ampolion 21.03.05, 03:42 pomidorowym typu "spagetti" - czy to się zgadza ze sobą? I to kwaśne, i to kwaśne... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ampolion Re: Pierogi z sosem... 21.03.05, 03:42 Oj, nie powiedziałem jakie: z kapustą! Odpowiedz Link Zgłoś
basiul naleśniki z kapustą i grzybami 21.03.05, 08:32 jadłam z sosem pomidorowym pikantnym - bardzo dobre. może i pierogi będą ok? ale (jak mówi moja mama) - jak nie spróbujesz, to się nie przekonasz... pozdrawiam, Basia Odpowiedz Link Zgłoś