Dodaj do ulubionych

Gotowanie z programami

25.03.05, 05:28
Czy oglądając wasze ulubione programy kulinarne nagrywacie je na video żeby
wiedzić później jak się "to" robi?
Obserwuj wątek
    • Gość: marghe_72 Re: Gotowanie z programami IP: *.acn.waw.pl 25.03.05, 11:39
      niektóre.
    • caprice83 Re: Gotowanie z programami 26.03.05, 14:42
      ja raczej zapisuję składniki i jak zrobić posiłek niż nagrywam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka