Gość: aga
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
20.02.05, 16:42
no własnie - jak w temacie, albo z ananasowego "pióropusza". albo z pestek
innych egzotycznych owoców? i jak się z pestkami obchodzić/ mam doswiadczenie
tylko z cytryną - rzeczywiście wyrosła z pestki.