Dodaj do ulubionych

Pierogi z sosem...

21.03.05, 03:42
pomidorowym typu "spagetti" - czy to się zgadza ze sobą? I to kwaśne, i to
kwaśne...
Obserwuj wątek
    • ampolion Re: Pierogi z sosem... 21.03.05, 03:42
      Oj, nie powiedziałem jakie: z kapustą!
      • basiul naleśniki z kapustą i grzybami 21.03.05, 08:32
        jadłam z sosem pomidorowym pikantnym - bardzo dobre. może i pierogi będą ok?
        ale (jak mówi moja mama) - jak nie spróbujesz, to się nie przekonasz...
        pozdrawiam,
        Basia
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka