09.04, 16:36
      www.szpinak.prv.pl/
      www.google.pl/search?hl=pl&ie=ISO-8859-2&q=szpinak&btnG=Szukaj+z+Google&lr=
    • Gość: Fellicity Re: Szpinak - jak zrobić? IP: *.chello.pl 28.09.04, 16:51
      Do szpinaku dodac jasna zasmazke, czosnek, sol i galke muszkatułowa. Niektorzy
      jeszcze dodaja rozbeltane jajko.

      Swietny tez jest szpinak podgrzany na patelni z czosnkiem i swiezym kozim
      serkiem.
    • weyland Szpinak Hortexu 28.09.04, 17:19
      Ostatnio byłem w dramatycznej żądzy szpinaku.
      Jakiegokolwiek.
      Ósma wieczorem, targ już puściusieńki.
      Kupiłem mrożoną taflę Horteksu.
      I jakaś taka całkiem przyzwoita była. Poprawiło się, czy akurat mi się trafiło?
      Macie z nim świeże doświadczenia?
      -----------
      Weyland Yutani
      Building better worlds
      • Gość: Fellicity Re: Szpinak Hortexu IP: *.chello.pl 28.09.04, 17:40
        Faktycznie szpinak hortexu jest bardzo smaczny!
        • Gość: d Re: Szpinak Hortexu IP: *.chello.pl 28.09.04, 20:36
          ja też ostatnio kupiłam Hortexu, bo innego nie było i byłam mile zaskoczona.
          Chyba zacznę teraz go kupować zwłaszcza, że mojemu mężowi ostatnio bardzo
          smakuje Lasagne ze szpinakiem i mam znowu zrobić.
    • Gość: Gosia Re: Szpinak - jak zrobić? IP: *.e / *.e-box.pl 29.09.04, 09:55
      Dzieki wszystkim za wskazowki.
      Ja mam zamiar kupic szpinak w Carrefour na Wilenskiej. Polkilowe paczki za 2,5
      zl. Wygladal bardzo apetycznie.
      A moge jeszcze prosic o sprawdzony przepis na lasanie ze szpinakiem?
      • Gość: d Re: Szpinak - jak zrobić? IP: 62.29.248.* 07.10.04, 09:38
        przepis na Lazegne ze szpinakiem:
        mojegotowanie.onet.pl/13894,ksiazka_przepis.html
    • margala co zrobiłem ze szpinakiem 07.10.04, 12:11
      Ostatnio kupiłem ponad kilogram szpinaku [wielka siata].
      Po oberwaniu ogonków i umyciu obgotowałem krótko w wodzie.

      Połowę zmiksowałem ze szklanką ugotowanej soczewicy i ząbkiem czosnku i mam
      teraz smaczną paste na kanapki.

      Pozostałą część udusiłem na patelni na masle z pieczarkami. Też bardzo dobre.

      PolecaM.
    • Gość: p102 Re: Szpinak - jak zrobić? IP: *.net-serwis.pl 07.10.04, 12:54
      ja najpierw robie skwarki z ca 15 dag wedzonego boczku, na to wrzucam cebulke,
      potem czosnek i szpinak, sole, pieprze, galkuje a jak wszystko osiaga porzadana
      konsystecje dodaje pojemnik kwasnej smietany z 2 lyzkami ziaren slonecznika.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka