Gość: wiola22
IP: *.nettelinwestycje.pl / *.internetdsl.tpnet.pl
29.11.04, 16:40
Mam jakieś urządzenie tylko za bardzo nie wiem co to jest i jak tego używać.
Mam nadzieje ze ktoś z forumowiczów posiada coś takiego i bedzie mogł mi
pomóc. Więc, wygląda to tak: jest metalowe, okrągłe jak wnioskuję po wyglądzie
chyba służy do gotowania na parze ponieważ dolna część tego tajemniczego
sprzętu posiada taką jakby rynienkę w którą jak przypuszczam wlewa się wodę, w
srodku jest dziura byc może do postawienia na gazie. Do tego jest duża
pokrywa.W srodku znajdują się 3 elementy, coś w stylu miski z dziurkami po
bokach, drugie podobne tylko plaskie i trzecie to metalowa siatka. Nie wiem
czy dobrze opisałam to urządzenie ale mam nadzieje że ktos bedzie mógł mi
pomóc. Z góry dziękuję