ampolion 25.03.05, 05:28 Czy oglądając wasze ulubione programy kulinarne nagrywacie je na video żeby wiedzić później jak się "to" robi? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: marghe_72 Re: Gotowanie z programami IP: *.acn.waw.pl 25.03.05, 11:39 niektóre. Odpowiedz Link Zgłoś
caprice83 Re: Gotowanie z programami 26.03.05, 14:42 ja raczej zapisuję składniki i jak zrobić posiłek niż nagrywam. Odpowiedz Link Zgłoś