Dodaj do ulubionych

Chcę się pochwalić!!!

30.04.05, 22:03
Zrobiłam dziś lasagne...może to banał ale chciałam to ogłosić....to troszkę
za mało jak na nowy wątek ale ja musiałam to napisać... bo była
pyszna...pozdrawiam wszystkich którzy kochają dobre jedzenie.Przy okazji
proszę o kontakt tych którzy chcą się zaprzyjaznić i interesują sie nie tylko
kuchnią.Mój adres Audrey222@wp.pl
Pozdrawiam Audrey.
Obserwuj wątek
    • wredna.suka Re: Chcę się pochwalić!!! 30.04.05, 22:28
      Jestem z Ciebie dumna
      i wraz z Tobą łączę się w szczęściu :)
      • Gość: aga Re: Chcę się pochwalić!!! IP: *.cable.ubr05.gill.blueyonder.co.uk 30.04.05, 22:49
        jak robilas ta lasagnie? podziel sie przepisem!
    • audrey222 Re: Chcę się pochwalić!!! 01.05.05, 07:58
      Otóż własny makaron...dobrze wyrobiony...hmmmmm...beszamel.Banalne to wszystko
      pół kilograma zmielonych filetów z kurczaka usmażyłam na oliwie z cebulą i
      czosnkiem ...pózniej buteleczka tymbarku pomidorowego ,bazylia,oregano,ostra
      papryka,pieprz i sól oczywiście...szczypta serducha...i zredukować.
      W naczyniu żaroodpornym (wysmarowanym masłem)makaron na nim beszamel,warstwa
      mięsa na nie starty ser...makaron itd.aż się skończy mięso.Do nagrzanego pieca
      na 50 min do godziny i oto jest mój banał.
      Chyba najważniejszy ten makaron,moja lasanga jest inna bo robię własny
      makaron.Najfajniejsze jest to że zostało jeszcze na dzisiejszy obiad.
      Pozdrawiam serdecznie.
      • Gość: anka Re: Chcę się pochwalić!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.05.05, 09:49
        gratuluję!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka