audrey222
30.04.05, 22:03
Zrobiłam dziś lasagne...może to banał ale chciałam to ogłosić....to troszkę
za mało jak na nowy wątek ale ja musiałam to napisać... bo była
pyszna...pozdrawiam wszystkich którzy kochają dobre jedzenie.Przy okazji
proszę o kontakt tych którzy chcą się zaprzyjaznić i interesują sie nie tylko
kuchnią.Mój adres Audrey222@wp.pl
Pozdrawiam Audrey.