Gość: Gosia IP: *.e / *.e-box.pl 28.09.04, 16:19 Hejka, Jak robicie szpinak? Chodzi mi o szpinak w postaci zielonej papki, dobry jako dodatek do mieska i ziemniaczkow. Prosze o porady. Ja nie wiem jak sie za to wziasc. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
brunosch Re: Szpinak - jak zrobić? 28.09.04, 16:26 Nie rób papki, takie większe kawałki to dają prawdziwy smak szpinaku Szpinak zawsze wygląda, jakby dla armii, a potem zostaje mała garstka, a więc ok. 1 kg szpinaku 1. Pod bieżącą wodą wyrywam z liści gruby nerw i rwę na 3-4 kawałki. 2. jak już obrany i opłukany wkładam na rozgrzaną SUCHĄ największą patelnię. 3. szpinak zaczyna sie dramatycznie kurczyć, woda wyparowuje (wszystko jakieś 3 min.) wciskam ze 2 ząbki czosnku, jak patelnia jest już sucha, wlewam 1 łyżkę oliwy i mieszam, 1/2 kubka śmietany 12%, jak wchłonie śmietanę, sypię starty rokpol (bajlepszy) ale może być też żółty, feta, lub nawet nasz biały ser. Każdy z nich daje inny efekt. Sól, pieprz, gałka muszkatołowa. Ma mieć gęstą konsystencję. Odpowiedz Link Zgłoś
marghot Re: Szpinak - jak zrobić? 28.09.04, 16:28 a czy świeży szpinak można jeszcze kupić? na targu nie bywam, ale jeśli mozna to na pewno jakąś dobrą duszę poproszę :) Odpowiedz Link Zgłoś
brunosch Re: Szpinak - jak zrobić? 28.09.04, 16:30 Tak, jeszcze jest za ok. 5 zł za kilogram. Zarówno na targu pod Halą Mirowską, jak i w innych miejscach Odpowiedz Link Zgłoś
marghot Re: Szpinak - jak zrobić? 28.09.04, 16:31 Dzięki :) pod Halę nie pojadę, ale pewnie w Pozaniu też się świeży szpinak trafi :) Odpowiedz Link Zgłoś
i.nes Re: Szpinak - jak zrobić? 28.09.04, 20:04 brunosch napisał: > Zarówno na targu pod Halą Mirowską, jak i w innych miejscach Jest pod Halą? Och, jak super! Będę tam w piątek i... pewnie znowu wrócę z dwiema siatami :] No ale co ja na to poradzę, że mam nieustającą chęć na naleśniki ze szpinakiem? To chyba zboczenie... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ampolion Re: Szpinak + IP: *.proxy.aol.com 28.09.04, 16:36 www.szpinak.prv.pl/ www.google.pl/search?hl=pl&ie=ISO-8859-2&q=szpinak&btnG=Szukaj+z+Google&lr= Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fellicity Re: Szpinak - jak zrobić? IP: *.chello.pl 28.09.04, 16:51 Do szpinaku dodac jasna zasmazke, czosnek, sol i galke muszkatułowa. Niektorzy jeszcze dodaja rozbeltane jajko. Swietny tez jest szpinak podgrzany na patelni z czosnkiem i swiezym kozim serkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
weyland Szpinak Hortexu 28.09.04, 17:19 Ostatnio byłem w dramatycznej żądzy szpinaku. Jakiegokolwiek. Ósma wieczorem, targ już puściusieńki. Kupiłem mrożoną taflę Horteksu. I jakaś taka całkiem przyzwoita była. Poprawiło się, czy akurat mi się trafiło? Macie z nim świeże doświadczenia? ----------- Weyland Yutani Building better worlds Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fellicity Re: Szpinak Hortexu IP: *.chello.pl 28.09.04, 17:40 Faktycznie szpinak hortexu jest bardzo smaczny! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d Re: Szpinak Hortexu IP: *.chello.pl 28.09.04, 20:36 ja też ostatnio kupiłam Hortexu, bo innego nie było i byłam mile zaskoczona. Chyba zacznę teraz go kupować zwłaszcza, że mojemu mężowi ostatnio bardzo smakuje Lasagne ze szpinakiem i mam znowu zrobić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosia Re: Szpinak - jak zrobić? IP: *.e / *.e-box.pl 29.09.04, 09:55 Dzieki wszystkim za wskazowki. Ja mam zamiar kupic szpinak w Carrefour na Wilenskiej. Polkilowe paczki za 2,5 zl. Wygladal bardzo apetycznie. A moge jeszcze prosic o sprawdzony przepis na lasanie ze szpinakiem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d Re: Szpinak - jak zrobić? IP: 62.29.248.* 07.10.04, 09:38 przepis na Lazegne ze szpinakiem: mojegotowanie.onet.pl/13894,ksiazka_przepis.html Odpowiedz Link Zgłoś
margala co zrobiłem ze szpinakiem 07.10.04, 12:11 Ostatnio kupiłem ponad kilogram szpinaku [wielka siata]. Po oberwaniu ogonków i umyciu obgotowałem krótko w wodzie. Połowę zmiksowałem ze szklanką ugotowanej soczewicy i ząbkiem czosnku i mam teraz smaczną paste na kanapki. Pozostałą część udusiłem na patelni na masle z pieczarkami. Też bardzo dobre. PolecaM. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: p102 Re: Szpinak - jak zrobić? IP: *.net-serwis.pl 07.10.04, 12:54 ja najpierw robie skwarki z ca 15 dag wedzonego boczku, na to wrzucam cebulke, potem czosnek i szpinak, sole, pieprze, galkuje a jak wszystko osiaga porzadana konsystecje dodaje pojemnik kwasnej smietany z 2 lyzkami ziaren slonecznika. Odpowiedz Link Zgłoś