Gość: Ela IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.04, 09:25 Potrafie tylko bigos,kapuśniak i czasami paszteciki z nadzieniem mięsno- kapuścianym.Co mozna jeszcze?macie jakieś przepisy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yoga79 Re: Kapusta kwaszona 08.10.04, 12:11 Elu, z kapusty robię rewelacyjne danie - lekko odciśniętą rozkładam w żaroodpornym naczyniu nasmarowanym wcześniej olejem, na tym kładę udka kurze bez skóry a to przykrywam plastrami wędzonego boczku. piecze się to w piekarniku około godziny. boczek oddaje swój smaczek nieprzyprawionym udkom i kapuście, która ROZPŁYWA się w ustach. pyszności na zimowe wieczory. y. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wookie, Re: Kapusta kwaszona z zeberkami IP: 81.15.227.* 08.10.04, 12:18 proponuje w zaroodpornym naczyniu zapiekac w piekarniku (ale jest tez opcja duzszenia w garnku na kuchence): od dolu do gory: warstwa kapuchy warstwa zeberek warstwa kapuchy warstwa zeberek warstwa kapuchy na to plasterki boczku Kapuche mozna przetkac marchewka, pietrucha, itp. Oczywiscie przyprawy: listek, ziele, pieprz... no i popijac piwkiem (najlepiej podczas jedzenia, ale mozna tez podczas gotowania). Odpowiedz Link Zgłoś